Пт, 29.03.2024, 15.13.43
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Меру Тернополя Роману Заставному перевибори навіяли сум - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Файне місто Тернопіль » Новини міста » Меру Тернополя Роману Заставному перевибори навіяли сум
Меру Тернополя Роману Заставному перевибори навіяли сум
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 23.10.2007, 10.59.41 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Меру Тернополя Роману Заставному перевибори навіяли сум

Як всі покладав сподівання на те, що голосування пройде без ексцесів, - розповів міський голова 1 жовтня. - Цього разу було особливо важливо чи це будуть вибори для людей, чи для політиків. Мене як голову міста більше цікавить, що голосування врешті дасть пересічним громадянам. І власне, те, що нині спостерігаю, навіює неспокійні думки та сум.

Міський голова Тернополя Роман Заставний о 10.00 голосував разом із дружиною Оксаною на своїй виборчій дільниці – у дитячо-юнацькій спортивній школі №2. Оцінює він перевибори по-особливому.

Тепер дуже важливо, аби політики, які пройшли до парламенту, домовилися, стверджує пан Заставний. Інакше є небезпека, що на наступні вибори люди взагалі не підуть. Політична сила, яка обіцяла працювати на благо народу, має обов'язково і якомога швидше реалізувати те, що було у її передвиборчій програмі, вважає він.

- Політичні прожекти дуже небезпечні, - продовжує Роман Заставний. - Адже нездійсненні плани можуть внести диструктив в економіку. А цієї виборчої кампанії ми чули чимало спекуляцій. Політики ладні були обіцяти все, не даючи собі звіту, що це доведеться втілювати. Через це навіть стає сумно.

Тернополяни ще вірять, що можна змінити життя у державі, стверджує мер. Однак йому важко прогнозувати, чи проявлять відповідальність політики, які були некоректні до виборців під час передвиборчої кампанії. Він побоюється, що тепер може настати ще гірше розчарування, адже обіцянки – зокрема про реформи, повернення заощаджень – здебільшого були нереальними.

- Боюся, що вся робота зійде на дебати, - зітхнув він. - У мене є сумнів, що справи, якими привабили виборців на дільниці, реалізовуватимуть.

Відпочити мерові у день виборів, за його словами, фактично не вдалося – «купа справ».

Прикріплення: 2718236.jpg (54.3 Kb)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Чт, 01.11.2007, 19.30.01 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Бідненький..................

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
Форум » Файне місто Тернопіль » Новини міста » Меру Тернополя Роману Заставному перевибори навіяли сум
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz