Пт, 29.03.2024, 03.29.49
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Стосунки з дівчиною, яка старша за тебе... - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Стосунки з дівчиною, яка старша за тебе...
Стосунки з дівчиною, яка старша за тебе...
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 20.11.2007, 22.56.05 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
В мене знакомий зустрічаєтся з дівчиною, яка на 6 років старша за нього. Хотів би дізнатись вашу думку відносно цього. Можливо у когось була схожа ситуація.
На запитання навіщо воно тобі.він відповідає,ти цього не зрозумієш........
Мож хтось з Вас поянить?


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
EspertДата: Ср, 21.11.2007, 12.23.02 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А такі речі не пояснюються! Я теж зустрічаюся зі старшою дівчиною. правда на 2 роки! І це триває досить тривалий час - 2 роки! А нащо??? Та того що ЛЮБЛЮю. от і все! Можливо в твого друга така сама ситуація???!!!

Дехто вмирає,так і не народившись...
 
Ilon@Дата: Чт, 22.11.2007, 12.09.56 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 1
Статус: Offline
В коханні немає обмежень,воно недивиться на вік.Вік це непроблема,головне щоб між собою розумілись.

В ревнощах більше самолюбства ніж любові
 
KsyhaДата: Чт, 22.11.2007, 22.09.34 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Ilon@)
В коханні немає обмежень,воно недивиться на вік.Вік це непроблема,головне щоб між собою розумілись.

Згідна................сама зустрічалась три місяці з хлопцем,молодшим на два роки


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
eloyn@123Дата: Пн, 03.12.2007, 19.43.37 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
НЕ знаю як пояснити але в мене тоже діваха була на 3 рокм старша....Це з якою офіційно зустрічався, а не офіційно то була і на 4 роки сарша...
 
EspertДата: Чт, 06.12.2007, 14.27.20 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (eloyn@123)
Згідна................сама зустрічалась три місяці з хлопцем,молодшим на два роки

А зараз???


Дехто вмирає,так і не народившись...
 
KsyhaДата: Чт, 06.12.2007, 16.53.45 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Espert)
А зараз???

Що зараз?


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
АнгелочокДата: Сб, 08.12.2007, 23.58.41 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
є таке що кохає,а є таке що зустрічається зі старшою бо тому що вона опитна..багато хто так з хлопців думає. моя сестра зустрічається з хлопцем що на 2 роки молодший за неї. і що він їй каже..." Що жінки скоріше старіють,як виходять заміж то перестають дивитись за собою і робляться тлустими...". короче кому що подобається. а є дівчата які спеціально хочуть захомутати молоденьких хлопців,щоб просто користатись...так що добре якщо кохання є))) а якщо нема , то треба тікати від такого... wink

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Стосунки з дівчиною, яка старша за тебе...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz