Пт, 29.03.2024, 16.44.56
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Що ви найбільше не любите? - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Що ви найбільше не любите?
Що ви найбільше не любите?
KsyhaДата: Вт, 20.11.2007, 22.46.22 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Що ви найбільше не любите і дратує до самих нервів ????

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 20.11.2007, 22.59.33 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
не люблю коли мене напрягають....аналогічно не люблю напрягати когось)))
Наприклад,коли я зустрічаюсь з дівчиною.я їй не ставлю ніяких умов......єдине що прошу .це не курити,бо я сам не курю.і не люблю коли дівчина курить...а все інше....має свій розум.якщо любить дурниць не наробе)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
TipДата: Вт, 27.11.2007, 14.58.20 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 1
Статус: Offline
я найбільше нелюблю коли хто небуть чи свій чи чужий лізе в мої спрати, незалежно від того чи хоче допомогти чи ні!

Кучму геть!!!!:)
 
ManijakДата: Вт, 27.11.2007, 20.59.56 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Tip)
я найбільше нелюблю коли хто небуть чи свій чи чужий лізе в мої спрати, незалежно від того чи хоче допомогти чи ні

Ну тут ти не правий. Якщо хочуть допомогти, то це добре. Головне шоб не нашкодити. Якщо тобі хтось допоможе вибратися з складної ситуації, то так чи інакше потім ти будеш вдячний тій людині. Наприклад батьки брат сестра чи хороший друг повинен лізти в чужі справи щоб допомогти )
 
АнгелочокДата: Чт, 29.11.2007, 09.46.34 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
ненавиджу і страшенно дратує коли мене з кимось порівнюють...ось я є така як я є...така народилась і така виросла...я не винна що в мене там щось не так і не ідеальне...

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
БАРБІДата: Пт, 07.12.2007, 14.39.33 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
ненавиджу і страшенно дратує коли мене з кимось порівнюють...ось я є така як я є...така народилась і така виросла...я не винна що в мене там щось не так і не ідеальне...

мене це також найбільше дратує!всі ми люди різні і порівняню не належимо!


КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
KsyhaДата: Пт, 07.12.2007, 16.43.15 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (БАРБІ)
мене це також найбільше дратує!всі ми люди різні і порівняню не належимо!

............можу сказати,що таке всі дівчата не люблять.......


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
vongДата: Пт, 07.12.2007, 20.22.43 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Не люблю як мені в лице кажуть не правду wink

Життя прожити не поле перейти
 
KsyhaДата: Пт, 07.12.2007, 22.17.24 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Не люблю,коли мене вчать жити люди.......які самі цього життя не розуміють.......

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
БАРБІДата: Пн, 10.12.2007, 13.34.28 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
не люблю як я знаю ,що так буде краще,а мені втирають протилежне!і результак я роблю як мені казали і получається все ще гірше ніж те, що я казала!в ткі моменти хочу вбити тут людину!ну серйозно!в мене є така подруга послухай її і зроби все ,що вона сказала на впаки!

КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
LJOLYSIAДата: Вт, 11.12.2007, 19.56.23 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 2
Статус: Offline
не люблю коли люди починають мені дакозувати шо я не права, коли вони навіть близько не були в моїй ситуації і ніколи не будуть!
 
KsyhaДата: Вт, 11.12.2007, 22.02.35 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Не люблю............коли мене роблять винною..........коли це не так

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
SNIZHOKДата: Чт, 20.12.2007, 23.06.47 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Мене дуже злить..коли дзвонять на домашній і запитують: "Ти де?",коли люди високої думки про себе, несправедливість, злять тупі , які корчать з себе розумних, коли пхають ніс не в свої справи, коли людина сама себе часто хвалить, коли потрібно чекати, коли зі мною сперичаються, коли мене хочуть надути, коли мене вчать розуму..проти моєї волі, коли дзвонить будильник...і взагалі коли тільки прокинулась хтось до мене говорить, сусіди які обсирають тебе за спиною, капризні і розбещені діти,жара і мороз, бабніки, чоловіки, які ховають свої обручки, щоб познайомитись....мене ще злить..коли хтось починає,точніше пробує,..мною командувати..простіше договоритись чим заставити мене щось зробити ....ще мене дуже злить..коли починають за 20хв готуватись до зупинки..сунуться до виходу, хоч ще хвилин 10,як мінімум їхати ....злить недосипання ..і дуже при дуже злять спами....звук зубного апарату ..в руках в стоматолога ..коли задають тупі запитання
не люблю коли нав*язують свою думку..хитрих і скупих людей ..італійські ( бразильські) серіали...
просити допомоги ...коли на мене хтось пильно дивиться ( просто втикає)...приймати не можу коли пінопластом по склу....а ще гірше пінопласт об пінопласт..не люблю коли дають поради, хоч я не просила..безвідповідальність..підлабузництво..і ще одне..: коли задають питання і не слухать відповідь..
 
fritzДата: Пт, 28.12.2007, 14.26.48 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
Нелюблю, коли мене вчать жити, і вказують, щ9о робити.... Моє гасло: "Рабів до раю не пускають", і я живу так, щоб не бути рабом, а нас суспільство навпаки робить рабами...
Ще я нелюблю(точніше ненавиджу) комуністів, жидів, чорножопих, косооких, наркоманів, планокурів(ті самі наркомани), і гопів...





 
KsyhaДата: Пт, 28.12.2007, 15.43.37 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
А косоокі тобі шо зробили???

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Що ви найбільше не любите?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz