Пт, 29.03.2024, 09.20.19
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Чи варто перед першим сексом просити довідку у венеролога? - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Чи варто перед першим сексом просити довідку у венеролога?
Чи варто перед першим сексом просити довідку у венеролога?
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 20.11.2007, 22.36.14 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Багато людей,після бурних ночей дізнаєтся про різні хвороби???Чи потрібно перед СЕКСОМ провірятись???
Чи просто не варто лягати з ким попало???Ваша думка???


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Сб, 24.11.2007, 11.37.44 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Уявляю картину................ггг.....туда-сюда..........погуляли.......пішли до когось додому.....попили кави чи ще чогось.........ля ля ля......і я кажу:а покажи довідку!!!!!!!!!!!
Його реакція???


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
NeformatДата: Нд, 25.11.2007, 01.04.24 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 3
Статус: Offline
лягати з ким попало??? surprised
хіба може бути таке байдуже???
ні....ніколи!!!!!! dry


Perfice te
 
KsyhaДата: Нд, 25.11.2007, 10.23.39 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Neformat)
лягати з ким попало???
хіба може бути таке байдуже???
ні....ніколи!!!!!!

А якщо це людина,з я кою ти зустрічаєшся приіром вже пів рлку,але до інтиму у вас не доходило???


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
TurboblackДата: Нд, 25.11.2007, 13.53.23 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Модератори
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
якщо пів року зустрічаєтесь і інтиму не було то треба швидко розходитись....

перший секс? вітаю!

треба просто бути нормальним і не вестися за курвами, і не ходити по б..дях. тоді і не треба буде у венеролога провірятися. а якшо чесно то я це ніколи не робив, і в мене хвороб таких не було. ото раз провірялися коли дитину зробили, в нас виявили герпевірус який живе в організмі і не проявляється. ну зробили по уколу. все. ми здорові.
кста нам сказали шо той вірус у всіх є, він не через статеве а через шось там інше передається, короче як ото грип чи шо.... може через дотики. вобшем мийте руки перед їжею і задумайтеся над тим з ким ви спите.


Авторський блог Gothics.org.ua

живий журнал для однодумців.

бракує спілкування? заходь сюди >>>

 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Чи варто перед першим сексом просити довідку у венеролога?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz