Пт, 19.04.2024, 07.24.43
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Чого варто уникати в стосунках? - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Чого варто уникати в стосунках?
Чого варто уникати в стосунках?
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 20.11.2007, 22.54.39 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
знаю, питання дурне, але з огляду на мій вік і брак життєвого досвіду, хотілось би почути від вельмишановних центриків чого не варто рорбити, аби зберегти стосунки..
Наводьте якісь життєві пр клади, коли ви зробили нібито дрібницю, а вона привела до серйозних траблів, а може й до рорзриву


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
TanchukДата: Ср, 21.11.2007, 19.12.24 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно ж на перше місце виходить та сама брехня, якої слід униати, потім іде зрада а потім мовчання.. Мовчання в тому розумінні, коли тобі щось не подобається в стосунках - не слід замикатися в собі - це варто обговорити з коханою людиною, адже якщо тобі допустимо хочеться частіше чути "..я тебе люблю.." то слід про це так і сказати. А не натякати бо ж хлопцям доки прямо не скажеш - вони навряд чи зрозуміють чого ти хочеш. Та й взагалі люди не естрасенси і чужих думок читати не вміють - тому, якщо тобі щось не подобається - варто про це говорити..

D.T.M.
 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Чого варто уникати в стосунках?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz