Вт, 23.04.2024, 09.14.20
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Гендерна рівність - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Гендерна рівність
Гендерна рівність
vongДата: Чт, 29.11.2007, 02.38.19 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Що для вас означає Гендерна рівність , чи існує взагалі вона в нашій країні

Життя прожити не поле перейти
 
АнгелочокДата: Чт, 29.11.2007, 09.27.17 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (vong)
Що для вас означає Гендерна рівність , чи існує взагалі вона в нашій країні

якщо чесно то навіть ен чула про таке


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
KsyhaДата: Ср, 05.12.2007, 18.46.41 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
якщо чесно то навіть ен чула про таке

................я тоже............


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
vongДата: Ср, 05.12.2007, 22.58.14 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Гендерна рівність це рівність між чоловіками і жінками наприклад в отриманні однієї посади wink

Життя прожити не поле перейти
 
БАРБІДата: Чт, 06.12.2007, 15.01.54 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (vong)
Гендерна рівність це рівність між чоловіками і жінками наприклад в отриманні однієї посади

О дякую ,що рошифрував!з того як ми навіть про таке не чули(дівчата)!можна зробити певні висновки,що напевне вона в нас покищо погано розвинена!Раз про таке поняття знають одиниці!


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
KsyhaДата: Чт, 06.12.2007, 17.07.34 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Ну що ж.................гендерна рівність.............думаю,що існує.В обійманнях посад-теж.Наприклад,зараз є багато депутатів жінок,бізнес леді..........Сьогодні слабкій половині людства не доводиться,як колись,відстоювати свої права

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
БАРБІДата: Пт, 07.12.2007, 13.39.55 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
Ну що ж.................гендерна рівність.............думаю,що існує.В обійманнях посад-теж.Наприклад,зараз є багато депутатів жінок,бізнес леді..........Сьогодні слабкій половині людства не доводиться,як колись,відстоювати свої права

Погоджуюсь,але трошечки всетаки є навіть недавно читала запрошуємо на роботу менеджера чоловіки і жінки .........................ПЕРЕВАГИНАДАЮТЬСЯ ЧОЛОВІКАМ!такшо я вже більшість таких оголошень бачили!А з слабкої статі пробиваються в бізнес леді тільки одиниці!А от чоловіків бізнесменів всетаки набагато більше!


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 07.12.2007, 14.11.53 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Дівчата,нашо Вам ті Бізнес леді,Депутати???
Не простіше бути любимою дружиною,чоловіка,який буде все це робити???
Як колись казав один мій знакомий,Жінка народження для:
Дітей,Чоловіка.........Для розваг,для кохання,но аж ніяк не для важкої чоловічої,розумової роботи.......
так що бережіть себе діфчатка!


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
ManijakДата: Пт, 07.12.2007, 22.41.56 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Жінки ніколи не будуть на рівні чоловіків. Забудьте про рівність)) Права повинні мати всі однакові як чоловвіка так і жінки.Проте чоловік більш розумово розвинений а також духовно. Чоловіки сильніші фізично морально і розумово. Це природа і від неї не втечеш.
Якщо комусь портібен наглядний приклад, то давайте перерахуємо видатних людей: вчених, композиторів, письменників і так далі і порахуємо чоловіків та жінок.
Математики фізики хіміки поголовно чоловіки. Художники композитори ....
 
БАРБІДата: Пн, 10.12.2007, 13.11.42 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (©А_Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
Дівчата,нашо Вам ті Бізнес леді,Депутати???
Не простіше бути любимою дружиною,чоловіка,який буде все це робити???
Як колись казав один мій знакомий,Жінка народження для:
Дітей,Чоловіка.........Для розваг,для кохання,но аж ніяк не для важкої чоловічої,розумової роботи.......
так що бережіть себе діфчатка!

ага і де найти такого чоловіка який би так то все сприймав!в нас в країні настільки бідна економіка ,щоб нормально забезпечити сі*ю потрібно працювати двом!


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
IlUtRДата: Пн, 31.12.2007, 20.51.35 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (©А_Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
Жінка народження для: Дітей,Чоловіка.........Для розваг,для кохання,но аж ніяк не для важкої чоловічої,розумової роботи.......

Ой сказав!Відколи слово "чоловіча" є синонімом до "розумової"?В порівнянні,історично чоловіки тепер деградують на противагу чоловікам минулих епох.Тут якщо особа жіночої статі хоче жити лише бажаннями чоловіка і дітей,то вона скоро здеградує знову ж таки,перестане бути поважною особистістю.Мені таких жінок шкода.
Є різні жінки і чоловіки.З того,що людина жіночої статі судити нічого не можна.
"Для розваг...." Так не "для".Бо виходить,що жінка як річ,як предмет.А ми всі передусім-люди.Далі кожен хлопчина і дівчина вибирає собі шлях.КИМ БУТИ.
Quote (Manijak)
Жінки ніколи не будуть на рівні чоловіків. Забудьте про рівність)) Права повинні мати всі однакові як чоловвіка так і жінки.Проте чоловік більш розумово розвинений а також духовно. Чоловіки сильніші фізично морально і розумово. Це природа і від неї не втечеш. Якщо комусь портібен наглядний приклад, то давайте перерахуємо видатних людей: вчених, композиторів, письменників і так далі і порахуємо чоловіків та жінок. Математики фізики хіміки поголовно чоловіки. Художники композитори ....

Звичайно,що видатних чоловіків більше,добрий чоловіче,бо ж про демократію та рівноправність суттєво заговорили лише на початку ХХ СТОЛІТТЯ.А ми знаємо,що до того усвідомлення людство прожило ще більш ніж дев"ятнадцять сторіч.В період дискримінацій таланту розвиватися важко,знаєм.
 
MarianДата: Сб, 02.02.2008, 21.57.13 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Дівчата,нашо Вам ті Бізнес леді,Депутати???
Не простіше бути любимою дружиною,чоловіка,який буде все це робити???
Як колись казав один мій знакомий,Жінка народження для:
Дітей,Чоловіка.........Для розваг,для кохання,но аж ніяк не для важкої чоловічої,розумової роботи.......
так що бережіть себе діфчатка!

А як нам бути, коли чоловіки ніфіга не роблять, сидять на шиї жінок і ще лаються, бються і всяку таку фігню нездорову витворяють. Нам тоді треба бути сильними і з усіма труднощами справлятись. Треба ж якось копняка під зад дати. А для цього потрібна сила і духовна і фізична


Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
KsyhaДата: Сб, 02.02.2008, 22.01.36 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Marian)
А як нам бути, коли чоловіки ніфіга не роблять, сидять на шиї жінок і ще лаються, бються і всяку таку фігню нездорову витворяють. Нам тоді треба бути сильними і з усіма труднощами справлятись. Треба ж якось копняка під зад дати. А для цього потрібна сила і духовна і фізична

ОО....правильно мислиш.....коли в хаті кричать дві дитини...чоловік з пивом на дивані...а жінка на заробітках....це правильно????


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
HardmetalgirlДата: Сб, 02.02.2008, 22.02.18 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
що це таке взагалі ця гендерна рівність...га? surprised

Завжди є щось таємне і невідоме......
 
MarianДата: Сб, 24.05.2008, 10.45.48 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Hardmetalgirl)
що це таке взагалі ця гендерна рівність...га?

Подивися вище!!!! А якщо так лінь, то
Quote (vong)
Гендерна рівність це рівність між чоловіками і жінками наприклад в отриманні однієї посади


Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Гендерна рівність
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz