Чт, 18.04.2024, 11.43.53
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | 10 захоплюючих фактів про задницю - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » 10 захоплюючих фактів про задницю
10 захоплюючих фактів про задницю
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Ср, 24.10.2007, 23.51.16 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Виявляється, абсолютно унікальні події розгорталися впродовж нашої історії навколо місця нижче спини, про яке не прийнято говорити в пристойному суспільстві. Сьогодні – 10 захоплюючих фактів з історії відношення людини до своєї попі.

10 місце: У Стародавній Греції попа була об'єктом цілого культу. До неї відносилися з величезним шануванням, і ті, у кого вона була красива, вважалися посланниками богів.

9 місце: А в Стародавній Персії саме завдяки цій частині тіла з'явився цілий напрям в мистецтві: висококласні чеканники робили чудової краси глеки для того, щоб митися. До речі, саме ці глеки продавалися в незабутніх магазинах «Берізка», за валюту, і в Радянському Союзі їх дуже любили ставити абикуди на рояль.

8 місце: Веселі ігрища стародавніх римлян, які теж відносилися до попі дуже добре: вони фарбували її в червоний колір і виконували химерні святкові танці, в яких якраз цьому місцю відводилася першорядна роль.

7 місце: А в Давньому Єгипті строго стежили за тим, щоб незамужні дівчата не сідали неприкритою поспівай на необроблені камені: вважалося, що це може образити попу, і тоді дівчина не зможе вийти заміж.

6 місце: У Шотландії попа була першою зброєю устрашенія ворога – напевно, тому шотландці ходять в килтах. Таким же чином – показом голої попи - виражалося нескінченне презирство до ворога.

5 місце: Але потім наступили важкі часи: в середні віки це місце почали ховати. І знаєте чому? Просто тому, що ця часто тіла вважалася непристойно гладкою

4 місце: Зате в Намібії в цей час будували цілі святилища, присвячені попі. Їх розкопали в 1947 році і довго не могли зрозуміти, що ж це таке.

3 місце: І хто б міг подумати, що поспівай можна лякати диявола? Релігійні фанатики в середні віки свято вірили у те, що вид цієї частини тіла повинен викликати огиду, тому, якщо показати її Дияволу, він неодмінно позбудеться всій своєї сили і втече.

2 місце: Один з самих незвичайних середньовічних рицарських орденів – це орден попи. Він проіснував більше 150 років.

1 місце: Цим можна користуватися і зараз. Середньовічні германці з допомогою попи захищалися від ураганів. Для цього тільки всього і треба, що під час урагану виставіть її у вікно. Не знаю, чи думають блискавки так само як Диявол, але жителі Німеччини були твердо упевнені, що попа у вікні відведе від будинку будь-які удари природи.


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
АнгелочокДата: Пт, 26.10.2007, 00.00.25 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
1 місце: Цим можна користуватися і зараз. Середньовічні германці з допомогою попи захищалися від ураганів. Для цього тільки всього і треба, що під час урагану виставіть її у вікно. Не знаю, чи думають блискавки так само як Диявол, але жителі Німеччини були твердо упевнені, що попа у вікні відведе від будинку будь-які удари природи.

ггг, певно не тільки відведе це але і все живе і мертве навколо себе відлякає biggrin


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 26.10.2007, 09.39.53 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Ну не....уявляю куртину,яки такізвичаї залишились до сьогодні.......Турнопіль........9 поверхівка (на 250 квартир) попри залізничну колію........ їде поїзд.тут блискає із кожного вікна зявляєтся жопа)))) і Яка реакція людей вв поїзді?

Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Пт, 26.10.2007, 15.00.12 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
2 місце: Один з самих незвичайних середньовічних рицарських орденів – це орден попи. Він проіснував більше 150 років.

о............і я такий хочу,хоч в мене там не бочка,але...але...........


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » 10 захоплюючих фактів про задницю
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz