Чт, 28.03.2024, 16.27.45
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Рідна мова: одна чи багато? (:-)) - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Рідна мова: одна чи багато? (:-))
Рідна мова: одна чи багато? (:-))
DjuiceДата: Сб, 27.10.2007, 19.50.53 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Я вже написав що я забиваю болт на цей сайт, тому що він посовий, тому більше не посилайте свої пости на мої цитати. от моя остання відповідь.

Quote (Manijak)
Чув дзвін а не знаєш де він. Надто в тебе нацистські ідеали. Аж страшно. не дай бог тобі до влади прийти то 3 світова гарантовано.
Надіюся шо з віком це в тебе пройде.

З віком в мене це не пройде, тому що коли мені було 14, то казали що я це все переросту і в 16 візьмусь за голову, в 16 казали, що якщо мої ідеї доживуть в мені до 18 то це буде супер, ідеї дожили, погляди не змінились і ніколи не зиіняться, через 3 місяці мені буде 19 і я залишусь таким як є.
Якщо ти думаєш що я нарікаю на багатих, а сам тупий петеушник, то ти помиляєшся. Я фінансист, навчаюсь в ІЕПі на 3 курсі, пералельно працюю промоутером та інтервєром, ходжу в автошколу. а ткож займаюсь кікбоксингом, тому дай Боже, а Бог обовязково дасть, я прийду до влади і буде третя світова і нікуди від цього не дітись, бо нацоналізм чи нацизм ніколи не приходив мирним шляхом до правління державою.
Ось так то люди, і якщо комусь це не подобаються, то купіть собі пряник, мені також неподобається наприклад дощ, але він падає час від часу і цього не змінити, так само і нацизм та націоналізм, він іде до владних структур України, "медлєно, но увєрєно" з кожним роком такі як я люди добираються до верхівки, просто народ ще не готовий цього сприйняти, але цей процес іде, і увійшов вже занадто глибооко в наше суспільство щоб його викоринити.

 
Тапок_УбийцаДата: Вт, 30.10.2007, 15.34.32 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Якщо ти забив болт на цей сайт, чому відповів на повідомлення Manijakа? а взагалі щасливої дороги. dry

Momento Mori
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 30.10.2007, 17.32.21 | Повідомлення # 18
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Djuice)
З віком в мене це не пройде, тому що коли мені було 14, то казали що я це все переросту і в 16 візьмусь за голову, в 16 казали, що якщо мої ідеї доживуть в мені до 18 то це буде супер, ідеї дожили, погляди не змінились і ніколи не зиіняться, через 3 місяці мені буде 19 і я залишусь таким як є. Якщо ти думаєш що я нарікаю на багатих, а сам тупий петеушник, то ти помиляєшся. Я фінансист, навчаюсь в ІЕПі на 3 курсі, пералельно працюю промоутером та інтервєром, ходжу в автошколу. а ткож займаюсь кікбоксингом, тому дай Боже, а Бог обовязково дасть, я прийду до влади і буде третя світова і нікуди від цього не дітись, бо нацоналізм чи нацизм ніколи не приходив мирним шляхом до правління державою. Ось так то люди, і якщо комусь це не подобаються, то купіть собі пряник, мені також неподобається наприклад дощ, але він падає час від часу і цього не змінити, так само і нацизм та націоналізм, він іде до владних структур України, "медлєно, но увєрєно" з кожним роком такі як я люди добираються до верхівки, просто народ ще не готовий цього сприйняти, але цей процес іде, і увійшов вже занадто глибооко в наше суспільство щоб його викоринити.

Молодець Ігорку....добиваєшся своєї цілі..........але.........
Вот задумайся.....хто з старих,Скінів....Уна-Унсо....і тд зараз остався????
Де дівся Патрік???
Де дівся періжок,Петруха........
Толік скін::???Турецький?......Де Бандера,Кава???
Зі старих скінів остався тіки Паша,Мотор (який в свою чергу вже давно на все це забив....)
Макарон.... тоже вже дав собі спокій...........
І коли вони все це закинули в період 19-23 роки.........
Майже всі хто до цього ішов зараз сидять на стакані,або по тюрмах.....
Де спайдер???
Де Толік???? (Ади чоловік)
Де Череп (печера)
Де мулінез
Малиш?
Вот де вони всі????


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
ManijakДата: Вт, 30.10.2007, 19.26.48 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Djuice Знаєш ти ше життя не прожив а вже так з себе ставиш ніби все знаєш.
Поглядів не міняють на протязі життя тільки розумово недорозвинені люди.
Якшо ти таким не являєшся то ше й як поміняєш. Я теж так думав колись як ти. Хоча і сам ше мало прожив, проте достатньо шоб зрозуміти шо ти попсовий а не сайт. Твоя писанина дуже примітивна. не люблю коли хторсь хто ше є ніким шось з себе ставить.
Як би ти прожив 60 років і писав шо поглядів не будеш міняти, то ше можна це сприйняти, хоча багато хто погляди і на смертному ложі міняє. А вірніше більшість. А твої ідеї ниці. І не варті уваги.
Та почитати то можна подумати шо тобі 60-70 років і ти якась велика політична фішка. От саме тут ти припустився помилки.


Повідомлення відредагував Manijak - Вт, 30.10.2007, 19.27.52
 
TipДата: Ср, 31.10.2007, 19.12.39 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 1
Статус: Offline
Молодці хлопці гарно і доступно йому пояснили що він нерпав. Дякую що мене підтримали!!!!

Кучму геть!!!!:)
 
БАРБІДата: Ср, 05.12.2007, 13.51.53 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну повина бути одна мова -це правильно!!!Оскільки російської мови в нас дуже багато в країні(фільми,телепередачі,пісні,радіо,всі і більшість зірок та політиків все це на російській мові)то якщо б ми щей зробили російську мову другою державною,то ми б просто закопали українську мову!ТОМУ Я В ВАЖАЮ УКРАЇНСЬКА МОВА ДЕРЖАВНА ЇЇ ПОВИННИЙ ЗНАТИ КОЖЕН!А вчитись різним мовам світу ніхто є незабороняє!ТАК НАВІТЬ ШЕВЧЕНКО ПИСАВ(і свого научайтесь ,і чужого не цурайтесь)
Я ДУМАЮ ПАМ*ЯТАЄТЕ!


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
IlUtRДата: Пн, 24.12.2007, 20.08.45 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Neformat)
Має бути 1 мова.....Але знати багато мов ніколи не помішає

Погоджуюся.Навіть більше:потрібно удосконалювати знання своєї мови і вчити інші,а,якщо ще і таке можливо,удосконалювати знання чужих мов.

Українська мова закладена в мені.Без неї уже-духовна смерть,стогін сумління і змарнованість,в"ялість.Кажуть,часто розумієш,яка твоя рідна мова, на чужині.

 
MarianДата: Чт, 24.01.2008, 20.27.18 | Повідомлення # 23
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Я завжди читаю про історію нашої України і всюди пишуть те, що наші предки боролися за майбутнє нашої держави і взагалі за наше майбутнє. Приходили поляки і турки, і ще всяка фігня нездорова. А от найбільше приходило москаликів, які забороняли українську мову і насаджували нам свою мову. Сучасні українці забули, як то було і не цінують того, що мають. До речі, всі знають, що наша мова наймилодійніша? biggrin Так - так, а ви ще тут за якусь російську говорите... Я взагалі вважаю підлими зрадниками тих українців, які розмовляють російською. От так

Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
HardmetalgirlДата: Сб, 02.02.2008, 21.58.07 | Повідомлення # 24
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
я ЗА єдину українську мову smile

Завжди є щось таємне і невідоме......
 
КарнаДата: Сб, 03.05.2008, 22.24.27 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (©А_Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
На мою думку ми живемо в Україні,і тут має бути лише одна державна мова....українська......

Правильно!
Бо в нас і не може бути іншої державної мови, адже наші предки боролися ціною свого життя за нашу Україну, її мову, національні цінності, традиції та звичаї! А якщо в нас буде чужа мова державною, то це вже буде поступове руйнування наших цінностей!...


 
MarianДата: Сб, 24.05.2008, 10.29.09 | Повідомлення # 26
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Нації вмирають не від інфаркту..... Спочаткку їм відбирає мову... (Л. Костенко)
Дивуєшся дорогоцінності мови нашої: в ній що не звук, то подарунок, все крупно, зернисто,
як самі перла.... (М. Гоголь)
Хай живе велика російська мова, але хай живе і солодко-співуча, ні з чим не зрівнянна
українська мова! (В. Солоухін)


Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні

Повідомлення відредагував Marian - Сб, 24.05.2008, 10.30.36
 
СУПЕРГРАВЕЦЬДата: Нд, 14.12.2008, 13.03.27 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Досить пафосу. Я коли блукаю Тернополем. Слухаю такий страшний суржик від стршенно великих патріотів. У тернополі не розмовляють а балакають; базарять і.т.п. Розпочнемо з себе і інші підтянуться. Хто хоче щоб я його покусав заходить сюди biggrin Якщо не страшно?

Я ЗНАЮ ДЕ НАЙКРАЩІ ІГРИ!!
 
LonerДата: Пн, 19.01.2009, 21.59.48 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (БАРБІ)
і свого научайтесь ,і чужого не цурайтесь

Взагалі то: чужого научайтесь, і свого не цурайтесь!!! То міняє зміст!!!!
Любіть Україну і все буде ОК!!!
 
Maryana911Дата: Пт, 27.03.2009, 20.42.08 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Подівіться, на рай тихий,
на свою країну!
Полюбіте щирим серцем
Велику руїну!
Розкуйтеся, братайтеся
У чужому краю
Не шукайте, Не питайте того що немає
І на небі і не тільки на чужому полі. У своїй хаті своя правда, і сила і воля.
Нема на світі України, немає другого Дніпра, а ви претеся на чужину шукати доброго добра
 
Родзинк@Дата: Пн, 07.12.2009, 18.45.21 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичано, я люблю, ціную і поважаю нашу українську мову! Та я немаю нічого проти тих людей які живуть в Україні, але розмовляють російською. І взагалі вважаю, що дуже добре знати декілька мов.
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Рідна мова: одна чи багато? (:-))
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz