Пт, 29.03.2024, 12.58.36
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ДОШЛЮБНІ СТОСУНКИ! - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » ДОШЛЮБНІ СТОСУНКИ! (всі за і прити цих стосунків)
ДОШЛЮБНІ СТОСУНКИ!
БАРБІДата: Пт, 07.12.2007, 13.48.49 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
цікаво почути ваші думки!чуму зараз більшіть йде за дошлюбні стосунки,і тим порушуючи те що нас вчить церква!
Доречі читала що 60% опитаних молодих людей виступає за дошлюбні стосунки!
Але всеж таки є ті 30% опитаних молодих людей які всеж таки йдуть проти дошлюбних стосунків!
А ЯКА ВАША ДУМКА??????


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 07.12.2007, 14.05.10 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Ну я відповім Вам загадкою.........
Хто знає для чого придумали старшого та молодшого дружбу?????
а також світилок?


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
БАРБІДата: Пт, 07.12.2007, 14.19.47 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (©А_Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
а також світилок?

то хто такі?


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
БАРБІДата: Пт, 07.12.2007, 14.20.56 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (©А_Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
Ну я відповім Вам загадкою.........
Хто знає для чого придумали старшого та молодшого дружбу?????

а ті люди не для того є!наскільки я знаю!вони мабть купу обов*язків!і не тим зайняті!


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 07.12.2007, 14.26.13 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (БАРБІ)
то хто такі?

Свідки в РАГСі......
Quote (БАРБІ)
а ті люди не для того є!наскільки я знаю!вони мабть купу обов*язків!і не тим зайняті!

Колись в давнину якщо дівчина до весілля не зберігла цнотливість,її проганяли з селища.........
І тому перед весіллям,молодий з молодою,заходили в сарай,і мали зробити діло,після якого молодий мав винести простирадло з кровю........
Якщо молодий не міг....(не встав:-)) Заходив старший дружба....а якщо молода вже не дівчина,лягала дружка................
Вотакето молодята..........

І тому ,якщо в давнину вже були дошлюбні стосунки,про що зараз говори ти???


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
БАРБІДата: Пт, 07.12.2007, 14.33.29 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (©А_Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
Колись в давнину якщо дівчина до весілля не зберігла цнотливість,її проганяли з селища.........
І тому перед весіллям,молодий з молодою,заходили в сарай,і мали зробити діло,після якого молодий мав винести простирадло з кровю........
Якщо молодий не міг....(не встав:-)) Заходив старший дружба....а якщо молода вже не дівчина,лягала дружка................
Вотакето молодята..........
І тому ,якщо в давнину вже були дошлюбні стосунки,про що зараз говори ти???

ДЕ ти такого начитався!?


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
БАРБІДата: Пт, 07.12.2007, 14.35.38 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Але такм не повинно бути!

КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 07.12.2007, 14.43.07 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (БАРБІ)
ДЕ ти такого начитався!?

Історія Весілля...........
Це мені ще про бабка розказувала!


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
WooffДата: Пт, 07.12.2007, 16.19.18 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Модератори
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (©А_Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
Колись в давнину якщо дівчина до весілля не зберігла цнотливість,її проганяли з селища.........І тому перед весіллям,молодий з молодою,заходили в сарай,і мали зробити діло,після якого молодий мав винести простирадло з кровю........Якщо молодий не міг....(не встав:-)) Заходив старший дружба....а якщо молода вже не дівчина,лягала дружка................Вотакето молодята..........

Якщо зараз встановити такі правила і в один день всіх віддати заміж, то за тернопролем створився б лагерпь біженців розміром пів тернополя(другу половину займають хлопці) biggrin biggrin biggrin


Тему в флуд!!!
 
vongДата: Пт, 07.12.2007, 20.26.36 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
ну цікаво wink хотів би я на це подивитись biggrin

Життя прожити не поле перейти
 
БАРБІДата: Пн, 10.12.2007, 13.00.42 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Wooff)
Якщо зараз встановити такі правила і в один день всіх віддати заміж, то за тернопролем створився б лагерпь біженців розміром пів тернополя(другу половину займають хлопці)

ого!слухайте то я б вже точно була в вас в гостях!бо поїхала б до родичів на весілля!класно!


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
IlUtRДата: Вт, 18.12.2007, 03.10.27 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Справді,а хто чув про таку науку як телегонія?Треба задуматися про дошлюбні стосунки і хлопцям, і дівчатам.
"...Вперше ідея телегонії виникла наприкінці 19 століття. Селекціонери-заводчики активно працювали над поліпшенням робочих якостей кінських порід. Було вчинено спробу схрестити свійського коня із витривалою дикою зеброю. Як матерів майбутніх зеброконей дібрали найкращих породистих кобил, а батьків — зебр-жеребців. Пробували і навпаки. Досліди із схрещування повторювали знов і знов, але жодного зачаття в усіх згаданих комбінаціях батьків так і не сталося. Воно, власне, і не дивно, адже тодішній науковий світ ще не знав про хромосоми та їхню несумісність у різних тваринних видів...

Невдачі відбили у заводчиків охоту до цієї безперспективної справи. Досліди були припинені, і ніхто про них і не згадував... Але вже через кілька років у свійських кобилиць, котрі свого часу без усяких, як то кажуть, наслідків побували під самцями-зебрами, народилися кілька смугастих лошат. Батько — породистий жеребець, мати — теж чистокровка, а їхнє дитя — «напівдикий» смугастик! На той час це вважалось неймовірним".

А що у людей?
У людей теж зафіксований випадок,коли у білих батьків народилося чорношкіре дитя,це при тому,що жінка до чоловіка,з яким зачала дитинку,мала стосунки із негром.Як бачите,інформація першого чоловіка в житті жінки передається на всіх її дітей,тому будьте розумними!

 
БАРБІДата: Ср, 19.12.2007, 19.37.33 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (IlUtR)
У людей теж зафіксований випадок,коли у білих батьків народилося чорношкіре дитя,це при тому,що жінка до чоловіка,з яким зачала дитинку,мала стосунки із негром.Як бачите,інформація першого чоловіка в житті жінки передається на всіх її дітей,тому будьте розумними!

Ото вже точно!треба думати шо робиш! sad


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
SNIZHOKДата: Чт, 20.12.2007, 22.13.57 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
..я за дошлюбні стосунки ..
..і взагалі за цивільний шлюб.. потрібно перевірити свої почуття ( для мене шлюб це святе союз в якому розлучення неможливе ...він має бути 1-н на все життя)..завжди залишиться змога просто розійтись без формальностей smile


Повідомлення відредагував SNIZHOK - Чт, 20.12.2007, 22.15.07
 
ShNickДата: Нд, 30.12.2007, 22.48.16 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (SNIZHOK)
..я за дошлюбні стосунки ..
..і взагалі за цивільний шлюб.. потрібно перевірити свої почуття ( для мене шлюб це святе союз в якому розлучення неможливе ...він має бути 1-н на все життя)..завжди залишиться змога просто розійтись без формальностей

Абсолютно згідний!!!!


 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » ДОШЛЮБНІ СТОСУНКИ! (всі за і прити цих стосунків)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz