Пт, 29.03.2024, 09.54.17
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Ставлення до української літератури! - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Jeni, Тапок_Убийца  
Форум » Мистецький » Література » Ставлення до української літератури! (Кого можна вважати достойним в сучасній укр.літературі)
Ставлення до української літератури!
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пн, 22.10.2007, 18.32.16 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Зараз почало багато зявлятися все нових і нових письменників...багато є підпільних, які немають як видати свої шедеври, а є такі, що видають, але воно не достойне місця в укр літературі
що ви думаєте по цьому приводу


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Тапок_УбийцаДата: Пт, 26.10.2007, 22.25.50 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Ну що, батьки мажори вшибають приватним комерційним видавництвам бабки, щоб рукописи їхніх чад побачила Україна. А насправді є багато письменників вартих уваги і які будуть цікаві молодому поколінню Чого варта Роздобутько, Цибулько, Покальчук, Дністровий, Поваляєва, наріжна і багато інших... Це реально письменники у яких талант, який не захований десь глибоко.
А взагалі головна проблема сучасної укр. літ це закордонні письменники, якщо їх можна так назвати. Вони окуповують наші видавництва та книжкові ринки. Купа романів аля "Он прижал меня крепко к себе, в низу живота сразу стало тепло" а також "Я - вор в законе" просто заполонили сьогочасних читачів. Я не проти зарубіжної літератури, але літератури якісної. Тим паче, така існує, це я вам говорю як майбутній редактор.
Мабуть мало хто знає що у Тернополі є понад 55 видавництв, чомусь у мене підозра що народ знає про Джуру, навчальну книку - Богдан, підручники і посібники та Астон.

Пішла флудити далі.. biggrin


Momento Mori
 
Тапок_УбийцаДата: Пт, 19.09.2008, 23.27.03 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
(((( мовчать і тут

Momento Mori
 
Форум » Мистецький » Література » Ставлення до української літератури! (Кого можна вважати достойним в сучасній укр.літературі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz