Пт, 19.04.2024, 22.13.32
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ЩО означає Ваш нік і як Ви до нього додумались...... - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » ЩО означає Ваш нік і як Ви до нього додумались......
ЩО означає Ваш нік і як Ви до нього додумались......
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Сб, 03.11.2007, 09.04.02 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
А мій ніц не означає.........Вовка колобок........ колобок я не тому що круглий.......
Давно цей нік уже в мене......так і далі під ним сижу)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
SkrimaДата: Сб, 03.11.2007, 09.56.35 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Skrim ну це я даже сам незнаю коли такий нік собі придумав?? ну точно сказати можу що дуже давно!! і читаєтся він я (кричати) а точніше буде так Skream просто я їого скоротив бо Skream тупо звучить!!!! smile smile

Канада це круто )))))))
 
KsyhaДата: Сб, 03.11.2007, 10.05.47 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
А я Ксюха.........скорочено від Оксана,привикла,бо мене так кличуть друзі.

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
Zarino4kaДата: Сб, 03.11.2007, 11.26.53 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
А мій нік Zarino4ka, теж має свою історію, коли я їздила в Москву то родичі і друзі ніяк не могли добре вимовити моє імя тому називали мене Заріною або Заріночкою - так мій нік має походження з Росії smile

Красива жінка сама себе стереже, некрасиву повинен стерегти чоловік.
Абхазьке прислів'я.
 
ManijakДата: Сб, 03.11.2007, 14.40.21 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Я чисто по приколу собі був поставив такий нік. Але всі вже привикли до нього, тому міняти не збираюся.
Ну і звучить не погано ))
 
vongДата: Нд, 04.11.2007, 08.50.33 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
а мій нік запозичений в Джеймса Х. Чейза з одного його детектива smile

Життя прожити не поле перейти
 
djanjeyДата: Пн, 05.11.2007, 00.27.56 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій нік складається з двох частин DJ- (всі знають хто то) і Anjey- ( з польської Андрій). Тільки не подумайте що я якийсь там діджей на радіо biggrin ...... просто колись давно в школі мене так однокласник назвав по приколу.... а на другий день на компютерних курсах я вчився створювати електронну скриньку, требуло ввести логін.... я довго думав і ....перше шо взбрело мені на голову то .... Djanjey . Потім було створення аськи, реєстрація в різних чатах і на різних форумах і т. д. Зчасом цей нік закріпився за мною і я привик до нього, тому користуюся ним і до согодні. Ось така історія.....

P.S. як він правильно читається сам не знаю smile .... дехто читає ДЖАНЖЕЙ... дехто ДАНІЕЛЬ... кому як подобається!!!

Повідомлення відредагував djanjey - Пн, 05.11.2007, 00.32.50
 
АнгелочокДата: Пн, 05.11.2007, 21.30.38 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
щостосовно мого ніка, то маю його відносно давненько, багато хто каже що я справді похожа на Ангелочка)))) ну певно збоку видніше. ну а особисто мені хотілось чогось легкого, неземного, і прекрасного wink

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
TipДата: Пн, 05.11.2007, 22.53.55 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 1
Статус: Offline
Тіп то мій не єдиний нік, наприклад в іграх я себе по іншому назмваю. Хто грав зі мною контру або ВОВ той знає, а Тіп - це походить з розмов моїх друзів, в нашій компанії так заведено, якщо хтось когось називає тіпом це значить нормальний пацан, бо є люди які відбилися від компанії то таких ми тіпом ніколи не називаєм:)

Кучму геть!!!!:)
 
LJOLYSIAДата: Пт, 09.11.2007, 20.06.58 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 2
Статус: Offline
ой сама часом не можу сказати, но впринципы льолюся але там шось на то мало схоже ггг biggrin
 
БАРБІДата: Пн, 10.12.2007, 13.26.03 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене це ще з дитинства!Мене так тато називав в дитинстві коли я казала купити Барбі то він казав та ти сама маленька Барбі,нащо тобі та лялька(ну ,але все таки він її потім купляв) biggrin !А потім я підросла і пішла до школи,і мене так почав кликати один однокласник,він якось сидів на англійський біля мене почав мене гладити по волоссі і сказав, що я спражнісінька БАРБІ,а потім більшість хлопців в класі,а ще пізніше то просто хлопці так кличуть!!!НУ ТАК ВЖЕ ПІШЛО І МІНЯТИ НЕ ХОЧУ!мені подобається!

КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
fritzДата: Пт, 28.12.2007, 14.17.27 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Tip)
Тіп то мій не єдиний нік, наприклад в іграх я себе по іншому назмваю. Хто грав зі мною контру або ВОВ той знає, а Тіп - це походить з розмов моїх друзів, в нашій компанії так заведено, якщо хтось когось називає тіпом це значить нормальний пацан, бо є люди які відбилися від компанії то таких ми тіпом ніколи не називаєм:)

Повний звіздєц!!! Ти знаєш, шо в перекладі з івриту(єврейська мова) означає слово пацан? Це означає: "маленький хуй"... Цікава в тебе компанія:)... І трактування твого ніку можна зрозуміти, як нове слово у мат-сленгу України... Не обіжайся, але воно дійсно так є...
Щодо мого ніку, то це стара історія... Колись я завжди сидів під іншим ніком, але одного разу почувши в фільмі слово "фріци напали" мені захотілося називати себе fritz'ом, тим більше, шо я уже 6 років притримуюсь нацистської ідеології...





 
Julia3wДата: Ср, 09.01.2008, 18.15.57 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 4
Статус: Offline
Моєму ніку 5 років.
Створювала пошту,і назвала себе саме так .
3w - це www.


I'm looking for a real human
 
MarianДата: Нд, 13.01.2008, 19.48.03 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
А мій нік самий - самий прекрасний, самий прикольний і самий-самий-самий. Кожен думає про свій нік таке саме, як я тільки що написала (я так думаю), але не наважився написати. Мене звати Мар'янка. так звучить моє імя на укр. мові, а а англ. мові - Marian. От таке-то...

Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
CLEVERДата: Чт, 17.01.2008, 19.42.39 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
CLEVER- з англ. "Умничка" biggrin , і бісить коли перекладають на Українську і звучить "Розумник" щось таке... cool
А додумався- в мене є знайома яка на якісь позетивні речі зроблені чи сказані мною говорила ти умнічка smile і я вирішив взяти такий нік,переклав на англійську і так появився СLEVER biggrin


Лишь вдоволь позанимавшись сексом,ВРЕМЕННО понимаеш,что ето неглавное.
Чем меньше пишешь в инфе, тем меньше трахают мозг!!!


Повідомлення відредагував CLEVER - Чт, 17.01.2008, 19.45.46
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » ЩО означає Ваш нік і як Ви до нього додумались......
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz