Пт, 19.04.2024, 00.39.07
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Интимная пластика - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Интимная пластика
Интимная пластика
kirshyk810Дата: Пн, 05.04.2021, 08.06.35 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поинтересоваться, а где можно сделать интимную пластику по увеличению члена?
 
ss2705548Дата: Вт, 06.04.2021, 19.03.59 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б Вам радила звернутися в клініку естетичної медицини Мирослави Новосільській https://novosilskaclinic.com/intymna-plastyka/ , вони спеціалізуються на інтимної пластиці. Вони пропонують кілька способів збільшення члена без хірургічного втручання шляхом введення спеціальних наповнювачів і гелів на основі гіалуронової кислоти, а також аутожира. У клініці працюють висококласні фахівця і у них реальні ціни.
 
dornf4244Дата: Чт, 15.04.2021, 02.14.10 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата kirshyk810 ()
Хочу поинтересоваться, а где можно сделать интимную пластику по увеличению члена?

Хм... очень интересный вопрос, я почему-то всерьез даже о таком и не задумывалась, хотя в области медицины постоянно читаю информацию или смотрю видео. По увеличению груди, например, можно найти видеоролики. А вот по увеличению члена, мне кажется. даже в медицине снимать наглядное видео не принято. Но, почему-то мне кажется, что эта практика в обязательном порядке должна присутствовать там же, где и вопросы о груди. Поэтому, посмотрите на этом портале - https://www.prof-medicina.ru/operaciya-umenshenie-grudi кто из хирургов профессионально занимается грудью (рекомендую Александра Соколова), и задайте ему этот вопрос, на сайте должны быть контакты.


Повідомлення відредагував dornf4244 - Чт, 15.04.2021, 02.15.37
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Интимная пластика
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz