Сб, 20.04.2024, 10.26.17
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Світова прем'єра в Женеві - Peugeot 207. - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Авто , мото техніка » Новинки » Світова прем'єра в Женеві - Peugeot 207.
Світова прем'єра в Женеві - Peugeot 207.
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 06.11.2007, 00.37.07 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Французи вирішили привезти до Швейцарії декілька новинок – світову прем'єру Peugeot 207, гібридно-дизельний 307 CC і стильний концепт 207 Rcup. На 207 Peugeot покладає великі надії в сегменті маленьких автомобілів, де також будуть представлені 107, 1007 і 206 – нинішній бестселер компанії.

207 Rcup підкреслить спортивні риси вдачі 207-й моделі – концепт одержить 2.0-літровий 16-клапанний двигун потужністю 280 л.с., 6-ступінчасту трансмісію і 18-дюймові диски.

Новий гібридний 307 CC Hybride HDi приїде на автосалон для демонстрації гібридної силової установки. 1.6-літровий дизельний HDi потужністю 110 л.с. з фільтром, сажа, суміщений тут з електромотором на 23 кВт, що дозволяє значно зменшити викид CO2 і підвищити економічність в порівнянні з подібними бензиновими установками. Компактний 107 теж буде показаний в Женеві, він одержав літровий двигун і непогану комплектацію. Також на стенді компанії буде і інноваційний 1007, з електричними ковзаючими дверима і вищим балом за наслідками крэш-тестів Euro NCAP.

Що ж до нового 207, новий «пижик» планується випускати в двох версіях – 3- і 5-дверний. Зовні новинка відрізнятиметься оригінальним дизайном передньої частини в двох різних варіантах - класичному і спортивному; також автоморбіль одержав великі фари - «котячі очі», як називає їх сам виробник, широкі колісні арки і цікаву форму задньої частини.

Довжина новинки - 4,03 метра, колісна база - 2,54 м, ширина - 1,72 м. Бензинові версії спочатку поставлятимуться з двигунами 1.4 потужністю 75 л.с., 1.4 потужністю 90 л.с., і 1.6 потужністю 110 л.с. Незабаром з'явиться і результат співпраці PSA Peugeot Citroen і BMW, новий високотехнологічний мотор. Дизельні 207 включають три двигуни HDi з фільтрами, сажів, 1.4 на 70л.с., 1.6 на 90 л.с., і такий же, але трохи сильніше - 110 л.с. Викид CO2 на них варіюється від 120 г/км до 126 г/км.

Салон, як обіцяє французька компанія, буде вельми багатим для B класу. Простору цілком вистачить для п'яти пасажирів, а для їх речей знайдеться багато маленьких скриньок і кишеньок. Автоматичний кондиціонер незалежно працює в двох зонах, аудіосистема JBL забезпечує хороший звук. Безпеку гарантують 6 подушок і п'ять ременів безпеки. Модель буде запропонована в 14 кольорах кузова, в двох варіантах кольорів салону – чорному або ясно-бежевому, в 10 варіантах обробки салону тканиною, двох шкіряних варіаціях, і з чотирма версіями приладової панелі.

Прикріплення: 9540250.jpg (6.4 Kb) · 6712190.jpg (0.0 Kb) · 195892 (0.0 Kb)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Сб, 10.11.2007, 22.22.52 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
мені більше подобається 407

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
vongДата: Нд, 11.11.2007, 00.03.08 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
а мені щей 607

Життя прожити не поле перейти
 
Форум » Авто , мото техніка » Новинки » Світова прем'єра в Женеві - Peugeot 207.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz