Чт, 18.04.2024, 22.54.38
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Розкажіть найкумеднішу ситуацію у вашому житті? - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Загальний » Гумор » Розкажіть найкумеднішу ситуацію у вашому житті?
Розкажіть найкумеднішу ситуацію у вашому житті?
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 19.10.2007, 19.40.26 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
слухаємо ...

Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Чт, 01.11.2007, 19.23.49 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
гиги,я кожен день попадаю в кумедні ситуації

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
ManijakДата: Пт, 02.11.2007, 02.11.55 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
памяті сайтуне хватить шоб все написати )))
раз пішов на комбайновий а вийшов до озера.
раз в 16 років так напився шо думав шо я робот
потім ше раз напився і думав шо супермен. так ганяв шо в річку залетів в селі )) І казали шо на горба вибіг, а на того горба фіг хто вилізе він майже вертикальний. Ну я ше й вибігти в стельку пяним зміг))
Раз клемануло і купив жувачок з нікотином . В маршрутці чуть стареньу не роздавив. Як виходив то вже ноги не слухалися ))
Раз так пив вино в барі шо мусів звідтам тікати зі всіма, бо всі були в вині і всьо і в воді , яка стояла на столі )
Раз в селі на празник напився забіг в чужу хату і вкрав пиво зі стола.
Раз один коноплі привіз і дав мені попробувати . Я потім ведмедів шукав по кущах і всюди бачив берлоги )
Медпункт в селі чуть не спалив .
Завжди знущався з братом зі свого діда особливо коли він був пяний. ( після білої гарячки мій дід вже пару років до рота нічого не бере )) )
Раз я брат і сестра поховалися в 1 ночі хто куда. А в шафу заліз і почали гукати. Дід з страшними матюками зірвався з ліжка і давай нас шукати. Знайшов ((. ми давай голі босі тікати від діда по селі. Нагадую перша ночі )) Дід тожже босий і в сімейних трусах за нами по центральній вулиці.
Ми бігаємо то швидше, бо дід вже старий. оббігли по колу і давай до хати. А дід двері закрив шоб ми не втікли до хати і не закрилися. Ми через вікно і його не впустили. В цей час баба була в сусідки. Шо робила в неї в такій годині самому не ясно. Я і не питався. Пеано про шось пліткували. От дід постояв в трусах під дверима і до сусідки по бабу. Ну я тільки можу догадуватися про враження сусідки коли вона побачила голого діда на порозі)) Дід привів бабу а ми давай комедію грати. Типу шо то дід сам ні з того ні з сього на нас накинувся бідних і ми від нього голі босі по дворі тікали. А баба нам повірила . Взяла патика і давай діда по хребті бити ))))
В мене таких історій купа.

Добавлено (02.11.2007, 02.11.55)
---------------------------------------------
Дурнуватий був в підлітковому віці шо капці ))

Повідомлення відредагував Manijak - Пт, 02.11.2007, 02.10.42
 
MarianДата: Пн, 14.01.2008, 23.11.13 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
З ліфта не вийшла моя Челсі. Стояв перед ліфтом якийсь хлопака молодий. Я в той ліфт нагинаюсь, а двері закрились і притиснули мене. Тулуб у ліфті, а таз з ногами - в підїзді. Той чувак напевно проторчав, як побачив таку картину.
Раз я помила голову, лягла на діван, а там була сестра. Я до неї: "Забири голову, у мене ноги помиті". Хоча хотіла навпаки сказати:"Забери ноги, бо у мене голова помита". Якби мама не сказала, що в цій квартирі можна здуріти, то я б напевно і не замітила шо морознула.


Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 15.01.2008, 16.44.03 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Я колись був у дяді в Гуртожитку,на текстильні,дивлюсь у вікно,мужик летить (4 поверх),ну впав він,чую жінка кричить забився,....а той мужик встає,і біжить додому казати що нічого не зробив собі,впав на сходах ногу вломав)
Вот приїхала швидка,а він сидить на табуретці і куре ,лікарі йому,де той жмурік що впав,нам пора його забирати....... він каже то я))))Лікарям аж носілки впали)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
MarianДата: Сб, 24.05.2008, 11.06.27 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Одного разу я приїхала з села.... Вдома нікого не було і я вирішила зробити генеральне прибирання. Вділа свої штани (з вигляду вони такі грязні, що бомж ховається)... І от дойшло діло до того, щоб викинути сміття... Я закрила двері на ключ і пішла до мусоропроводу... Викинула сміття, повертаюсь додомі і тут БАЦ - нема ключів.... Це означає, що пустила їх в мусоропровід... Через годину мама з ліфту вилазить і питається що за фігня.. Я їй розказала і вона заставила мене ритися в мусорному ящику, щоб знайти ключі.... Я з палкою, в бомжацькому одязі шукаю ключі в мусорому ящику.... Прикиньте!!!!! Такий позор був, але добре, що ніхто з знайомих не йшов cool

Відкрила літом зранку всі вікна, бо було дуже жарко... Потім через пару хвилин захожу у кімнату і бачу кучу великих мух. Я взяла подушки і почала ими вигаяти мух. Подужки плавно з 9 поверху полетіли на вулицю.... Я в тих самих бомжацьких штанах мусила йти і забирати подушки.


Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
valeriivanovproДата: Нд, 13.11.2022, 13.40.03 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
smile
 
magelanapartsДата: Пн, 21.11.2022, 16.03.43 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
tongue
 
kdowarotДата: Нд, 19.03.2023, 19.46.56 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
доркпщр уд дрп идрка длращ итб аило
 
Форум » Загальний » Гумор » Розкажіть найкумеднішу ситуацію у вашому житті?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz