Пт, 26.04.2024, 19.12.07
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Смертна кара........ - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Смертна кара........
Смертна кара........
KsyhaДата: Вт, 27.11.2007, 21.40.19 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Як ви ставитесь до цього?Чи маєм ми право вирішувати чиюсь долю???

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
vongДата: Ср, 28.11.2007, 15.23.23 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Негативно . Думаю ми не має права вирішувати кому жити а кому ні .

Життя прожити не поле перейти
 
ManijakДата: Чт, 29.11.2007, 00.56.12 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Позитивно. Пояснюю чому.
По перше: людина з довічним увязненням так чиінакше вже не має життя. Краще вже померти. По друге: Людина якій дали довічне нічого не втрачає. ЇЇ нічого не спиняє. Такі люди небезпечні для інших увязнених а також для працівників тюрми.
А шо йому так чи так гірше не буде. І так довічне . можна одного друго підрізати. І таких випадків море. Для чого жити такій людині. Щоб самому страждати і приносити біль іншим????
так чи так ми всі помремо. Чи скоріше чи пізінше немає значення. Час - це ніщо. Чи ти 20 років проживеш чи 100 яка різниця? Хіба після того як помреш це тобі щось дасть?
 
АнгелочокДата: Чт, 29.11.2007, 09.29.19 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
ну хіба в тому випадку коли людина має пожизнєнно, і на мою думку просто жити не має права та людина яка лишає життя інших..

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
vongДата: Пт, 30.11.2007, 00.38.25 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Виходить що ми на їх рівні, бо ми теж лишаєм життя інших , а хто нам дав таке право.

Життя прожити не поле перейти
 
ManijakДата: Пт, 30.11.2007, 21.20.23 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (vong)
Виходить що ми на їх рівні, бо ми теж лишаєм життя інших , а хто нам дав таке право.

Так такі люди не дають жити іншим. Вбивають охоронців в тюрмах. Шо за дурь типу хто дав право. А якшо комусь бомбу ядерну захочеться запустити, то шо в такому випадку не вбивати , бо хто дав право. Хай міліони помруть і міліарди страждають????? Я вважаю, що потрібно зробити так:
Хто винен в смерті багатьох людей, того зразу на тамтой світ. Хто заслуговує на довічне того на довічне. Але якшо той в кого довічне когось вбє в тюрмі чи спробує, того на тамтой всіт, шоб ше когось часом не вбив.
Це просто тупість не страчувати серійних вбивць і тому подібних. Такі люди виховують в тюрьмах нових подібних собі. Правлять бандами з тюрьм. Через те шо нема смертної кари помирають щодня тисячі і страждають міліони людей.
Коли людина когось вбила чи щось зробила погане в житті, то це ше мождна назвати оступився. Але коли людина без жалю вбиває одного за іншим, то це вже не людина а нелюдь. А нелюдів не можна вважати за людей, бо вони не цінують чужого життя і всіх мають за ніщо.
 
БАРБІДата: Пт, 07.12.2007, 14.09.46 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Manijak)
Так такі люди не дають жити іншим. Вбивають охоронців в тюрмах. Шо за дурь типу хто дав право. А якшо комусь бомбу ядерну захочеться запустити, то шо в такому випадку не вбивати , бо хто дав право. Хай міліони помруть і міліарди страждають????? Я вважаю, що потрібно зробити так:
Хто винен в смерті багатьох людей, того зразу на тамтой світ. Хто заслуговує на довічне того на довічне. Але якшо той в кого довічне когось вбє в тюрмі чи спробує, того на тамтой всіт, шоб ше когось часом не вбив.
Це просто тупість не страчувати серійних вбивць і тому подібних. Такі люди виховують в тюрьмах нових подібних собі. Правлять бандами з тюрьм. Через те шо нема смертної кари помирають щодня тисячі і страждають міліони людей.
Коли людина когось вбила чи щось зробила погане в житті, то це ше мождна назвати оступився. Але коли людина без жалю вбиває одного за іншим, то це вже не людина а нелюдь. А нелюдів не можна вважати за людей, бо вони не цінують чужого життя і всіх мають за ніщо.

ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ!ЇХ ЖЕ НЕ САДЯТЬ ПО ДУРНИЦІ НА ДОВІЧНЕ УВ*ЯЗНЕННЯ!ВОНИ КАЛІЧУТЬ,ВБИВАЮТЬ,ЗАБИРАЮТЬ ЖИТТЯ В ІНШИХ,ТО ЇХ НЕ ЖИТТЯ ІТАК НІЧОГО НЕ ВАРТЕ!А ДЛЯ ІНШИХ ЦЕ БИ БУВ ПРИКЛАД,ЩО ЗА ЧУЖЕ ЖИТТЯ ПОПЛАТИШСЯ СВОЇМ!
А ТАК ВІН ПОВБИВАВ БАГАТО ЛЮДЕЙ,ЙОГО ВИПУСТИЛИ І ВІН ЗНОВ ВСІХ ПОВБИВАВ,І ТАК ХТОСЬ ЗНОВ БЕЗ ЖИТТЯ!А ТАК ЧИСТИЙ СПОКІЙ!
НУ ЦЕ ЖОРСТОКО ,АЛЕ ВОНИ НЕ КРАЩЕ РОБИЛИ З ІНШИМИ ЛЮДЬМИ ЗАСЛУЖИЛИ!


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 07.12.2007, 14.13.23 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
На скільки я знаю,Довчне дають за мінімум 5 вбивств.....або розкрадання державного майна на суму більше міліона доларів........
отже таких даже судити не треба,а кулю в лоба .........
або на палю їх))ггг старий но провірений метод!


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
IlUtRДата: Вт, 18.12.2007, 03.17.45 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Добре,що в Україні смертна кара відмінена,бо так має бути!Я негативно ставлюся до смертної кари,бо я не маю права,ти не маєш права вбивати!
 
SNIZHOKДата: Чт, 20.12.2007, 22.54.19 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
Як ви ставитесь до цього?Чи маєм ми право вирішувати чиюсь долю???

..я за смертну кару.. вона має бути в особливих випадках..
За все в житті потрібно платити( відповідати) ..
Я проти довічного ув*язнення...для всяких педофілів..серійних вбивць..канібалів..тощо..з якої це радості я маю їх годувати і утримувати???
 
KsyhaДата: Сб, 22.12.2007, 18.40.23 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (SNIZHOK)
..я за смертну кару.. вона має бути в особливих випадках..
За все в житті потрібно платити( відповідати) ..
Я проти довічного ув*язнення...для всяких педофілів..серійних вбивць..канібалів..тощо..з якої це радості я маю їх годувати і утримувати???

Годувати і утримувати?В якому розумінні?


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
vlad62coДата: Нд, 23.12.2007, 13.32.21 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Проти
 
SNIZHOKДата: Нд, 23.12.2007, 15.14.44 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
Годувати і утримувати?В якому розумінні?

..в прямому ... їм ж потрібно їсти..спати..щоб за ними наглядали ..і тому подібні речі...
..за все платить держава..тобто ми dry
 
fritzДата: Пт, 28.12.2007, 14.22.37 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
А я вважаю, що смертна кара, як ніколи, зараз потрібна нашому суспільству, притому, шо стріляти треба не тільки маньяків і насильників, а і наркоманів, і тих хто цим торгує...
Такі люди, як наркомани, наркоторговці, комуністи, жиди, мають бути позбавлені життя негайно!!!





 
ПаханДата: Пн, 28.01.2008, 18.44.08 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато базарити не буду, скажу лише, що потрібно скасувати мораторій на смертну кару і все, щоб не годувати на халяву всяких уродів типу Онопрієнка. cool

ЗАКОН - ТАЙГА, МЕДВЕДЬ - ХОЗЯИН.
НЕ ВЕРЬ, НЕ БОЙСЯ, НЕ ПРОСИ
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Смертна кара........
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz