Пт, 29.03.2024, 16.38.36
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Додатковий заробіток з Oriflame - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Turboblack  
Форум » Робота,послуги » Пропоную роботу » Додатковий заробіток з Oriflame (косметика)
Додатковий заробіток з Oriflame
Zarino4kaДата: Вт, 23.10.2007, 18.23.54 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Я консультант з краси "Oriflame" - натуральної шведської косметики і парфумерії, компанія яка відома на світовому ринку вже 40 років, а в Україні зокрема 10р., запрошую всіх бажаючих стати одним із лідерів ціеї компанії, а головне ви будете завжди привабливо виглядати, отримувати задоволення від роботи та гідно заробляти, розвивати свій бізнес, дарувати красу всім оточуючим і втілювати свої мрії в реальність, а компанія "Oriflame" і я допоможемо Вам у цьому! Приєднуйтесь до кола успішних людей!

Буду рада з Вами поспілкуватись – ICQ 323470595


Красива жінка сама себе стереже, некрасиву повинен стерегти чоловік.
Абхазьке прислів'я.
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 23.10.2007, 18.35.19 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Zarino4ka)
Я консультант з краси "Oriflame" - натуральної шведської косметики і парфумерії, компанія яка відома на світовому ринку вже 40 років, а в Україні зокрема 10р., запрошую всіх бажаючих стати одним із лідерів ціеї компанії, а головне ви будете завжди привабливо виглядати, отримувати задоволення від роботи та гідно заробляти, розвивати свій бізнес, дарувати красу всім оточуючим і втілювати свої мрії в реальність, а компанія "Oriflame" і я допоможемо Вам у цьому! Приєднуйтесь до кола успішних людей!

Хех така молоденька а вжезаробляш))
Хвайна жінка будеш.........
хм......але суто оріфлейм мене шото не дуже пре!


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Форум » Робота,послуги » Пропоную роботу » Додатковий заробіток з Oriflame (косметика)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz