Чт, 25.04.2024, 21.04.15
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Тернопільський Національний Економічний Університет) - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Файне місто Тернопіль » Навчання у Тернополі » Тернопільський Національний Економічний Університет)
Тернопільський Національний Економічний Університет)
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пн, 22.10.2007, 18.44.51 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Все про нього.........
чи вашко навчатись ......
Поради молодшим курсам..


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Вт, 23.10.2007, 10.33.25 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Я в ньому навчаюсь.......
Зараз я на 3 курсі,факультету Комп'ютерних інформаційних технологій........
Чесно.....є такі викладачі,які хочуть тебе щось навчити.....щоб в тебе залишився хоч якись багаж знань..........
Але щоб дійсно щось знати .потрібно самому щось пробувати........
Вот я наприклад,Навчаюсь за спеціальністю Комп'ютерні системи та мережі......коли нам почали начитувати пари про мережі,як їх прокладати...я вже це знав.........
Веб дизайн і програмування в мене буде на 4 курсі.....але я вже щось пробую........
Єдине що я не засвояв з того що ми вчили це мова програмування С++,це томущо я вчив в школі паскаль,а тут ..........
дуже важко переключитись.......тай викладач який в нас вів практичні....і не старався нам втлумачити щось!
А в загальному то універ нормальний......те що кажуть хабарі....зальоти,не заплатиш не здась.....-чуш повна!Якщо людина незнає.і не стараєтся знати......вона не здась..........
Всі кажуть хабарі........беруть взятки......
якби студенти не давали.тоб такого не було........тому неварто судити університет за вчинками студентів......


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Чт, 01.11.2007, 17.12.05 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
ТНЕУ-це супер!!!
Я теж там навчаюсь на факультеті міжнародного бізнесу і менеджменту,1 курс.Мені подобається,група попалась класна:як гуляти-то всі,як вчитись-то............проїхали........На території студмістечка є бар "Пава",там ми переважно гуляєм пари.Але є один жирний мінус-там ходить страшний дядько і ловить курців,а потім пезд.......їм


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Сб, 03.11.2007, 09.27.12 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
Але є один жирний мінус-там ходить страшний дядько і ловить курців,а потім пезд.......їм

Ніякий то не мінус))))
Вот вчора сама бачила.ми стоємо під час пар ,на низу крапки,матом гнем...думаємо куда піти..і іде мій декан.....і шо????і пох......
Плішко підер,но кумедний)))
З нього всі прутся
він свому сину на державному екзамені поставив FX.........
Йому вже і ноги ламали.в озері його топили,а він всеодно приходив на екзамен і валив студентів)
Плішко Іван Володимирович
[/c]
Cт. викладач.
Сфера наукових інтересів: механізм і проблеми оподаткування доходів суб'єктів господарювання.
Прикріплення: 1737649.gif (7.5 Kb)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Нд, 04.11.2007, 11.52.30 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
ти не боїшся,що він може зайти на сайт?

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
АнгелочокДата: Нд, 04.11.2007, 15.19.12 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
ТНЕУ-це супер!!!
Я теж там навчаюсь на факультеті міжнародного бізнесу і менеджменту,1 курс.Мені подобається,група попалась класна:як гуляти-то всі,як вчитись-то............проїхали........На території студмістечка є бар "Пава",там ми переважно гуляєм пари.Але є один жирний мінус-там ходить страшний дядько і ловить курців,а потім пезд.......їм

підтримую!!!! я сама вчусь на міжнародному.... народ поступайте тільки на міжнародний в нас такий кльовий декан ))))) не пожалієте wink


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
KsyhaДата: Нд, 04.11.2007, 19.33.58 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
підтримую!!!! я сама вчусь на міжнародному.... народ поступайте тільки на міжнародний в нас такий кльовий декан ))))) не пожалієте

Який курс?Яка спеціальність?


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Нд, 04.11.2007, 20.06.35 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
ти не боїшся,що він може зайти на сайт?

Мені глибоко)))
Як зайде так і вийде)))А тема то останется)


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
KsyhaДата: Пн, 05.11.2007, 18.12.11 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
я чула,шо студенти Плішку подарили труну,а він в ній квіточки посадив............

Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
BloodFireДата: Сб, 10.11.2007, 11.20.23 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна перевестись з Політєха в ТНЕУ???...хочу до Ксюхи=)
 
KsyhaДата: Сб, 10.11.2007, 11.32.59 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (BloodFire)
А можна перевестись з Політєха в ТНЕУ???...хочу до Ксюхи=)

давай,в нас краще


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
АнгелочокДата: Нд, 11.11.2007, 00.56.10 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Ksyha)
я чула,шо студенти Плішку подарили труну,а він в ній квіточки посадив............

ТО ПРАВДА,ДОРЕЧІ. МЕНІ РОЗКАЗУВАВ ОДИН ХЛОПАКА ЩО ПРИЙШЛИ ВОНИ ДО НЬОГО ДОДОМУ,А ТАМКИ СПРАВДІ ТАКА СОБІ ТРУНА І В НІЙ КВІТОЧКИ РОСТУТЬ... НУ А ЧО БУДЕ ЗРЯ ПРОПАДАТИ)))


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
vongДата: Нд, 11.11.2007, 18.46.06 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
ТО ПРАВДА,ДОРЕЧІ. МЕНІ РОЗКАЗУВАВ ОДИН ХЛОПАКА ЩО ПРИЙШЛИ ВОНИ ДО НЬОГО ДОДОМУ,А ТАМКИ СПРАВДІ ТАКА СОБІ ТРУНА І В НІЙ КВІТОЧКИ РОСТУТЬ... НУ А ЧО БУДЕ ЗРЯ ПРОПАДАТИ)))

Любити ви свого декана smile


Життя прожити не поле перейти
 
KsyhaДата: Нд, 09.12.2007, 21.31.42 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 397
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (vong)
Любити ви свого декана

то не декан,ми з Ангелочком на міжнародному факультеті,він до нас відношення не має.А хто він -там зверху пише

Добавлено (09.12.2007, 21.31.42)
---------------------------------------------


Ты поступал так, верно?.. Ты покорялся обстоятельствам, потому что один в поле не воин. Нельзя быть не таким, как все.
Я был не прав. Я раскаиваюсь.
Но сказанное правда. Человеку надо быть как все.
Неправда. Человеку надо быть собой. Я должен нести ответственность за свой выбор, и я буду делать это. Я могу быть сильней толпы.
Зачем? Это так утомительно. Это так опасно…
Я — воин. Я не желаю отступать. Я не буду отступать. Я буду собой. Я буду сам по себе.
Игорь Ковальчук «Бастард»
 
MarianДата: Сб, 05.01.2008, 11.49.03 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
[color=green] Можете мені пару слів про Євростудію написати, а то одні кажуть, що там суперово, інші - погано

Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
Форум » Файне місто Тернопіль » Навчання у Тернополі » Тернопільський Національний Економічний Університет)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz