Сб, 20.04.2024, 11.33.40
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Чи готові дівчата чути правду?! - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Чи готові дівчата чути правду?!
Чи готові дівчата чути правду?!
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 20.11.2007, 23.07.05 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Знаю з власного, а також з досвіду інших, що багацько дівчат полюбляють говорити наступне: "Я не прощаю брехні", "Я хочу чути тільки правду", "найбліьше мене дратує лицемірство" і т.д.

І коли ти стараєшся цього дотримуватися, говориш правду, говориш прямолінійно, то інколи можеш почути у відповідь "краще б ти збрехав".
А далі йдуть образи, при чому не на те ЩО ти сказав, а саме через то що СКАЗАВ!
І то може бути з будь-чого: через іншу дівчину, через неочікувану оцінку її нового вбрання, зачіски, думки про близьких, зрештою простов вияв дещо несподіваної точки зору на загальні факти...

Тож, шановні форумчани, як на Вашу думку: чи потрібно і наскільки потрібно хлопцям "добирати правильні слова" у розмові із дівчиною, особливо з тою, яка небайдужа???


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Ср, 21.11.2007, 09.13.15 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Я готова................так,це може бути дуже боляче,але це правда.
Якщо ти зробив щось погане,і брешеш-скажи правду.........якщо дівчина тебе любить-вона пробачить..........


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
TanchukДата: Ср, 21.11.2007, 19.02.05 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на мене - то завжди краще правда, яка б гірка вона не була. А якщо вже ви хлопці такі прямолінійні, то краще подумайте чи приємно було б коли вам сказали наприклад - "ой ти сьогодні так неважно виглядаєш, або ти сьогодні якийсь не такий..." Потрібно говорити правду про справді важливі і серйозні речі - а про зовнішність - кожна дівчина красива по своєму, а якщо ти так не вважаєш - значить ти просто не зумів розгледіти її справжньої краси, можливо навіть духовної, але все ж краси...

D.T.M.
 
Ilon@Дата: Чт, 22.11.2007, 12.29.18 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 1
Статус: Offline
Я б хотіла чути правду від небайдужої мені людини,на рахунок всього-одяг,зачіска,макіяж і т.д.Якшо йому неподобаються мої джинси-хай скаже,можливо я задумаюсь і до нього на зустріч їх одівати небуду.

В ревнощах більше самолюбства ніж любові
 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Чи готові дівчата чути правду?!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz