Чт, 28.03.2024, 14.39.13
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | На Тернопільщині чоловік 10 років поспіль.... - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Файне місто Тернопіль » Новини міста » На Тернопільщині чоловік 10 років поспіль....
На Тернопільщині чоловік 10 років поспіль....
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 06.11.2007, 00.53.37 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
На Тернопільщині чоловік 10 років поспіль краде електроенергію...

Він заборгував за елеткроенергію майже 20 тисяч гривень

Десять років поспіль чоловік на Чортківщині краде електроенергію, а його не можуть покарати. Порушника, який живе у селі Свидова, називають особливим крадієм. Він заборгував за електроенергію майже 20 тисяч гривень.

— Він самовільно підключається до електромереж, роблячи накид на проводи ліній електропередач, – каже заступник начальника Чортківського РЕМ з енергозбуту Михайло Блаженко. — Стовп з електропровідними лініями міститься за 20 м від їхнього будинку. Ми вже багато років поспіль із ним боремося, все безрезультатно.
Майно порушника вже давно описали. Будинок чоловіка вже кілька років стоїть під заставою. Частково гроші він заплатив. Але небагато. А повністю погашувати борг чоловік не поспішає. Дізнатися, чому судовиконавці досі не продали майно боржника, ми не змогли, оскільки зв’язатися з ним не вдалося.
Треба 100 м ізольованого дроту

Вперше за самовільне підключення цього абонента відключили від споживання майже десять років тому. Від того часу на чоловіка за самовільне підключення до електромереж неодноразово складали акти. Чоловіка судили, призначали штрафи, але він їх не сплачував. Наразі жоден орган влади не може вплинути на цього порушника.

— Ситуацію можна змінити, якщо поставити там ізольований провід, — кажуть чортківські електрики. — Потрібно десь 100 м. Будемо звертатися в обленерго, щоб дали кабель. Бо ми вже навіть не знаємо, як з ними боротися. Коли приходимо до нього, то він закочує очі і каже, що все розуміє і більше так не робитиме.

Сім’ю чоловіка у селі називають благополучною, каже сільський голова Богдан Сорока. Подружжя не зловживає алкоголем, мають свій будинок, город. У них п’ятеро дорослих дітей. Чоловік часто їздить на заробітки за кордон. Зараз він з найстаршою дочкою у Польщі.
“Красти — родинна традиція ”

— Красти електроенергію у них вже родинна традиція, — кажуть у чортківському РЕМі. — Його немає вдома, то наймолодший 17-річний син вилазить на стовп і робить накид на дроти. І то так спритно лізе на той стовп, що диво бере. Просто тобі людина-павук.

У Чорткові кажуть, що самовільно підключатися до електропроводів у Свидовій почали вже й інші люди. Сусіди побачили, що чоловіка не карають, то й собі так роблять.

Загалом більше 360-ти людей, які самовільно підключалися до джерела електроенергії, впіймали за 9 місяців працівники ВАТ “Тернопільобленерго”. За таке порушення людей оштрафували на понад 306 тисяч гривень.

Прикріплення: 7621823.jpg (48.9 Kb)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Вт, 06.11.2007, 20.38.47 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Та в нас завжди,як не в людей.............

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
vongДата: Нд, 11.11.2007, 18.48.47 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Вже напевне профі в тій справі smile такий стаж

Життя прожити не поле перейти
 
ManijakДата: Пн, 12.11.2007, 01.10.21 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Ми тоже крадемо))
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пн, 12.11.2007, 15.57.20 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Manijak, Ну ми ж не такі злосні порушники))

Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Форум » Файне місто Тернопіль » Новини міста » На Тернопільщині чоловік 10 років поспіль....
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz