Чт, 28.03.2024, 12.58.22
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | У тернопільському “Березолі” садили коноплю - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Файне місто Тернопіль » Новини міста » У тернопільському “Березолі” садили коноплю
У тернопільському “Березолі” садили коноплю
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Сб, 27.10.2007, 00.31.15 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
У півфіналі КВК гратимуть три тернопільські команди

Хлопці цілувалися один з одним, підносили келихи за “те, що тримає труси! За…підтяжки!” та думали, що зробити з 200 га коноплі у четвер, 25 жовтня, у другій чвертьфінальній грі КВК .

Цього вечора глядачів розважали сім команд з Заходу та Сходу України. Послухати жарти команд КВК прийшли переважно школярі та студенти. Вільних місць у “Березолі” було небагато. Перша частина гри пройшла трохи “мляво” : чи то жарти несмішними були, чи зал “спав”. Жарти про БАМ сміху не викликали. Набагато рідше цього вечора, порівняно з попередніми іграми, згадували про політиків. Тернополяни з “VIP” сказали, що Мороз таки пройшов у Верховну раду. Правда, прибиральником.

— Раніше дівчина коштувала 30 грн, тепер - 100 грн, — перефразували вони відому політичну рекламу. — Поверніть нам Юлю.

Глядачі голосно аплодували за сценки та жарти на побутову тематику – обслуговування у ресторанах, відносини між чоловіком та жінкою. “Вар’яти” на сцені довго сперечалися з адміністратором одного відомого тернопільського бару, що там миші бігають. Зрештою, коли той сказав, що то молоді щурі, то проросили підсмажити гризунів на шпажках. Рівненські жартівники об’єднали українські народні пісні з шансоном.

— Ніч яка місячна, зоряна, ясная, — співали вони. — Видно, що роблять коти. Вийди коханая, працею зморена - треба котам помогти.

Коли дівчина у короткій спідниці переходить дорогу, то лежачий поліцейський встає, зауважили тернопільські жартівники.

Лідери помітно відрізнялися, вважає тернополянка Ірина, яка прйшла з друзями на гру.

— Я особисто вболівала за “Вар’ятів”, — каже вона. — А ще мене розсмішили тернопільські “VIP” і харків’яни з “Першої столиці”. Непогана гра.

У півфіналі КВК наприкінці листопада зустрінуться тернопільські “Вар’яти”, “VIP” і “Спецпроект”, харків’яни з ”Першої столиці”, рівненська “Аварія”, київські “Акули пера”, івано-франківські “Батяри” та луцькі “Лідери прокату”.

Тернопільські VIPи показували, як наші хлопці вболівають за Козловського.

Розсмішив зал і їх жарт про те, що Могилевська вкрала пісню у Павліка і

співає тепер “Яма, Яма, ти кохана лисина моя…”
$IMAGE2$
Наші “Вар’яти” використовували мінімум декорацій та костюмів, а “взяли” глядачів хорошою грою та жартами. Так, бригадир бідкався, як годувати “отойвово” (колгоспну худобу) “отимвово” (200 га коноплі). Вирішили накурити все село "отимвово", щоб люди потім з’їли все “отойвово”
$IMAGE3$
Чернігівці з “Аварії” поставили сценку, в якій німий з пістолетом обкрадав банк, а міліція була сліпою і постріляла працівників банку, а не злодія
$IMAGE4$
Що роблять перед концертом дівчата з “НеАнгелів” показували харківські жартівники з “Першої столиці”. А ще вони визнали несподіваний дзвінок у двері найкращим у країні контрацептивом

Львів’яки з "Чистогону" відкрили ресторан “Криївка УПА”, у якому готували страви з москалів. А в одного з їхніх гравців у цей день було день народження. То йому подарували конверт з конфеті

Прикріплення: 9555982.jpg (76.1 Kb) · 1768706.jpg (0.0 Kb)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Чт, 01.11.2007, 17.13.52 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
обожную КВК,жаль цього раз не вийшло піти

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
Форум » Файне місто Тернопіль » Новини міста » У тернопільському “Березолі” садили коноплю
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz