Чт, 28.03.2024, 11.10.47
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Rap, Хип-Хоп, R'n'B - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Ангелочок, Turboblack, Тапок_Убийца  
Форум » Мистецький » Музика » Rap, Хип-Хоп, R'n'B
Rap, Хип-Хоп, R'n'B
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пн, 22.10.2007, 18.36.44 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Все про цей стиль!

Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
DjuiceДата: Вт, 23.10.2007, 00.30.14 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Реп-музика для нігерів, якщо ти її слухаєш, п....й нахрен в африку.
 
NeformatДата: Вт, 23.10.2007, 01.54.07 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 3
Статус: Offline
Е нє, чим репери не люди?хай собі слухають шо хоч... hippy мені вони не мішають.... В реперів своє почуття ритму, в рокерів і панків, готів..... своє.То як? всі шо не слухають таке як ти Djuice, в африку чи в антарктиду?

Perfice te
 
DjuiceДата: Вт, 23.10.2007, 02.07.08 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Neformat)
всі шо не слухають таке як ти Djuice, в африку чи в антарктиду?

я не проти biggrin
 
Тапок_УбийцаДата: Пт, 26.10.2007, 23.11.38 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Джус можна дізнатися твій вік. Ти дуже несправидливо засуджуєш людей. Тобі бути тираном... І звідки в тобі стільки жорстокості?
А на рахунок репу. Реп - це гімн життя, як на мене. Якісного репу зараз практично немає. Лише всякі Центи, Емінеми, Снуп доги і т.п
Якісний реп, як не дивно російський реп, особливо перші альянси (Ліга, Децл, Шеф) Жаль що вони розтосувались і почали окремо творити.
Якісний реп - це не комерція, це частина себе. Капа - який виступає проти "гламурной псины", Ю.Г, які словом перевернули всі стереотипи, Ліга, яка торбується не лише про свій зад але про інших. Мабуть непогана лірика Догми. Доктор Блеф теж непоганий чувак, ще до того як не знюхався.
Про реп можна говорити багато, звичайно як і про кожен стиль музики. Він поділяється на массу гілочок. Так само як і рок, поп і т.п. різні варіанти читки, вплив європейських країн. Так звана німецька читка.. Тут є купа ньюансів, але оскільки я не рпер то не можу заглиблюватись і на далі, бо бо боюсь що мого знання не вистачить.. Все таки у мене мозок а не вінчестер на 300 гектарів))


Momento Mori
 
DjuiceДата: Пт, 26.10.2007, 23.48.59 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Тапок_Убийца)
Джус можна дізнатися твій вік. Ти дуже несправидливо засуджуєш людей. Тобі бути тираном... І звідки в тобі стільки жорстокості?

Мені 18. Жорстоким я не був, таким мене зробив світ. Світ який пригнічує мої права, права які надала мені природа.
Чому коли на негра-репера сказати що він чорний, то це расизм, ми ж не проти коли нас називають білими, дехто (як я) навіть цим пишається. Чому коли в Україні підріжуть нігера, то це вже расизм і і чуть не злочин проти світу. а коли в нашому файному місті Тернополі рік назад у Феї підрізали 2 наших, 5 нігерів, то про це скоренько забули щоб не розгорявся міжнаціональний конфлікт?!?!?!?!?!
Чому? Чому? Чому? Чому? і ще раз чому, таких питань я можу задати тисячі.
Тому мене дратують люди які підтримують стиль музики який непритаманий нашій расі, культурі і в кінці кінців нації!!!

 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 26.10.2007, 23.55.48 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Djuice)
Чому? Чому? Чому? Чому? і ще раз чому, таких питань я можу задати тисячі. Тому мене дратують люди які підтримують стиль музики який непритаманий нашій расі, культурі і в кінці кінців нації!!!

Не спорю.....є багато нюансів......але......:
Який стиль музики притаманний нашій нації,культурі????
Якщо розібратись це Українські народні пісні......колимийки (іто від росії ).....
Rock це ж теж не стиль Української нації......
Судити можна негрів....але не стиль музики........
Але це лише моє Імхо


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Тапок_УбийцаДата: Пт, 26.10.2007, 23.57.37 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Вов ти говориш розумні речі.. Я згідна на всі 100 з тобою Чому всіх під одну планку потрібно рівняти?

Momento Mori
 
DjuiceДата: Сб, 27.10.2007, 00.02.46 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Якраз і ні, саме рокові музиканти на україні дуже часто відновлюють українські вірші і балади.
В своїх текстах, банальний приклад Гайдамаки, Кому Вниз, Вій, Відьмак, Сокира Перуна, Тінь Сонця...список можна продовжувати, і ці люди вкладають в рок музику любов до України, до нації.
А скільки є суто українськомовних рок-фестів--, ось тобі Рок-Січ і Тарас Бульба і наше Нівроку.
Якщо ти назвеш мені стільки ж реп-гуртів які підтримують розвиток України і назвеш декілька суто україномовних реп фестивалів. то я можливо поміняю свою думку.
 
Тапок_УбийцаДата: Сб, 27.10.2007, 00.06.37 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
biggrin Можу) Тільки сумніваюсь що це шось змінить

Momento Mori
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Сб, 27.10.2007, 00.13.20 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Djuice)
Якраз і ні, саме рокові музиканти на україні дуже часто відновлюють українські вірші і балади. В своїх текстах, банальний приклад Гайдамаки, Кому Вниз, Вій, Відьмак, Сокира Перуна, Тінь Сонця...список можна продовжувати, і ці люди вкладають в рок музику любов до України, до нації. А скільки є суто українськомовних рок-фестів--, ось тобі Рок-Січ і Тарас Бульба і наше Нівроку. Якщо ти назвеш мені стільки ж реп-гуртів які підтримують розвиток України і назвеш декілька суто україномовних реп фестивалів. то я можливо поміняю свою думку.

Слух,а хіба суть у фестивалях???
Чи ти може хочеш сказати, що покладений на рок музику вірш Т.Г.Шевченка це класно???
Ти ніколи не задумувався над такою річчю,як.....
Чому під час рок фестивалів.у вишитих сорочках пяні паки.валяются по землі???
Сплять на прапорі....
Цеж приниження державних цінностей.позор культури......
Знаєш Ігорку...я був такий же як і ти....теж старався щось зробити......але...виріс....взявся за розум...
Я не люблю Реп......але часом коли їду в машині.і по радіо якась пісня....я вслухуюсь в їхні слова..там нема нічого поганого......є даже дуже хороші слова.....чого не скажеш про багато рок гуртів....і їх пісень......
Вот який смисл пісень Анни....Фактично самих......Крихітки Цахес......Інканабули....Даже того КіШа ...
Да не спорю...Кому в низ.......Гайдамаки....це класно...молодці.......але це лише пару груп....а їх скільки....??
Ти говориш про Український стиль..Українську культуру......
Спитай думку Старших людей про Рок..... і спитай про Реп....їхня думка буде однакова про два стилі.....
Так що Ігорку.погодся....стилі є різні......так само як і в людей смаки.....


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
DjuiceДата: Сб, 27.10.2007, 00.32.34 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Таких панків я втоптую в то саме болото в якому вони сплять, кругом є виродки які не розуміють куди і навіщо вони прийшли.
Чи ставити на музику вірші Шевченка, Франка, Стуса? це не питання, це твердження яке має бути в голові кожного музиканта, але потрібно вловити настрій вірша його історичні передумови створеня...
Ти був таким як я?! не сміши, ти ніколи таким не був, бо я не міняю свої погляди, ідеали, ідеї вже багато років.
а ти побув в організації фактично 2 роки і вже підріс??? Вирости можна за 10-20 років, а 2 роки це так...легке захоплення. Тому не прирівнюй себе до мене, тому що я помру в бєрцах і мене накриють Бандерівським прапором!!!
А на цьому сайті ти взагалі висловлюєшся як галімий демократ, який не хоче нікому насолити, щоб часом хтось не забив болт на цей сайт, а навпаки незалежно від своїх поглядів міг найти щось для себе тут.
Так що цей сайт просто попса, комерція, і я перший забиваю на нього болт angry angry angry
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Сб, 27.10.2007, 00.44.55 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Djuice)
А на цьому сайті ти взагалі висловлюєшся як галімий демократ, який не хоче нікому насолити, щоб часом хтось не забив болт на цей сайт, а навпаки незалежно від своїх поглядів міг найти щось для себе тут. Так що цей сайт просто попса, комерція, і я перший забиваю на нього болт angry angry angry

Раді бога........я висловлююсь так як я думаю.......
Я погядів не міняв.так само як і ідей.......в організації пробув я більше як два роки...Спочатку я ще відвідував...щось теж старався робити...але зараз небачу ніякого смислу у ваших діях....Вот скажи що ви зробили за останній рік???
А нічого.....
Що ви добилися.........???
А нічого.......
Так що давай не будемо обговорювати друг друга....
Те що ти ходеш в берцах....Канфідіратом на спині...кельти,свастіки.....це нічого не доказує.......
Quote (Djuice)
не прирівнюй себе до мене, тому що я помру в бєрцах і мене накриють Бандерівським прапором!!!

.Кажеш помреш і накриють тебепрапором Бандери....Задумайся.......
Бандера ніколи не дружив з Гітлером.в них були різні погляди......
я бачу ти так і не оприділився чи ти Нацист,чити націоналіст....... не змішуй такого як Бандера і Гітлер......да не спорю....Двоє молодці....мали свої цілі,ідеї і слідували їм.але.........
Мета в них була різна...вонибули можна сказати ...ворогами....
Ти зараз кажеш патріот.....який ти патріот....???
На одному рукаві Кельт,на іншому Прапор України......
І попрошу не втирати мені за мою ідею..я маю її сформовану.і слідуб їй...те що я хоже не в берцах...не в бомбері........нічого не міняє...
Так що давай не будемо придиратись один до одного.а будемо обговорювати музику.......


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
ManijakДата: Сб, 27.10.2007, 00.46.18 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
Слух,а хіба суть у фестивалях??? Чи ти може хочеш сказати, що покладений на рок музику вірш Т.Г.Шевченка це класно??? Ти ніколи не задумувався над такою річчю,як..... Чому під час рок фестивалів.у вишитих сорочках пяні паки.валяются по землі??? Сплять на прапорі.... Цеж приниження державних цінностей.позор культури......

Неба нічого спільного з музичною діяльністю. Не відступай від теми.
Напиваються і дичіють на любому міроприємстві. Це проблема нації а не музики...
Це раз. По друге Судити музику лише по стилю може тільки "валянок" який дві ноти докупи не стулить. Хватить тут дибоширити і спорити кожен за свої ідеали.
Є просто хороша і достойна музика яку пишуть талановиті люди а є попса от і все. Я наприклад слухаю більше рок музику, бо там на даному єтапі є більше хороших речей. Але не зациклююся на стилях і також подобається хороший реп, якого зараз нажаль майже нема ((. І поп музика подобається. Але поп культура зараз на колінах. Чого дійсно не сприймаю так це українську народну. Хіба що декілька пісень подобається і Шансон терпіти просто не можу. Мелодія просто рве душу. Це для мене важка музика.
Отже давайте зясуємо чи ми критикуємо напрямки в музиці чи сучасних виконавців...
 
Тапок_УбийцаДата: Сб, 27.10.2007, 00.54.51 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Я не розумію тебе Джус. Ти визначись. Невже ти помреш у берцах і тебе накриють бенедерівським прапором? Берци можливо, а бути накритим так би мовити реліквією, це треба заслужити, а ти просто треш пургу.
Коли зявиться новий Гітлер і Україні і зробить боляче або навіть гірше твоїм рідним, ти будеш лізти по трупах? Чи як тебе розуміти? Поясни? А може ти не усвідомлюєш, що тобі втирають старші. ти бачив Американську історію х? думаю що бачив, зроби висновки. Подивись моє амереканське я - і в тебе зміниться ставлення до зеків. Опустись на дно нашого суспільства, побувай в шкурі кожного, і що ти мені після цього скажеш.. Зі всіх твоїх оповідей ти нібито безгрішний... отже бехгрішний кинь в мене грішну, бо я така пагана, грішу несповідуючи твої ідеали, які потрібні лише владі, як омон чи беркут, яких можна послати на мясо.. Ти думаєш все буде так добре? Ти поїдь у Пітер і втикни на тамтешніх, ти побачеш що вони собою являють.
Я можу стверджувати що це жах до якого тобі не далеко, бо я бачила, я була свідком. а ти живеш в тернополі і бачиш не далі свого носа, чи правильно це? Коли всі голанять що ми майбутнє, а яке майбутнє у дитина якій 18 і яка загубилась в собі, у своїх ідеалах, про яку націю, про яку вільну Україну мова?


Momento Mori
 
Форум » Мистецький » Музика » Rap, Хип-Хоп, R'n'B
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz