Сб, 20.04.2024, 17.00.04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Рідна мова: одна чи багато? (:-)) - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Рідна мова: одна чи багато? (:-))
Рідна мова: одна чи багато? (:-))
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пт, 19.10.2007, 19.11.30 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
На мою думку ми живемо в Україні,і тут має бути лише одна державна мова....українська......
Я незнаю ніодної держави,деб спорили на рахунок мови!
А ви як думаєте?


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
DjuiceДата: Сб, 20.10.2007, 19.48.19 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Мова одна і неподільна, вона є ярликом нації, який та сама нація повинна носити усю свою історію, а не міняти його безліч раз чи начіпляти на себе ще безліч красивих ярликів!!!
 
KsyhaДата: Пн, 22.10.2007, 19.44.44 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
укріїнська мова-єдина,найкраща

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
TipДата: Пн, 22.10.2007, 19.58.37 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 1
Статус: Offline
Цікаво подивитися щоб на ці повідомлення сказали а східній Україні.
(Мова одна і неподільна, вона є ярликом нації)- але є в світі багато країн які мають по 2 або навіть 4 державних мови!!

Добавлено (Сегодня, 19.58.37)
---------------------------------------------
Але ви часом не думайте що я хочу в Україні другу державну Російську я просто констатую факт.


Кучму геть!!!!:)
 
DjuiceДата: Пн, 22.10.2007, 21.26.57 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Ну-ну, розкажи но нам про ці країни щочь.
 
TipДата: Вт, 23.10.2007, 22.07.44 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 1
Статус: Offline
Так наприклад в Швейцарії є 4 державних мови!!! фнглійська німецька італійська і французька!!!
ще тре прикладів??


Кучму геть!!!!:)
 
DjuiceДата: Вт, 23.10.2007, 23.57.15 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Швейцерія-це країна???
В них є нація?!
Це набір жидів та банків...де їхні всесвітньо відомі письменники, спортсмени, вчені???
Швейцерія-найтральний кусок суші в європі щоб всі демократи-дегенерати мали де зберігати свої награбовані кошти, а оскільки багатого бидла в світі куча, то і мов зробили багато, щоб ще більше підлизатись до набитих грішьми покидьків.... angry angry angry
 
NeformatДата: Чт, 25.10.2007, 21.50.37 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 3
Статус: Offline
Має бути 1 мова.....Але знати багато мов ніколи не помішає cool

Perfice te
 
vongДата: Пт, 26.10.2007, 00.59.39 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
одна погоджуюсь з більшістю smile

Життя прожити не поле перейти
 
TipДата: Пт, 26.10.2007, 13.37.43 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 1
Статус: Offline
а ти як знаєш що там самі жиди живуть, чи що там самі банки. Ти просто немаєш уявлення про країну яку обговорюєш, просто пишеш аби писати. Так шо прошу не флуди форум!!!!

Кучму геть!!!!:)
 
LJOLYSIAДата: Пт, 26.10.2007, 23.01.08 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 2
Статус: Offline
Ми Українці і нашою мовою повиння бути українська, а не яка інша...!!!!! angry
 
Н@ТІКДата: Пт, 26.10.2007, 23.46.26 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
рідна мова......звичайно шо одна...Так само як в нас не може бути дві рідні мами так само і дві чи більше рідних мов

Н@ТІК-ЛУНАТІК ОТ ЯКА Я
 
DjuiceДата: Пт, 26.10.2007, 23.51.45 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Tip)
а ти як знаєш що там самі жиди живуть, чи що там самі банки. Ти просто немаєш уявлення про країну яку обговорюєш, просто пишеш аби писати. Так шо прошу не флуди форум!!!!

а в тебе цього поняття як гімна в колгоспі dry
Якби я цього не знав то написав би, бо за кожне залишене слово тут, я можу відповідати будь де, і перед ким завгодно cool
 
Тапок_УбийцаДата: Сб, 27.10.2007, 11.38.39 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Одна мова звичайно, та погоджуся з Тіром, у тій самій Канаді - французька і англійська.
Для України - українська мова.
Джус тебе не навчили культурно спілкуватися, а нарахунок колгоспів, схаменись їх уже немає. biggrin


Momento Mori
 
ManijakДата: Сб, 27.10.2007, 13.41.03 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Швейцерія-це країна???
В них є нація?!
Це набір жидів та банків...де їхні всесвітньо відомі письменники, спортсмени, вчені???
Швейцерія-найтральний кусок суші в європі щоб всі демократи-дегенерати мали де зберігати свої награбовані кошти, а оскільки багатого бидла в світі куча, то і мов зробили багато, щоб ще більше підлизатись до набитих грішьми покидьків....

Мені просто цікаво. Чому в тебе таке негативне ставлення до багатих людей???? Не всі ж люди які мають гроші їх вкрали, як наприклад це роблять наші політики. Якщо людина багата і чесним шляхом заробила гроші, то я поважаю таку людину. Саме легше бути гниляком ніфіга не робити нарікати на життя і паплюжиоти всіх хто хоч на копійку має більше грошей ніж ти. Так вот шо тобі скажу. Багатим людям важче в житті ніж бідним.
Лише менше 1% людей на планеті являються достатньо наполегливими і цілеспрямованими людьми щоб досягнути успіху в житті. Людина яка здорова і не проживає в якомусь забитому куточку планети спроможна досягнути успіху, якщо достатнь цього хоче. І навіть інваліди в забитих країнах, сироти стають міліонерами.
Ти шо думаєш якшо ти підеш в якесь пту і будеш до кінця життя наприклад роствор калатати, то станеш таким чином багатим? Так ше ні один не розбагатів. Звичайно легше все життя роствор калатати і нічого собі в голову не брати і паплоюжити тих хто все життя важко працює щоб заробити гроші і досягнути чогось в житті.
Якшо людина не чесним шляхом заробляє гроші і йде по головах інших, то це вже інше питання. Але є багато людей які не мріяли заробити кучу грошей а мріяли наприклад стати відомими музикантами , письменниками, відкрити свою фірму , займатися улюбленою справою.
До речі є люди які міліони щороку переводять на благочинність і так далі.
Є погані люди серед бідних і є погані люди серед багатих. Є ледащо і нездари серед бідних, проте їх значно і значно менше серед багатих.
Звичайно є і такі в яких батьки мають кучу грошей а діти понтують і їм на все наплювати.
Djuice в тебе всюди якісь крайності. ти того не замічаєш? В тебе всі негри сволочі всі багаті те саме. Та не всі люди одинакові. та не означає шо якшо мій сусід злодій то і я злодій. І ні дітька ти не відповідаєш за свої слова. Ти пишеш шо тобі в голову збреде. Чув дзвін а не знаєш де він. Надто в тебе нацистські ідеали. Аж страшно. не дай бог тобі до влади прийти то 3 світова гарантовано.
Надіюся шо з віком це в тебе пройде.

Добавлено (27.10.2007, 13.30.39)
---------------------------------------------
На рахунок мови. Вважаю що все має залишитися як є. Основна українська і російська як допоміжна.
російську теж не варто списувати, тому що люди які виросли наприклад на сході з малечку чують цю мову, на ній розмовляють їхні батьки рідні і друзі. Це те саме шо нас заставити говорити по російськи. Людина не винна шо народилася в російськомовній сімї.
Отже мова національна українська . Друга мова російсяка і ніякої зневаги до тої чи іншої мови, поскільки людину людиною робить не мова.
Взагалі це питання на даний момент не є важливим.
Є багато чого набагато важливішого в нашій країні ніж мова. А то все в нас навпаки. Спочатку дім ставимо а потім фундамент (образно).

Добавлено (27.10.2007, 13.41.03)
---------------------------------------------
До речі. Вважаю що російську мову знати не обовязково. Зате українську повинен знати кожен громадянин країни.
Аде українська мова - це мова лише українців. Це хороша мова і її потрібно берегти.

 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Рідна мова: одна чи багато? (:-))
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz