Чт, 28.03.2024, 14.06.47
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Церква - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Церква
Церква
KsyhaДата: Ср, 28.11.2007, 21.03.28 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Ваше ставлення до нашої церкви,священників.Чи часто ви ходите до церкви чи тільки тоді,коли Паску святять?

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
ManijakДата: Чт, 29.11.2007, 00.49.30 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Не ходжу до церкви взагалі. Поскільки церква для мене нічого не значить. Однодумців там моїх нема. Та й церква і Бог то різні речі. За свою історію церква більше біди наробила ніж користі принесла. Церква - це та ж сама політика. Як церкві вигідно так і крутить. Ше й священників більша половина ідіотів. Таку фігню трусять шо в писок не гріх дати. Тупе нічого не думає. Як церква навчила на тому стоїть шоб там не було. Головне шо попридумували купу фігні якої в Біблії взагалі не написано і починає спорити. А наша церква це взагалі повна темнота. Понапридумували купу свят шоб тільки ніфіга певно не робити тільки святкувати. Так ніби в Біблії написано шо їх треба святкувати. Так можна і день в день святкувати. Я вважаю шо Церква як структура не відстоює інтереси Бога , біблії та людей а лише свої.
І взагалі церква з точки зору Біблії - це зібрання людей для молитви та вивчення Біблії. А в нас сто разів алилуя сто разів амінь і більше ніфіга. Як прямо якісь запрограмовані машини а не люди. Наша церква взагалі ніяк не допомагає людям.
Потрібно на Богослужінні пробувати розібрати проблеми людей допомогти їм а також вивчати вчення Божі а не як дауни вити і виховувати фанатиків. Сам Бого різко осуджує фанатизм. Сліповіруючий завжди буде відторгнутий Богом. Так написано в Біблії. Так шо треба думати і ше раз думати. А то блін той фанатизм і та фігня з забобонами вже в хроном в носі. Колись то пішов висипати мусор. Висипав йду додому. Тут сусіди як побачили шо я з пустим відром, то чуть в стіну не повлітали. Так ніби чорта побачили. Так би дати тим відром по голові одному з другим шоб трохи мудрості набралися. В голові не вкладається як можна бути настільки тупим і недорозвиненим. Апсолютно відсутня логіка. Ну розумію. Таке як "зомбування" на всіх впливає в більшій чи меншій мірі , але ж не на стільки. До речі забобонність - це в певній мірі психічне розстроєння з точки зору науки.
 
АнгелочокДата: Чт, 29.11.2007, 09.33.53 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
хммм....в кожній церкві своя атмосфера...порівняти церкву тут і в мене вдома то це небо і земля. в мене в Євпаторії ті всі старушки що прибирають там...вони якісь злі...вони замість того щоб щось підсказати то накричать на тебе. а що вже казати про те що в церкві найчастіше роблять порчу...це все жахливо. але я раніше кожну неділю ходила до церкви,а зараз...не знаю навіть чому...хожу тільки в селі,а в село їжу зара рідко...тому певно((

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
WooffДата: Чт, 29.11.2007, 13.39.24 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Модератори
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
я б казав взагалі стерти цю тему.
Богохульство розводимо. cool


Тему в флуд!!!
 
KsyhaДата: Чт, 29.11.2007, 23.02.29 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Я теж рідко ходжу в церкву.........думаю і без неї можна сильно вірити і надіятись на Бога.
Була літом в селі в церкві,там традиція,що молоді дівчата тримають фани...............сиділи якісь миленькі бабусі і так вже на мене видивлялись,що я чуть не впала в обморок....зловили...........якось вистояла


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
vongДата: Пт, 30.11.2007, 00.29.23 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Я теж важаю себе віруючим , хоч в церкву ходжу рідко

Життя прожити не поле перейти
 
CLEVERДата: Пн, 03.12.2007, 22.20.29 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Manijak, Ти тут такий модний пишеш що церква це зло ітд і ти туда неходиш в мене зустрічне питання в разі весілля чи христити дитину думаєш???????

P\S як щось недай боже станеться то побіжиш до церкви галопом... cool


Лишь вдоволь позанимавшись сексом,ВРЕМЕННО понимаеш,что ето неглавное.
Чем меньше пишешь в инфе, тем меньше трахают мозг!!!
 
БАРБІДата: Ср, 05.12.2007, 14.22.28 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
НУ ЗНАЄТЕ!ХОДЖУ КОЖНУ НЕДІЛЮ ДО ЦЕРКВИ(ну це рідко ,але буває що немаю змоги піти,то невиходить)!ПОГОДЖУЮСЬ Є СВЯЩЕННИКИ,А Є ТІ ЯКІ НЕ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА ЦЕЙ ЧИН !МАЮ БАГАТО ЗНАЙОМИХ СВЯЩЕНИКІВ,СЕМІНАРИСТІВ,ДЯКІВ............І НАВІТЬ ПОДРУГА ВИЙШЛА ЗА СВЯЩЕНИКА І ВСЕ В НИХ ДОБРЕ!
ЗНАЄТЕ НЕ ЗАСУДЖУЮ ТИХ ЯКІ НЕ ХОДЯТЬ,АЛЕ САМЕ БІЛЬШЕ МЕНЕ СКАЗАТИ ЧЕСНО ДРАТУЄ КОЛИ ЛЮДИНА НЕ ХОДИТЬ ДО ЦЕРКВИ І НЕРАЗ ПОЧИНАЮТЬ СПОРИТИ ,ЩО НЕМА ЧОГО ТУДИ ХОДИТИ!ОТ ВОНИ ТАК ЖИВУТЬ І ЇМ ТАК ДОБРЕ!
ОТ НЕДАВНО СПІЛКУВАЛАСЬ З ЛЮДИНОЮ НУ ВЗАГАЛІ ЗАПЕРЕЧУВАЛА ВСЕ ТО ЩО Я КАЗАЛА ЗА ЦЕРКВУ,ЗА ГРІХИ,ЗА ХРИСТИЯНСЬКІ ЦІНОСТІ,А ВЖЕ АЖ В КІНЦІ РОЗМОВИ ЛЮДИНА СКАЗАЛА,ЩО ДО ЦЕРКВИ ВОНА НЕ ХОДИТЬ.БО НЕМА ЧОГО ТУДА ХОДИТИ cry !
АЛЕ ЯК ЩОСЬ ТРАПЛЯЄТЬСЯ ТО ПЕРШИМИ БІЖАТЬ ТУДИ,І ДО СПОВІДІ ЗРАЗУ ЙДУТЬ,І ДО ПРИЧАСТЯ СВЯТОГО!ПРОСТО БОГ ЛЮБИТЬ ВСІХ ЛЮДЕЙ І ДОПОМАГАЄ ВСІМ БЕЗ ВИЙНЯТКУ! sad

cry


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Церква
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz