Пт, 19.04.2024, 13.19.33
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Rock - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Ангелочок, Turboblack, Тапок_Убийца  
Форум » Мистецький » Музика » Rock
Rock
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 23.10.2007, 15.12.08 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
все про цей стиль........

Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
волондемордДата: Вт, 23.10.2007, 16.50.08 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
супер музика wink
 
Н@ЦІОН@ЛІСТДата: Вт, 23.10.2007, 17.25.14 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Рок-музика (англ. Rock) — узагальнююча назва ряду напрямків популярної музики другої половини XX століття, що походять від рок-н-ролу та ритм-енд-блюзу. Термін Rock очевидно є скороченням від Rock’n’roll і дослівно перекладається як "хитати(ся); трясти(ся)". Також "роком" називають своєрідний спосіб життя деяких шанувальників рок-музики, що переріс у субкультуру.

Рок-музика має велику кількість напрямів: від танцювального рок-н-ролу до металу. Зміст пісень варіюється від легкого і невимушеного до похмурого, глибокого і філософського. Часто рок-музика протиставляється поп-музиці (т.зв. «попсі»), хоча чіткої межі між поняттями «рок» і «поп» не існує, і немало музичних явищ балансують на грані між ними.

Основні центри розвитку рок-музики — західна Європа (особливо Великобританія) і США, внаслідок цього більшість текстів пісень написана англійською мовою. Проте, хоча, як правило, і з деяким запізненням, національна рок-музика з'явилася практично у всіх країнах. Українська рок-музика з'явилася за часів СРСР в кінці 1960-х років.

Термін "рок-музика" дуже розпливчатий і його кордони дуже важко визначити. Інколи його використовують для опису досить малопов'язаних напрямків, таких як соул та Важкий метал. Приналежність деяких стилів музики до рок-музики оспорюється. При визначенні приналежності того чи іншого напрямку до рок-культури, користуються соціальним та музичним факторами.

Добавлено (Сегодня, 17.24.29)
---------------------------------------------
Соціальний вплив рок-музики як культурного явища вважається дуже значним. Рок-музиці приписують зупинку війн та поширення миру й взаєморозуміння, але водночас і розтління підростаючого покоління і розповсюдження морального розкладу в суспільстві.

Добавлено (Сегодня, 17.25.14)
---------------------------------------------
Енергетика, яку несе в собі рок-музика (т.зв. "драйв"), може дати особистості свободу від сталих суспільних принципів і стереотипів, від навколишньої дійсності. З іншого боку, людина, захоплена рок-культурою, може остаточно відгородитися від зовнішнього світу, посилюючи положення прийомом алкоголю і наркотиків, що сприяє руйнуванню особи. Нерідко це явище ставлять в провину рок-музикантам.

 
ManijakДата: Вт, 23.10.2007, 20.47.41 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Н@ЦІОН@ЛІСТ)
Енергетика, яку несе в собі рок-музика (т.зв. "драйв"), може дати особистості свободу від сталих суспільних принципів і стереотипів, від навколишньої дійсності. З іншого боку, людина, захоплена рок-культурою, може остаточно відгородитися від зовнішнього світу, посилюючи положення прийомом алкоголю і наркотиків, що сприяє руйнуванню особи. Нерідко це явище ставлять в провину рок-музикантам.

З цим змушений не погодитися. Я і сам пишу музику рок напрямків, хоча і не ставлю себе в тісні рамки. Проте в мене нема шкідливих звичок.
Все залежить від виконавців. Яку вони енергетику несуть. Якшо людина негативна, то і музика буде нести в собі таку ж інформацію, яка дісно може призвести до негативних наслідків. Це аж ніяк не залежить від напрямків музики.
Також твердження, що важка музика несе в собі "зло", на мою думку не вірне. Все залежить знову ж таки від енергетики і змісту композиції.
Від мелодії і тексту. Я слухаю важку музику, хоча виконавців які мені подобаються і дійсно талановитих людей які пишуть таку музику дуже мало. Такі напрямки як Готика, Дум, Хеві метал та інші дуже важкі в написанні, поскільки написана в цих жанрах музика несе в собі великий обєм інформації "духовності" . Проте велику більшість пісень написаних в цих жанрах я б відніс до попси, тобто неякісної музики. Ще хотів би наголосити, що люди в яких немає здібностей до творчості, не слухають такої музики. Я думаю це тому, що така музика важка для сприйняття.
На цю тему можна ще багато писати говорити. Що дійсності є неосоримим фактом так це те, що шедеври були написані тільки класиками і рок музикантами. Ні один з основних напрямків в сучасній музиці не проявив себе з творчої сторони як Рок.
На рахунок напрямків музики, які я зневажаю. Це Реп попсовий , де одні голі " баби" і мат на маті( Є окремі композиції і групи до яких це не стосується) Тільки тінейджери в перехідному віці на таке можуть дивитися, Для решти це деградація творчого я. Також Російський Шансон, який взагалі б варта було заборонити. Бо діти які виростають на такій музиці вважають шо тюрма це круто і стараються жити по "поняттях" Це типу гопників така музика вирощує. Нічого крім як "давай наливай" і "як мені важко в тюрязі" нема. Це звичайно не всіх виконаців стосується.
З поп культури взагалі балаган зробили. Одні "дауни" одна попса. нема шо слухати. " Мусі пусі" хіба недорозвинене дитя може слухати.
Я не вважаю, що якийсь напрямок в музиці є поганим. В кожного свої смаки. Кожен є індивідуальна і унікальна особистість. Комусь може подобатися спокійна класична музика а комусь важкий рок. Я не осуджую самі напрямки в музиці. Я осуджую те, що собою представляє сучасний шоу бізнес.
Я так написав, що з моїх слів може скластися враження, що люди почали з розвитком технологій духовно творчо деградувати. Такої думки притримується багато хто. З цим я не погоджуся. Просто надто багато лишнього є в сучасній творчості. Надто багато тих, які творчість сприймають лише як спосіб заробити гроші. За цею "сірою" масою, іноді просто важко побачити великих людей. А такі люди є. І їх багато. І зараз серед нас живуть Моцарти і Бетховени. Жаль от тільки, що багато з них залишаються в стороні.

Повідомлення відредагував Manijak - Вт, 23.10.2007, 20.50.30
 
АнгелочокДата: Пт, 26.10.2007, 00.10.21 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Я ПРОСТО ОБОЖНЮЮ РОК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wacko tongue biggrin wink smile

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
fritzДата: Ср, 31.10.2007, 13.31.08 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
Manijak, ти правий не усі рокери наркомани! В Америці репери продають на своїх концерт наркоту. Це всі знають, але всім попри мешти... Доречі є таке поняття як "християнський рок". Найвідоміша група яка грає цей стиль P.O.D...
А є ще такі недоразвиті, які називають рок - сатанинською музикою. Це ж якими дебілами треба бути?





 
ManijakДата: Ср, 07.11.2007, 12.42.49 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Ше є такий гурт як Найт віш . Навіть з назв багатьох їхніх композицій можна зрозуміто про що вони співають.
Стилі музики не можуть бути хорошими чи поганими. Все залежить від конкретного гурту чи виконавця.
Наприклад: був колись такий гурт як " Красная плесень", які рок не грали.
А в П.О.Д. пісні дійсно на християнську тематику. Стиль Хард Кор.
 
vlad62coДата: Пт, 21.12.2007, 22.47.12 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Rhapsody 4EVER!!!!!!!!
 
SNIZHOKДата: Пт, 11.01.2008, 20.28.45 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Люблю рок cool
 
HardmetalgirlДата: Нд, 03.02.2008, 21.19.01 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
обожнюю рок smile

Завжди є щось таємне і невідоме......
 
Julia3wДата: Нд, 03.02.2008, 22.48.12 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 4
Статус: Offline
Рок - оце МУЗИКА! thumb

I'm looking for a real human
 
MarianДата: Нд, 09.03.2008, 17.00.24 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Інколи скачу під нього як божевільна

Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
hemera13Дата: Пн, 18.08.2008, 22.51.33 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
да і ще емо групи тоже норм
smile


HeMeRa
 
Anna-KarolinaДата: Нд, 30.11.2008, 19.17.53 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Рок-СУПЕР!
 
Тапок_УбийцаДата: Чт, 11.12.2008, 01.28.55 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Рок рулить. biggrin

Momento Mori
 
Форум » Мистецький » Музика » Rock
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz