Чт, 28.03.2024, 16.52.07
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | 40 чисто жіночих моментів поведінки..... - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » 40 чисто жіночих моментів поведінки.....
40 чисто жіночих моментів поведінки.....
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Ср, 31.10.2007, 10.16.42 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Жінка ніколи не знімає футболку, схопивши на спині.

Коли ти просиш жінку передати тобі запальничку, вона передає тобі запальничку, а не перевіряє твою стрибучість і реакцію.

Жінки не чешуть в потилиці. По-перше, вони не люблять демонструвати свою розгубленість, по-друге, це псує зачіску.

Жінка часто намотує пасмочки волосся, навіть короткого, на палець або лоскоче пензликом з волосся собі щоку. Чоловіки так роблять рідко.

Жінка не прикушує сигарету зубами. Вона не залишає її в роті, а завжди тримає в руці. Позіхаючи, жінка прикриває рот долонею, а не кулаком.

Прийнявши ванну, жінка — неважливо, довговолоса, стрижена або така, що перехворіла тифом — обов'язково намотує собі на голову самодіяльну подібність чалми з рушника, хоча б на одну хвилину. Причини виникнення цього східного ритуалу невідомі.

Жінку практично не дратує, коли білизна застряє між сідницями. Прекрасна стать із задоволенням носить всі ці питочниє пристосування під назвою «бікіні». Крім того, звичайно жінка не намагається непомітно поправити білизну ззаду, вставши із стільця.

Замахуючись, щоб щось кинути, жінка відводить руку не убік, а назад. Саме тому пані ніколи не посилають висаджувати танки.

Жінкам подобаються ці драні віники, від яких стільки сміття. Вони називають їх «композиціями з сухих кольорів».

Вітаючись за руку, жінка майже не потискує її. Про жіноче рукостискання поет Волошин говорив, що воно схоже «на підкидання мертвого немовляти».

Обертаючись на заклик, жінка звичайно повертає тільки голову. Чоловік розгортає і корпус, оскільки у нього набагато менш гнучка шия.

Жінки бояться павуків, черв'яків і мишей. Їм також не подобається гусінь, навіть дуже красива.

Переважна більшість жінок вважають, що умиватися водою з милом шкідливо (Чим саме вони умиваються — подивися у ванній кімнаті).

Займаючись сексом, жінка думає про те, чи красиво вона виглядає.

На пропозицію показати руки чоловіка чесно протягують відкриті долоні. Жінки протягують руки долонями вниз, мабуть, для того, щоб продемонструвати бездоганний манікюр і розмір діамантів.

Слова, які жінка вимовляє, ударивши по пальцю молотком, можна без цензури пропустити в ефірі «На добраніч, малюки...» Те, що говорить в таких випадках чоловік, транслювати не можна.

Жінки відкривають пивні пляшки відкривачками для пивних пляшок.

У жінок переважає грудний тип дихання. У чоловіків в процесі дихання активно задіяні м'язи черевного преса.

Жінки не люблять, коли у них вільні руки. Тому вони завжди носять з собою сумочку — щоб теребити її за ремінець, притримувати за край і нескінченно в ній копатися. За відсутністю сумочки підійде все, що завгодно — віяло, рукавички, книжка, квітка.

Підніматися або спускатися з гори жінки стараються боком. Чоловіки просто ширше розставляють ноги.

Розглядати свої п'яти жінки вважають за краще, обертаючись за спину. Чоловіки ж просто повертають підняту стопу.

До своїх статевих органів у жінок достатньо байдуже, відчужене відношення, вони майже незнайомі один з одним. Жінки не розмовляють з ними, не дають їм жартівливих прізвиськ, не ображаються на них.

По розжареній гальці або піску жінка йде навшпиньки. Чоловік наступає тільки на п'яти.

Сідаючи, жінки стискають коліна або просто тримають їх паралельно. Тому в суспільному транспорті мати сусіда пані переважно.

Потягуючись, чоловіки розкидають або піднімають руки, а жінки згинають їх в ліктях, притискуючи до боків.

Прагнення до компромісу, властиве жіночій статі, позначається в тому, як вони розповідають матерні анекдоти. Вони можуть зважитися публічно розповісти навіть самий сальний анекдот. Але ключове слово пробурмотять так невиразно, що ніхто нічого не розбере. Ще частіше вони намагаються передати непристойну родзинку мімікою, жестикуляцією і відчайдушним виразом обличчя.

Пояс на халаті жінки зав'язують вище за пупок, а чоловіки - нижче.

Якщо у жінки на вулиці розстебнулася ширінька, вона досить байдуже віднесеться до цієї обставини і спокійно застебне брюки.

Вуха жінки затикають пальцями, а чоловіки — долонями.

Жінка ніколи по-справжньому не зрозуміє, чому футболісти, шикуючись в стінку, роблять таку смішну гору долонями. Тому вона не здригається, коли в кіно герой одержує удар черевиком в промежину.

Якщо чоловік, з погляду жінок, дуже мало пішов в процесі розвитку від мавпи, то ми, з свого боку, можемо також відзначити деякі атавізми, що дісталися нашим пані в спадок від чотирируких предків. Наприклад, годинами шукати в шерсті свого самця комах. За відсутністю дрібних членистоногих, жінки задовольняються вуграми і прищиками.

Одягаючись, жінка спершу надіне сорочку, потім — брюки. Чоловіки звичайно поступають навпаки.

Рукавички жінка одягає до виходу на вулицю.

Піднімаючи важкий предмет, жінка постарається перемістити його на бік. Чоловік несе вантаж перед собою.

Дрібниця і крупні купюри жінки вважають за краще носити в одному і тому ж місці. У них рідко дзвенять кишені.

При ударі кулаком жінка виставляє вперед великий палець.

Коли жінки сидять, у них є звичка підвертати під себе ногу і упиратися п'ятою в промежину. Чоловіки такого собі не дозволяють.

Щоб віджати уручну мокру білизну, жінка береться за нього долонями вгору, чоловік — долонями вниз.

І ще: після сексу жінці хочеться не спати, а розмовляти і цілуватися.


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Ср, 31.10.2007, 16.43.45 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
ну........і шо.........такі ми є,ви нас таких любите..........нас не змінити........нас багато,ми красиві,розумні,сильні.....

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
ManijakДата: Ср, 31.10.2007, 17.05.28 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
Замахуючись, щоб щось кинути, жінка відводить руку не убік, а назад. Саме тому пані ніколи не посилають висаджувати танки.

Quote (Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
При ударі кулаком жінка виставляє вперед великий палець.

ХА )) Аж тепер я зрозумів як можна бути таким незграбним. Як попробував вдарити виставляючи пальця то аж жалко жінок стало. Дуже не комфортно вони себе почувають в такому плані.
 
АнгелочокДата: Чт, 01.11.2007, 19.36.40 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
таке саме як і з 10 жіночих чудасій, які дратують чоловіків.... тільки пару моментів я знайшла які можуть бути віднесені до моєї поведінки,а все інше я не наблюдала за собою ніколи за 20 років життя

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
ManijakДата: Пт, 02.11.2007, 01.27.24 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
аке саме як і з 10 жіночих чудасій, які дратують чоловіків.... тільки пару моментів я знайшла які можуть бути віднесені до моєї поведінки,а все інше я не наблюдала за собою ніколи за 20 років життя

Ну я як мінімум з половиною згідний. хоча і не жінка )) Справа в тому що збоку краще видно.
Людина сама багато чого не замічає, а от інші замічають. така наша природа.
Чому по твоєму тренери слабші за тих кого тренують. наприклад в боксі. тому шо боксер навіть вміючи краще битися не бачить себе зі сторони і не замічає своїх недоліків.
Це звичайно в загальному написано. Не означає шо всі дівчата поголовно так поводяться але більшість дотримується принаймі половини пунктів.
 
АнгелочокДата: Ср, 07.11.2007, 20.41.23 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Manijak)
Це звичайно в загальному написано. Не означає шо всі дівчата поголовно так поводяться але більшість дотримується принаймі половини пунктів.

так дотримуються, це просто їх звичка


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
NeformatДата: Пн, 12.11.2007, 16.58.07 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 3
Статус: Offline
wacko брєд

Perfice te
 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » 40 чисто жіночих моментів поведінки.....
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz