Пт, 19.04.2024, 04.12.17
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Що таке кохання? - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Що таке кохання?
Що таке кохання?
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Ср, 24.10.2007, 23.57.21 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
А давайте розкажемо Що таке кохання.як його розуміти. воно проходить?як з ним жити? і чи варто жити без нього??

Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
DjuiceДата: Чт, 25.10.2007, 03.42.20 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Кохання-то є дуже підла штука, коли його нема, то його дуже хочеться, і його важко знайти, а коли знаходиш, то можна дуже легко втратити думаючи що воно тобі вже не потрібно, але з часом хочеться знов...і така то круговерть.
Хоча зараз мені відпишуть, що кохання одно на все життя, скажу вже-то брехня!!!
Навіть мудрі дядьки в окулярах (вчені) довели що кохання банальна хімічна реакція в організмі яка триває 1-3 роки, а потім це перетворюється на привичку, взаємозабовязання (діти, сімя), вигода (спільне житло, майно) і т.п і т.д.
Ось таке воно невмеруще кохання)))
 
LJOLYSIAДата: Чт, 25.10.2007, 20.39.10 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 2
Статус: Offline
Кохання - це впринципі гарна річ, якщо вона є взаємною. Але в ньому ніколи не буває все просто так. Воно завжди приносить тобі якісь сурпризи часом вони хороші а часом не дуже.
 
АнгелочокДата: Чт, 25.10.2007, 20.49.05 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Djuice)
Кохання-то є дуже підла штука, коли його нема, то його дуже хочеться, і його важко знайти, а коли знаходиш, то можна дуже легко втратити думаючи що воно тобі вже не потрібно, але з часом хочеться знов...і така то круговерть.
Хоча зараз мені відпишуть, що кохання одно на все життя, скажу вже-то брехня!!!
Навіть мудрі дядьки в окулярах (вчені) довели що кохання банальна хімічна реакція в організмі яка триває 1-3 роки, а потім це перетворюється на привичку, взаємозабовязання (діти, сімя), вигода (спільне житло, майно) і т.п і т.д.
Ось таке воно невмеруще кохання)))

я абсолютно погоджуюсь!!! раніше я і сама десь читала що не існує кохання, що це просто гормон щастя, саме тому ми вважаємо себе закоханими. але якщо так розібратись,то це "кохання" може тривати і все життя. хай як би це смійшно не звучало, але щоб так і було достатньо просто щоб закохані підтримували цю любов, щоб прислуховувались одне до одного, щоб розуміли одне одного... і це є найважчим, проте це реально.... той хто хоче бути все життя щасливим, то так і поступить :)))) дєрзайте :good:


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
KsyhaДата: Сб, 03.11.2007, 11.34.18 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Кохання має свої закони розвитку, свій вік, як життя людське. У нього є своя розкішна весна, своє спекотне літо, нарешті, осінь, яка для одних буває теплою, світлою і родючою, для інших — холодною, гнилою і безплідною.
В. Бєлінський
Любов ніколи не вимагає, вона завжди дає. Любов завжди страждає, ніколи не виражає протесту, ніколи не мстить за себе.
Мохандас Ганді
Якщо тебе ніколи не охоплювало бажання обійняти всю землю, прилащити бродячого собаку, підняти із землі зірваний листок і цілувати його — значить, ти ще не любив.
Г. Тютюнник


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Нд, 20.01.2008, 23.27.04 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Любов заповнює серце і заберає розум.....Любов -це коли ти без роздумів можеш кинутись з 9 поверху,під наказом Твоєї половинки,Взаємна любов це те саме тіки навпаки,під твоїм керівництвом...

P.S. це не Вовка,це Алінка


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
MarianДата: Сб, 08.03.2008, 18.10.46 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Кохання - ріка, у якій купаються два дурачка))) Ги-ги. Я прочитала в журналі smile

Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Нд, 11.05.2008, 17.42.27 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Marian)
Кохання - ріка, у якій купаються два дурачка))) Ги-ги. Я прочитала в журналі smile

Ну не завжди два)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Що таке кохання?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz