Чт, 28.03.2024, 13.06.40
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Кращий вік для відтворення... - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Кращий вік для відтворення...
Кращий вік для відтворення...
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Чт, 25.10.2007, 21.29.53 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Австрійські учені дійшли висновку, що для успіхів в творі на світло численного потомства чоловіку слід знайти партнерку на шість років молодше за себе, а жінці - партнера на чотири роки старше.

За словами керівника наукової групи, антрополога з Віденського університету Мартіна Фідера, дослідники використовували еволюційний підхід, щоб знайти відповідь на питання про те, чому чоловіки часто віддають перевагу молодшим жінкам і що примушує жінок вибирати чоловіка старше за себе.
У даному дослідженні вперше робиться спроба визначити, якою повинна бути різниця у віці партнерів, щоб народити найбільше число дітей. "До нас ніхто серйозно не досліджував, як різниця у віці позначається на кількості нащадків, - сказав Фідер. - Ми першими показали, що ця різниця дуже важлива".
Учені опублікували доповідь, початковими даними для якого послужила книга запису актів цивільного стану Швеції. Учені цікавилися кількістю дітей і віком батьків впродовж 55 років - з 1952 року. Вони зупинилися на тих батьках, які не міняли партнерів між народженням першого і останньої дитини, і обчислили різницю у віці чоловіків і
дружин в тих сім'ях, де народилося саме большоє число дітей.
Як для чоловіків, так і для жінок мати оптимального по віку партнера означало, що в середньому у них народжувалося по 2,2 дитину в порівнянні з сім'ями, де партнери були одного віку (2,1) - з погляду еволюції людини, істотна різниця, яка з часом зростає, говорить Фідер. Зроблені ученими висновки - результат статистичного аналізу і не означають, що кожен чоловік може знайти жінку рівно на шість років молодше себе, і що кожна жінка неодмінно зустріне чоловіка на чотири роки старше за неї самої.
Проте Фідер затверджує: "Ми виявили, що різниця у віці носить системний характер. Не думаю, що цей випадковий збіг".
Було також виявлено, що як чоловіки, так і жінки міняють першого партнера (або партнерку) на молодшого (молоду). Що стосується чоловіків, то такий вибір цілком чекаємо, а ось той факт, що жінки як другий партнер також віддають перевагу молодшим чоловікам, досить цікавий. Фідер припускає, щожінки у пошуках другого партнера знаходяться в зрілішому віці, а тому також шукають молодшого чоловіка з вищими шансами зачаття дитини.
"Це правило працює як для чоловіків, так і для жінок: чоловіки удруге віддають перевагу молодшій партнерці, а жінки шукають другого партнера, який повинен опинитися молодше за перше", - пишуть дослідники.


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Пн, 05.11.2007, 21.07.23 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
нічого про це не можу сказати........я ще не хочу відтворювати потомство

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
АнгелочокДата: Пн, 05.11.2007, 22.10.41 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
кому вже як пощастить, але головне певно не вік а саме подальше виховання дитини

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Кращий вік для відтворення...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz