Чт, 28.03.2024, 18.27.03
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Жити чи ні - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: БАРБІ, Ksyha  
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Жити чи ні
Жити чи ні
АнгелочокДата: Пн, 05.11.2007, 21.13.47 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Що саме наштовхує людину піти з життя, чому в деяких випадках вона не баче іншого виходу?

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
KsyhaДата: Пн, 05.11.2007, 21.17.30 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Є різні проблеми і відповідно різні люди зі своїми поглядами на них.Я наприклад не поважаю і,в принципі,не розумію такого.Життя-це найбільша цінність,яку ми маємо.......ми повинні чогось досягти.А йти з життя через якісь дурниці це вже абсурд.Жаль тільки що не всі думають так як я

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
АнгелочокДата: Пн, 05.11.2007, 21.22.34 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
це просто гірко, коли справді людина крім того як піти з життя не баче іншого вирішення проблеми. я просто не розумію, хіба в той тяжкий момент немає друзів поруч, чи рідних. чи тим друзям і рідним все рівно?... треба кожен день проживати так ніби завтра буде кінець світу, треба цінувати кожну хвилинку цього життя, яке б воно не було, але все рівно життя прекрасне, і яке воно буде залежить від самої людини

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
TipДата: Пн, 05.11.2007, 23.03.58 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 1
Статус: Offline
Вихід є завжди просто такі люди його небачуть або такий вибір заскладний для них. Вони просто є слабодухі і повністю розчарованні в житті....

Кучму геть!!!!:)
 
ManijakДата: Пн, 05.11.2007, 23.22.56 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
Є різні проблеми і відповідно різні люди зі своїми поглядами на них.Я наприклад не поважаю і,в принципі,не розумію такого.Життя-це найбільша цінність,яку ми маємо.......ми повинні чогось досягти.А йти з життя через якісь дурниці це вже абсурд.Жаль тільки що не всі думають так як я

Quote (Ангелочок)
е просто гірко, коли справді людина крім того як піти з життя не баче іншого вирішення проблеми. я просто не розумію, хіба в той тяжкий момент немає друзів поруч, чи рідних. чи тим друзям і рідним все рівно?... треба кожен день проживати так ніби завтра буде кінець світу, треба цінувати кожну хвилинку цього життя, яке б воно не було, але все рівно життя прекрасне, і яке воно буде залежить від самої людини

А можей ці люди праві в дечому???? заради чого жити??? Заради чого цінувати життя. Кінцева точка - могила.
Що ви бачите. Можей таким людям так важко морально в житті шо їм легше просто піти з цього світу, адже вони не бачуть заради чого боротися далі. Що ми повинні досягти??? Заради чого? Якшо мені хтось покаже реальну ціль в житті окремої людини, тому нобелівська премія світить, бо досі ніхто не має відповіді на це питання. Просто любого можна довести до такого стану, що він покінчить життя самогубством. Любого. Не всі хто покінчує життя самогубством слабкі. І самі сильні ломаються.
 
АнгелочокДата: Вт, 06.11.2007, 17.56.35 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Manijak)
Не всі хто покінчує життя самогубством слабкі. І самі сильні ломаються.

з цим погоджуюсь. психологи стверджують, що з життя йдуть люди в яких з "головою все впорядку", тобот ці люди усвідомлюють що вони роблять.
я думаю що в кожного колись виникала така думка як вмерти раніше ніж треба, навіть в мене таке було.
але що зупиняє? можливо те , що є заради кого жити( батьки, кохана людина, дитина...), а є такі люди яких навтіь це не зупиняє. значить просто їм все надоїло(((


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
ManijakДата: Ср, 07.11.2007, 13.04.00 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
але що зупиняє? можливо те , що є заради кого жити( батьки, кохана людина, дитина...), а є такі люди яких навтіь це не зупиняє. значить просто їм все надоїло(((

Я вважаю, що якшо людину це не зупиняє, то або людям близький наплювати, або тій людині наплювати на близьких. Або такі можуть бути обставини, шо людина вважає шо близьким буде краще в такому випадку.
Я знаю такий випадок конкретний. Чоловік поїхав на заробітки (вроді в Америку) там пропрацював біля 10 років. Його дружина змовилася з своєю мамою і спланували аферу. Вкрали в нього всі гроші і послали його .Чоловік вбив жінку а сам повішався. Вот жінка на це штовхнула його. Просто після вбивства чоловік злякався того шо накоїв. Побачив шо не зможе жити з цим.
Тільки одні люди штовхають інших на такі вчинки як самогубство.
 
vongДата: Сб, 10.11.2007, 23.41.20 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
ну Жити і то однозначно

Життя прожити не поле перейти
 
АнгелочокДата: Нд, 11.11.2007, 00.35.49 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (vong)
ну Жити і то однозначно

wink оптиміст ти наш))


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
ManijakДата: Нд, 11.11.2007, 01.37.58 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (vong)
ну Жити і то однозначно

Інстинкт самозбереження і все )
Якщо взяти до уваги що час бескінечний, то те життя яке ми проживемо це апсолютний 0. В результаті помремо і шо нам дало шо ми прожили??
 
djanjeyДата: Нд, 11.11.2007, 18.24.03 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Manijak)
В результаті помремо і шо нам дало шо ми прожили??

Чого такий песимістичний настрій???
До речі, ти не віриш в життя після життя????
Я, наприклад, вірю...
 
vongДата: Нд, 11.11.2007, 18.26.50 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
оптиміст ти наш))
:) ну ну який є


Життя прожити не поле перейти
 
ManijakДата: Пн, 12.11.2007, 00.45.54 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (djanjey)
До речі, ти не віриш в життя після життя???? Я, наприклад, вірю...

Ні то ні то. Я не можу вірити і не можу казати що нема життя після смерті. Я просто не знаю.
А вірити всі хочуть, бо ніхто вмерати не хоче. І всі хочуть жити в раю.
Реальних доказів шо ти після смерті попадеш наприклад в рай нема. Коли помру тоді і побачу,хоча більша ймовірність того шо нема життя після смерті. Це логічніше.
А думка про те шо є рай допомагає людині жити. Надія!!!
Добре шо люди в це вірять, а то інакше була б масова дипресія.


Повідомлення відредагував Manijak - Пн, 12.11.2007, 00.46.37
 
АнгелочокДата: Пн, 12.11.2007, 12.41.19 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (djanjey)
Чого такий песимістичний настрій???
До речі, ти не віриш в життя після життя????
Я, наприклад, вірю...

і я вірю, і напевно треба вірити, бо напевно це помагає,коли настає час йти з життя, бо не так страшно, думаєш що твоя душа посеиться в тільці малючка який щойно появився на світ і ти вже проживеш зовсім інше життя...ніхто не знає що по ту сторону, але не дарма кажуть про минулі життя...значить треба думати тільки про гарне і світле wink


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пн, 12.11.2007, 16.43.46 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
і я вірю, і напевно треба вірити, бо напевно це помагає,коли настає час йти з життя, бо не так страшно, думаєш що твоя душа посеиться в тільці малючка який щойно появився на світ і ти вже проживеш зовсім інше життя...ніхто не знає що по ту сторону, але не дарма кажуть про минулі життя...значить треба думати тільки про гарне і світле wink

Умнічка..........уяви як гарно би було якби ти народжувалась маленькою,але старі знання оставались...спогади) ггг
Цирк би був а не життя)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Форум » Загальний » Різні теми по життю » Жити чи ні
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz