Чт, 28.03.2024, 11.18.12
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | 2007 - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » 2007
2007
KsyhaДата: Ср, 05.12.2007, 22.26.49 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Як пройшов цей рік?Що сталось особливого у вашому житті?Задоволені ви ним?

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
vongДата: Ср, 05.12.2007, 22.47.26 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
Як пройшов цей рік?Що сталось особливого у вашому житті?Задоволені ви ним?
Цей рік для мене пройшов більш менш успішно , я зустрів купу нових друзів wink
нароботі все гаразд ...................


Життя прожити не поле перейти
 
БАРБІДата: Чт, 06.12.2007, 15.12.08 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
Як пройшов цей рік?Що сталось особливого у вашому житті?Задоволені ви ним?

МОЖНА сказати ,що був досить не поганий!бо нічого страшно не сталось,навпаки дві дорогі мені людини зробили собі сім*ю!(ну подруга вийшла заміж,ми дві неділі гуділи,22 липня в нареченої!28 липня брат женився!а 29 липня було продовження весілля в чоловіка моє подруги)ТАК досить смішно було з братового весілля я додому попала десь близько 6:30,тільки постелила всім ліжка госятям і родичям!прийняла ванну пішла поспала дві годинки і почала збиратись знову,бо я там була за першу дружку!але файно є що згадати!а ноги боліли страшенно,але й там танцювала майже танець в танець,і виконувала всі конкурси шо казали музиканти!а як згадаю назад туда хочу!а потім поїхала на місяць на море!класно!


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
KsyhaДата: Вт, 11.12.2007, 22.24.52 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Поступила в універ,сестричка народила синочка...........розчарувалась в людях,і тим самим стала дорослішою.......Чесно-рік класний

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
BloodFireДата: Чт, 13.12.2007, 15.34.50 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Не дуже рік хороший,прийшлось розставатись з классом і йти в універ,забувати рідну 23-ю,і топати в це "доросле життя" cry
 
KsyhaДата: Пн, 17.12.2007, 16.33.10 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (BloodFire)
Не дуже рік хороший,прийшлось розставатись з классом і йти в універ,забувати рідну 23-ю,і топати в це "доросле життя"

да........в нашій школі було класно..........але в універі краще...........ми дорослі............ smile


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » 2007
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz