Пт, 29.03.2024, 14.58.20
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Доставка еды на дом - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Доставка еды на дом
Доставка еды на дом
lasto4kbnaДата: Сб, 23.05.2020, 19.31.06 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Бывает ли у вас такое что лень готовить? У меня вот в последнее время часто , может это карантин так повлиял , от этой кухни уже тошнит. А на выходных друзья планируют в гости. Не знаете где можно заказать готовую еду?
 
lukaivanov33Дата: Сб, 23.05.2020, 19.40.14 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тогда в доставку обращаюсь
 
margarett_sveklaДата: Сб, 23.05.2020, 19.43.13 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
А что именно вы хотите заказать, может суши или пиццу, смотря какой повод, тогда нужно смотреть какую закуску
 
savychsavychДата: Сб, 23.05.2020, 19.49.42 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в большинстве случаев сам готовлю, заказываю обычно что-то необычное только)
 
natakagloДата: Сб, 23.05.2020, 20.17.20 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата lasto4kbna ()
Бывает ли у вас такое что лень готовить? У меня вот в последнее время часто , может это карантин так повлиял , от этой кухни уже тошнит. А на выходных друзья планируют в гости. Не знаете где можно заказать готовую еду?
Конечно бывают моменты что не хочется готовить, наверное через это проходят многие. Иногда можем себе позволить заказать готовую еду в  BOX Catering всегда доставлят свежие и горячии закуски  https://box-catering.ua/   мои любимые киш с копченной курочкой и грибами это что-то нечто,  рекомендую попробовать, но все же выбор за вами


Повідомлення відредагував natakaglo - Пн, 25.05.2020, 17.35.54
 
tsvradioДата: Пн, 25.05.2020, 21.12.18 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
раз в неделю заказываем пиццу. надоела эта готовка
 
LivaisДата: Вт, 04.10.2022, 12.16.12 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Мне тоже удобнее пользоваться службами доставки, ведь это на самом деле позволяет кучу времени сэкономить, ведь не надо бегать на кухню и что-то готовить. В сервисе Вилки Палки Нигири/Гунканы https://vilki-palki.od.ua/rolly/nigiri-gunkany вчера заказал и могу Вам сказать, что это действительно лучшее японское блюдо, которое только можно придумать в Одессе. Вы никогда ничего вкуснее не найдете.
 
KanadecДата: Пн, 19.06.2023, 14.27.57 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, шановні форумчани! Я шукаю надійну компанію, яка пропонує доставку готової їжі або заморожених полуфабрикатів у Києві. Хочу мати можливість насолодитись смачною і якісною їжею без зайвих клопотів. Може, хтось має досвід замовлення таких страв і може порекомендувати надійну компанію?

"Если тебе не нравятся законы, отправляйся туда, где они тебя не достанут. После чего создай собственные законы." - Ричард Морган "Видоизмененный углерод"

Повідомлення відредагував Kanadec - Пн, 19.06.2023, 14.32.47
 
canadaДата: Пн, 19.06.2023, 14.33.49 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Я замовляла доставку готової їжі та заморожених полуфабрикатів у Києві і хочу поділитись своїм досвідом. Я рекомендую звернутись до компанії Смак Традицій. Вони пропонують широкий асортимент смачної готової їжі та заморожених полуфабрикатів, які можна замовити з доставкою прямо до дверей. Що мені особливо сподобалося, так це якість їжі - свіжість продуктів і неперевершений смак. Компанія Смак Традицій дбає про своїх клієнтів і надає відмінний сервіс. Я завжди задоволена їжею, яку замовляю у них. Так що, я впевнена, що сайт https://smaktradytsii.com/ - надійний вибір для замовлення готової їжі або заморожених полуфабрикатів у Києві.

"Everybody lies." - Dr. Gregory House
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Доставка еды на дом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz