Вт, 19.03.2024, 05.42.13
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Пошук MP3 дублікатів - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все по ЕОМ, мобільний та техніку » Програми які я пропоную! » Пошук MP3 дублікатів (Пошук MP3 дублікатів)
Пошук MP3 дублікатів
andriy159Дата: Ср, 17.09.2008, 07.31.20 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Блін, я думав, Ви свої програми в цьому підрозділі викладаєте. Вже аж цікаво стало і такий облом.... А я похвалюся своєю програмою яку я склав на VB6. Отже це програма призначена для музичного апарата "Бумбокс". Керування бере з LPT порта (5 кнопок управління, +2кнопки на гучність, +1 контакт на монетоприймач). Оболонка нічим не каже що вона з віндосьою товаришує. Папки та муз.файли в двох вікнах. Є можливість входити і виходити з папок. Два плеєри. Коли один завершує проіграш, то другий вже плавно підбавляє гучність - починає. Говорить годину. Два відео інформаційні вікна - одне для допомоги, друге для реклами і стрічка, де курсор постійно блимає. Текст друкується зліва на право й зникає вліво. В фоновому режимі працює автоматично й запускає пісні по виборі, але грає без перестанку просто тихіше.

До цієї програми зробив ще одну програму, яка шукає дублікати пісень мп3 формату. Це не просто пошук по назві файлу, чи по тегах, але й по вмісту. Вміст у вигляді гістрограми зберігається у одну б/д де файл на 5мб у вигляді гістрограми важить лише 12Кб. Маючи таку базу всіх пісень, копіювання з диска на мій комп. здійснюється виключно через цю програму, яка дозволяє скопіювати файли яких у мене немає. Ще один великий прорив - це сортування музики. Прога сканує всі імена і питається що таке Ani Lorak. Я вказую, що це Ані Лорак, таких питань море Ани Лорак, просто Лорак... після старанного навчання тепер програма автоматично розкидує нову музику куди потрібно. Програмування саме цих двох програм зайняло біля півтора року (вільного часу коли робити було нічого). Але це вартує.

 
angelinaan11945Дата: Ср, 29.04.2020, 11.03.53 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибо за совет
 
Форум » Все по ЕОМ, мобільний та техніку » Програми які я пропоную! » Пошук MP3 дублікатів (Пошук MP3 дублікатів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz