Пт, 19.04.2024, 10.10.39
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Як провести гарно час людині яка не з Тернополя? - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Тапок_Убийца  
Форум » Файне місто Тернопіль » Відпочинок та розваги » Як провести гарно час людині яка не з Тернополя?
Як провести гарно час людині яка не з Тернополя?
LJOLYSIAДата: Пт, 26.10.2007, 18.58.14 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 2
Статус: Offline
люди скажічть чим цікавим в вас можна занятися щоб це запам*ятовувалося!!!!!!!!!
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 26.10.2007, 19.06.39 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (LJOLYSIA)
люди скажічть чим цікавим в вас можна занятися щоб це запам*ятовувалося!!!!!!!!!

Хм.....Тернопіль....:
Перш за все потрібно його оглянути (Досить красиве місто)
А інше це залежить від самої людини......від її характеру.....


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Тапок_УбийцаДата: Пт, 26.10.2007, 21.19.56 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Зайнятися?... хм зайнятися можна й коханням... А вже як сказав Вовчик, все залежить від характеру людини. До чого в неї потяг,мистецтво, архітектура, диско, бари, паркові зони. Ти скажи, що тебе саме цікавить, а я вже гарантую віртуальну екскурсію Тернополем. smile

Momento Mori
 
KsyhaДата: Пт, 26.10.2007, 21.26.12 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
як віддихнути???????а як віддихають українці?Напиваються в роги.......................такий відпочинок.....оггггггоооо..........особливо на другий день зранку.........

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
Тапок_УбийцаДата: Пт, 26.10.2007, 21.29.14 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Ну це не люди це алканафти зі стажем. мабуть тобі не зустрічалися люди з якими можна отримати задоволення лише від спілкування. Повір ховається вся пиятика нашого міста

Momento Mori
 
LJOLYSIAДата: Пт, 26.10.2007, 22.49.57 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 2
Статус: Offline
ну я не перший раз у вашомі місті але ..... хочеться побачити те що ще не бачила. Тернопіль то просто суперрррррр, victory biggrin мені дуже подобається, якби напевно могла поб кожні вихідні приїжала до вас, але.... cry
 
®Ex©lusivE™Дата: Вт, 06.05.2008, 14.46.54 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 1
Статус: Offline
гГ є одна фішка =) теба його споїти накачати феном , роздітиі пустит хай бігає по тернополю ! куй забудить =) гггГ

Додано (06.05.2008, 14.46.54)
---------------------------------------------

Quote (LJOLYSIA)
ну я не перший раз у вашомі місті але ..... хочеться побачити те що ще не бачила. Тернопіль то просто суперрррррр, victory biggrin мені дуже подобається, якби напевно могла поб кожні вихідні приїжала до вас, але.... cry

хош я тоб зроблю класну екскурсію тік без горілки фену і роздіватисЬ не прийдеться =) всьО буде культурно =)


Damn ! i <3 myslef cuz im Floodmaster ^^
 
MarianДата: Сб, 17.05.2008, 16.45.31 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Обов"язково потрібно показати наше озеро (один чувак казав, що наше озеро саме більше штучне озеро у Європі!!!!!!!!!!!!!!), захід соця над озером..... ммммммммммм...........краса просто - думаю там хто хоче може і сексом зайнятись biggrin (у кого яка романтика). Сходити на каток....

Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
hemera13Дата: Пн, 18.08.2008, 23.05.40 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
я думаю що спочатку треба показати людині став замок парки і все таке зробити екскурсію biggrin

HeMeRa
 
Форум » Файне місто Тернопіль » Відпочинок та розваги » Як провести гарно час людині яка не з Тернополя?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz