Пт, 29.03.2024, 17.07.15
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Справжня дружба???????? - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Справжня дружба???????? (Існує?)
Справжня дружба????????
KsyhaДата: Пн, 05.11.2007, 21.22.17 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
в мене є багато друзів,які про мене багато знають,дають поради.Але тільки одну людину я можу назвати справжнім другом.А ви?

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
АнгелочокДата: Пн, 05.11.2007, 21.25.31 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
звісно існує справжня дружба. в мене є приклад це мої друзі Вітя і Андрушка))) а ще Іра, Оленка.. я їх дуже люблю і знаю що вони завжди прийдуть мені на допомогу, і я їм дуже вдячна що вони є в моєму житті happy friends

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
ManijakДата: Пн, 05.11.2007, 23.38.02 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
звісно існує справжня дружба. в мене є приклад це мої друзі Вітя і Андрушка))) а ще Іра, Оленка.. я їх дуже люблю і знаю що вони завжди прийдуть мені на допомогу, і я їм дуже вдясна що вони є в моєму житті

Я вже писав. Якшо в людини є хочаб один справжній друг, то ця людина везуньчик.
Ніколи не повірю що в тебе 4 справжніх друзів. Питання в тому, на що готові твої друзі заради тебе?. В мене є друг заради якого я життя віддам. Проте я не знаю чи це саме він зробить заради мене.
Друзів багато до пори до часу.
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 06.11.2007, 00.21.31 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Manijak)
Я вже писав. Якшо в людини є хочаб один справжній друг, то ця людина везуньчик. Ніколи не повірю що в тебе 4 справжніх друзів. Питання в тому, на що готові твої друзі заради тебе?. В мене є друг заради якого я життя віддам. Проте я не знаю чи це саме він зробить заради мене. Друзів багато до пори до часу.

Тарас друзі визнаются в біді.......
В менеє багато друзів......але нікого з них я не назву справжнім.......Якому бя довірився повністю.....
Як токажуть Довіряй но перевіряй)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
АнгелочокДата: Пт, 09.11.2007, 19.41.06 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (©А_Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
Тарас друзі визнаются в біді.......
В менеє багато друзів......але нікого з них я не назву справжнім.......Якому бя довірився повністю.....
Як токажуть Довіряй но перевіряй)

і мені не довіришся??? biggrin wink


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
vongДата: Сб, 10.11.2007, 23.35.38 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
звісно існує справжня дружба. в мене є приклад це мої друзі Вітя і Андрушка))) а ще Іра, Оленка.. я їх дуже люблю і знаю що вони завжди прийдуть мені на допомогу, і я їм дуже вдячна що вони є в моєму житті

Ну тільки свисни маленька smile завжди примчусь


Життя прожити не поле перейти
 
АнгелочокДата: Нд, 11.11.2007, 00.40.56 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (vong)
Ну тільки свисни маленька завжди примчусь

дякую, я знаю Вітюша)))
Quote (Manijak)
Я вже писав. Якшо в людини є хочаб один справжній друг, то ця людина везуньчик.
Ніколи не повірю що в тебе 4 справжніх друзів. Питання в тому, на що готові твої друзі заради тебе?. В мене є друг заради якого я життя віддам. Проте я не знаю чи це саме він зробить заради мене.
Друзів багато до пори до часу.

не повіриш і не треба, а ці друзі не вигадані і не намальовані. і тому що вони мої найкращі я переконалась на вчинках а не на словах!!!


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
ManijakДата: Нд, 11.11.2007, 01.55.35 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
не повіриш і не треба, а ці друзі не вигадані і не намальовані. і тому що вони мої найкращі я переконалась на вчинках а не на словах!!!

))))))))))))))))))))) без коментарів.

Добавлено (11.11.2007, 01.55.35)
---------------------------------------------
Друг це той, хто зробить заради свого друга те , що йому саме складніше зробити.
Мені дуже легко зробити деякі речі для незнайомих людей, що дехто вважає, що таке зробить лише справжній друг.
Я й сам на всі 100% не можу бути впевненим що я зроблю в тій чи іншій ситуації.
Я блін в житті не повірю, що в тебе за твоє жиитя виникло стільки ситуацій щоб на 100% можна бути впевненим в 4 людях.
Уяви таку ситуацію. В тебе (тьху- тьху) хворі нирки. Треба донора. Чи ти впевнена, що кожен з твоїх 4 друзів віддасть тобі свою нирку?
Це якраз і прояв справжньої дружби.
Є одна байка про друга українська народна. Почитати б тобі народної мудрості...
п.с. Вибачай за критику, але кожен повинен розуміти, що впевненим на 100 не можна бути ні в чому навіть в собі самому. Таке воно життя.

 
djanjeyДата: Нд, 11.11.2007, 18.17.23 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Manijak)
Є одна байка про друга українська народна.

Шось чув про неї але не читав, якщо тобі не важко, то кинь її сюда або мені через мережу... дуже хочу почитати..
 
ManijakДата: Пн, 12.11.2007, 00.54.39 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (djanjey)
Шось чув про неї але не читав, якщо тобі не важко, то кинь її сюда або мені через мережу... дуже хочу почитати..

Ну приблизно попробую переказати.
Суть в тому що жив чоловік і мав він сина. Син завжди хвалився шо в нього багато хороших друзів. От той чоловік перед смертю каже свому сину: " В мене за все моє життя був лише один справжній друг. Якшо в тебе сину буде хоча б один друг то це дуже добре, бо рідко в кого є справжній друг. Давай сину перевіримо твоїх друзів. Візьми заколи порося і кинь в мішок. Прийди до кожного з своїх друзів і скажи шо ти вбив людину. Нехай поможуть тобі в цій ситуації"
Коротко суть така: Ніхто з друзів сина йому не поміг а один то хотів взагалі меліцію виликати. А вот друг батька поміг йому.
Ну це я так грубо написав.
 
АнгелочокДата: Пн, 12.11.2007, 12.54.08 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Manijak)
Уяви таку ситуацію. В тебе (тьху- тьху) хворі нирки. Треба донора. Чи ти впевнена, що кожен з твоїх 4 друзів віддасть тобі свою нирку?
Це якраз і прояв справжньої дружби.
Є одна байка про друга українська народна. Почитати б тобі народної мудрості...
п.с. Вибачай за критику, але кожен повинен розуміти, що впевненим на 100 не можна бути ні в чому навіть в собі самому. Таке воно життя.

знаєш,от коли не дай Боже так станеться, от тоді і поговоримо....


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Справжня дружба???????? (Існує?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz