Вт, 16.04.2024, 14.33.08
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Оргазм, як результат старань чоловіка/// - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ангелочок, Ksyha  
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Оргазм, як результат старань чоловіка///
Оргазм, як результат старань чоловіка///
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Чт, 25.10.2007, 21.40.35 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Не хочу питати, чи всі з вас кінчають.. Але постійний секс без оргазму - хіба це правильно? Я маю зважаючи на жіночий... Чоловік "фінішує", у принципі, у будь-якому випадку. Гаразд, якщо його ніколи і не було, але коли живеш з чоловіком сім років, і секс був практично ідеальний, а останні роки два я просто забула, що таке вагинальний оргазм... При всьому цьому, секс був практично щоденний. Що відбувається?! Все, що він робить, це якась механіка, чудово знає, де поцілувати, де погладити і т.д. Але він не напружується, кінчає через дві хвилини, аргументуючи тим, що "не стримався, так мене хотів". То що, я при цьому залишилася ні з чим - напевно, цікаво тільки мені.. Може це тільки мені важко так? Знаю, що не аргумент, але вам і перша причина зради... І не тому, що я не задоволена, (вірніше не тільки тому), а тому що я не цікава, напевно йому... раз пропало бажання і пристрасть.. Але питання не в цьому. Чи всі одержують постійний оргазм? У сім'ях особливо. І, чоловікичи упевнені ви, що ваші дружини/любимі завжди задоволені? Хоч хтось признається з жінок, що не кінчає?.. Чи важливе це для вас?..

Взято з журналу)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
АнгелочокДата: Чт, 25.10.2007, 23.55.33 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
ЗВІСНО ЦЕ ВАЖЛИВО. отримати повне задоволення для жінки майже як проблема. стільки статей пишуть про це в різних журналах, але чомусь переважно в жіночих. а треба щоб це читали чоловіки!!! найважче отримати вагінальний оргазм, найлегше кліторний. то хай стараються хоч щоб жінки кліторний отримували. незадоволений секс впливає на психіку!!! і це є досить серйозно. хлопці як хочете,але якщо ви кінчили а ваша дівчина ні,тоді постарайтесь хоча б язичком )))) biggrin

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
djanjeyДата: Пн, 05.11.2007, 20.43.25 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
хлопці як хочете,але якщо ви кінчили а ваша дівчина ні,тоді постарайтесь хоча б язичком ))))

Намєк зрозуміли.....

 
АнгелочокДата: Пн, 05.11.2007, 22.14.32 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (djanjey)
Намєк зрозуміли.....

wink ну тоді з тобою взагалі нема проблем))


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
Форум » Загальний » Інтим, і все що з ним повязано! » Оргазм, як результат старань чоловіка///
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz