Пт, 29.03.2024, 14.12.10
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Найбільш божевільний ваш вчинок заради коханої людини? - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Найбільш божевільний ваш вчинок заради коханої людини? (божевільні вчинки)
Найбільш божевільний ваш вчинок заради коханої людини?
KsyhaДата: Чт, 01.11.2007, 19.12.58 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Ну,цікаво послухати..........

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
АнгелочокДата: Чт, 01.11.2007, 19.16.04 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
якщо кохана людина того не оцінить то нащо робити цей вчинок??? я наприклад заради коханого готова на все абсолютно буквально, а от чи він готовий на все заради мене??? такщо у більшості випадків воно того не варте

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
LJOLYSIAДата: Пт, 02.11.2007, 22.42.10 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
якщо кохана людина того не оцінить то нащо робити цей вчинок??? я наприклад заради коханого готова на все абсолютно буквально, а от чи він готовий на все заради мене??? такщо у більшості випадків воно того не варте

згідна з тобою! Я не раз таких п..... вигрібала за те що я робила раді нього, чого не зробиш заради коханої людини.... але часом кажеться шо все це було нідочого просто.
 
ManijakДата: Сб, 03.11.2007, 16.11.35 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Якшо твоя друга "половина" тебе штовхає на якісь подвиги заради неї, то вона вас не варта.
Якшо наприклад мені дівчина скаже: " якшо ти мене любиш, то докажи це", то я нічого доказувати не буду і поясню їй чому, якшо вона не зрозуміє, то допобачення. Ну це ше залежить звичано як саме дівчина хоче щоб ти це доказав.
Часто надивившись фільмів дівчина думає, шо якшо тебе любить хлопець, то повинен шо завгодно зробити. Все залежить чи варто це робити.
Я вважаю. шо любов доказується на протязі спільного життя. Час і певні обставини . Ось справжня перевірка на любов. А зробити божевільний вчинок легше всього. А ше є такі люди, які артисти по природі і можуть ше не таку комедію ломати а виявитися егоїстами і сволочами.
Отже моя думка така: Тільки тривале супружнє життя покаже наскільки велика ваша любов, бо життя ставить вам завжди серйозні перепони і випробовує силу ваших стосунків.
А так кричати на пів міста я тебе люблю і малювати графіті типу: "Таня я тебе кохаю" - це все понти. Думаю вам відомо шо закоханість і любов різні речі.
Закохуються всі, бо це на генетичному рівні. А от прожити з людиною 50 років і любити це вже інше.
 
KsyhaДата: Пн, 17.12.2007, 16.11.29 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Божевільних ще не робили.........
Я теж...............ще не заслуговують........... happy


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
CLEVERДата: Чт, 24.01.2008, 14.28.12 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Найбільш божевільний ваш вчинок заради коханої людини? - почати зустрічатись biggrin

Лишь вдоволь позанимавшись сексом,ВРЕМЕННО понимаеш,что ето неглавное.
Чем меньше пишешь в инфе, тем меньше трахают мозг!!!
 
KsyhaДата: Чт, 24.01.2008, 16.17.05 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Саня,прикольна ава!!!!

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Найбільш божевільний ваш вчинок заради коханої людини? (божевільні вчинки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz