Чт, 28.03.2024, 14.29.05
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Різниця у віці - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Різниця у віці
Різниця у віці
KsyhaДата: Нд, 11.11.2007, 20.12.11 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Чому значна частина чоловіків віддає перевагу жінкам молодше себе, а жінки, у свою чергу, вибирають партнерів старшого віку.

Як виявилося, цей вибір обумовлений не тільки культурними стереотипами, що склалися.
Як показує проведене в Австрії дослідження, чоловіки добиваються найбільших успіхів в дітонародженні, коли партнерка на шість років молодше, у жінок же дітей якнайбільше в тому випадку, якщо батько на п'ять років старше.

Проте, відзначають дослідники, в парах, де чоловік значно старше, подібної переваги не спостерігається. У жінок, чиї партнери старше на десять років, в середньому стільки ж дітей, скільки і тих, чий чоловік молодше на п'ять років.

В середньому в світі чоловіка вважають за краще як партнерки жінок на 2,66 роки молодше, а жінки — партнерів на 3,42 роки старше, пише Times.

Звичайно подібні вікові переваги пояснювали тим, що чоловіки запрограмовані на вибір партнерок, які мають видимі ознаки здібності до дітонародженні. В той же час жінки, як вважалося, прагнуть матеріальних благ і статусу, яких у чоловіків стає більшим з віком.

Учені також знайшли, що у разі, коли у людини є діти від першого шлюбу, а потім він вступає в повторний союз, то новий партнер звичайно виявляється молодше, ніж перший. Це вірно як для чоловіків, так і для жінок. Як вважають дослідники, вибір більш молодого партнера покликаний компенсувати зниження здатності самої людини до відтворювання.


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
ManijakДата: Пн, 12.11.2007, 00.30.01 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
Чому значна частина чоловіків віддає перевагу жінкам молодше себе, а жінки, у свою чергу, вибирають партнерів старшого віку.

Тому що жінки швидше розвиваються і в більш ранньому віці втрачають здатність до репродукції. Анатомія людини.
Природою закладена ця різниця.
 
БАРБІДата: Пн, 12.11.2007, 12.20.15 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
smile Тому що вже так склалось!Дівчата хочу щоб хлопець був старший можливо вже добився ,чогось у житті!А чоловіки у свою чергу хочуть біля себе бачити молоденьку особу для того ,щоб можливо біля неї виглядати мужнім і захищати її!НУ ХІБА Ж НЕ ПРИЄМНО КОЛИ ПРО ТЕБЕ ПІКЛУЮТЬСЯ І ЗАХИЩАЮТЬ ТЕБЕ!ЦЕ ПРЕКРАСНО! tongue together1 ТАКА ВЖЕ ПРИРОДА!ПРОТИ НЕЇ МИ БЕЗСИЛІ!ТОМУ ПРИЙМАЄМО ТЕЩО МАЄМО!!!!!!

КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
АнгелочокДата: Пн, 12.11.2007, 12.35.49 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (БАРБІ)
НУ ХІБА Ж НЕ ПРИЄМНО КОЛИ ПРО ТЕБЕ ПІКЛУЮТЬСЯ І ЗАХИЩАЮТЬ ТЕБЕ

а тепер знайди того хто буде піклуватись про тебе і захищати... таких мало нажаль, бо в основному вони думають про себе, а крім тебе ще й ходять на лєво. так що краще дівчата, виберайте собі хлопців молодших)))у майбутньому ой як вам буде з ними добре))))


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пн, 12.11.2007, 16.46.27 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
а тепер знайди того хто буде піклуватись про тебе і захищати... таких мало нажаль, бо в основному вони думають про себе, а крім тебе ще й ходять на лєво. так що краще дівчата, виберайте собі хлопців молодших)))у майбутньому ой як вам буде з ними добре))))

Оль...... часом молодший вчудить таке що старшому не під силу.........
на мою думку не важливо який вік......важливо яка людина.....який в неї кругообіг спілкування...... з ким вона друже...і тд..
Але це лише моє ІМХО


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
БАРБІДата: Ср, 14.11.2007, 15.42.42 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
НЕЗНАЮ!З молодшими би ніколи не зустрічалась мені з ними нудно!А от старші то зовсім інша річ!І ЯКРАЗ І НАВПАКИ МОЛОДШІ ВОНИ БІЛЬШЕ ХОДЯТЬ НА ЛІВО!ТОМУЩО ВАЖАЮТЬ ЩО ВОНИ ЩЕ МОЛОДІ І ЇМ ПОТРІБНО ГУЛЯТИ!ЩОБ ЧАСОМ ЇХНЯ МОЛОДІСТЬ НЕ ПРОЙШЛА ПОВЗ НИХ!А от старші вже якось краще сприймають то все, бо вже побачили більше в життя,і бачуть що повз них нічого не пройшло повз!А ВЗАГАЛІ ГОЛОВНЕ ,ЩОБ ЛЮДИНА БУЛА НОРМАЛЬНА!ВСЕ В БІЛЬШОСТІ ВИПАДКІВ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЛЮДИНИ,А НЕ ВІД ВІКУ!АЛЕ СТАРШІ!КЛАСНІ!!!!!!!!!!!!! smile ЦЯ ДУМКА ОСОБИСТА І ПРОШУ НА МАЙБУТНЕ ДО НЕЇ НЕ ПРИДЕРАТИСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
БАРБІДата: Ср, 14.11.2007, 15.46.30 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
І ДОРЕЧІ ЗАБУЛА ДОПИСАТИ!Я ЙОГО ВЖЕ НАЙШЛА!ТАКОГО ЩО ПІКЛУЄТЬСЯ І ЗАХИЩАЄ!!!!!!!!!!АЛЕ ТО НЕ ВІД ЙОГО ВСЕ ТАКИ ВІКУ ,А ПРОСТО ВІН ПРЕКРАСНА ЛЮДИНА ПО ЖИТТІ!

КАЗАТИ ПРАВДУ СПРАВА КОЖНОГО
 
MarianДата: Нд, 30.03.2008, 16.54.33 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (©А_Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
який в неї кругообіг спілкування...... з ким вона друже...і тд..

Один чувак колись писав: "Не суди людину по її друзях, у люцифера вони були бездоганні."


Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Різниця у віці
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz