Чт, 16.04.2026, 21.06.15
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Горішки, сухофрукти та спеції від Funduk Market - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Turboblack  
Горішки, сухофрукти та спеції від Funduk Market
ingafrollovaДата: Чт, 26.03.2026, 22.14.57 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовляла в інтернет-магазині Funduk Market через їхній сайт https://fundukmarket.com/ коли шукала нормальні горішки для перекусів і випічки. Взяла кілька позицій на пробу — мигдаль, кеш’ю і трохи сухофруктів. Якщо чесно, не чекала нічого особливого, але якість приємно здивувала: горішки свіжі, не гірчать, сухофрукти м’які і без зайвого цукру.

Оформлення замовлення зайняло буквально кілька хвилин, швидко передзвонили для підтвердження і відправили без затримок. Посилка прийшла добре запакована, нічого не пом’ялось. Поки що це один із небагатьох магазинів, де реальність співпала з очікуванням.
 
tefangaДата: Ср, 01.04.2026, 02.38.53 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто часто бере горіхи, підкажіть, ви теж помічали що в різних місцях вони сильно відрізняються по смаку?
Я от недавно вирішив трохи поекспериментувати і замовити не там де завжди брав. Хотілось просто спробувати інший варіант і порівняти.
Вибрав і замовив тут https://nutsmarket.in.ua/horikhy/ подивився що є в асортименті і взяв кілька видів на пробу, щоб зрозуміти різницю.
Поки що можу сказати що сподобалось. Горіхи не гірчать, нормальної якості, не відчувається що вони лежали десь довго. Зараз просто додаю їх до сніданків або беру як перекус. В цілому залишився задоволений.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2026
Хостинг від uCoz