Чт, 28.03.2024, 10.41.44
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Шансон - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ангелочок, Turboblack, Тапок_Убийца  
Форум » Мистецький » Музика » Шансон
Шансон
ManijakДата: Ср, 31.10.2007, 10.09.38 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Тапок_Убийца)
Оу... ще один чувак.....зявився... ха, якщо людина з дитинства не обділена увагою, любовю і піклування вона ніколи не піде на дно.

З цим змушений не погодитися. Є люди які проживають в порядних сімях і батьки в них хороші а виростають нелюдями.
А музика справді дуже сильно впливає на підлітків. І не тільки. По такому як Круг я вважаю тюрма плаче.
Справа в тому шо більшість людей легко піддаються негативному впливу. Музика досить сильно впливає на ще не сформовану особистість.
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Ср, 31.10.2007, 10.21.18 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Manijak)
А музика справді дуже сильно впливає на підлітків. І не тільки. По такому як Круг я вважаю тюрма плаче. Справа в тому шо більшість людей легко піддаються негативному впливу. Музика досить сильно впливає на ще не сформовану особистість.

Ну на рахунок круга ти собі погнав............
Круг виріс у бідній сімї.........він ніразу не переступив закон,всі свої пісні він складав на волі,ніразу не буваючи в містях не столь оддальонних..........

Біографія

Народився Михайло Володимирович Круг (Горобців), 7 квітня 1962 року, в старому районі міста Твері, яке називалося Морозівське містечко, зараз має назву "Двір Пролетарки" про яке була написана пісня "Миле моє місто".

Перші свої вірші Михайло написав в 14 років, які присвятив своїй однокласниці. У той час кумиром Михайла був В. С. Висоцкий. Після армії Михайло під враженням його пісень став грати на гітарі і співати в його стилі.

Михайло закінчив в місті Твері 39 училище на Сомінке по професії слюсар-авторемонтник. Прийшовши з армії, Михайло одружувався, батьки його дружини наполягли на тому, щоб він пішов в інститут, т.к їх дочка закінчила з відмінністю інститут легкої промисловості, а його освіта не відповідала їх принципам. У 1987 році Михайло успішно поступає в інститут, в якому дізнається про конкурс авторської пісні, бере в ньому участь і займає перше місце. Після цього він серйозно займається написанням пісень, але не малу роль в цьому зіграв Е.І.Клячкин, який був головою жюрі на 8 фестивалі авторської пісні, де і побачив прихований талант в Михайлі, і сказав: "Миша, тобі треба працювати."

Перший свій альбом "Тверськіє вулиці" Михайло записав на студії "Тверь", потім був записаний другий альбом "Котить", і третій альбом без назви, всі вони не мали виходу, але були вкрадені і розійшлися піратським способом. Практично всі пісні з цих альбомів були переписані і заспівані в альбомах: "Зелений прокурор" "Мадам" "Роза" "Мишка". У 1994 році вийшов перший офіційний альбом “Жіган- лимон".

Перший виступ Круга пройшов в місті Москві, в Театрі Естради на фестивалі “Російський Шансон“ в листопаді 1996 р. У цьому ж році був показаний перший кліп “Це було вчора”.

На обкладинці диска "Жиган-лимон" Михайло зображений з своїми музикантами. Зліва Володимир Вівчарів (виїхав до Ізраїлю) справа Влад Савосин, баяніст.

За випуск аудіо касет з альбомом “Жиган-лимон” від студії “Союз” Михайло не одержав ні копійки, а за вихід лазерних дисків з цим же альбомом одержав три тисячі доларів (3000$), хоча витратив на запис набагато більше.

Перше велике інтерв'ю Михайло дав, відповідаючи на питання в годинній програмі в студії кабельного телебачення А.Л.С. 9 березня 1998 р. (м. Москва. вул. Гончарова 17)

Влітку 2000 роки закінчена зйомка фільму “Квітень”, в якому Михайло Круг зіграв кримінального авторитету.

У його групі протягом трьох років був сухий закон.

Михайло віддав гроші на новий кліп, але йому їх повернули, оскільки його пісні заборонили на телебаченні.

Перстень з трьома алмазами, який він завжди носить, йому подарував злодій в законі Хобот.

Блатні вирази для своїх пісень Михайло бере із словника випуску 1924 р. для внутрішнього користування НКВД, який придбав випадково.

Другий кліп "День як день" йому зняли друзі. Його можна побачити на відеокасеті "Пісні Михайла Круга".

Пісня "Кольщик" писалася три роки, і мала три різні варіанти. Останній варіант на альбомі "Жиган-лимон".

Все свої пісні по-перше чотирьох альбомах Михайло присвятив своєму першому коханню Марині. Пісня "Дівчинка-пай" була написана в 1987 році і присвячена їй.

Перший раз Михайло Круг виступив за кордоном в 1997 році на фестивалі "Російський Шансон в Германії", на якому заспівав чотири пісні, одна з яких "Мадам" була заспівана в гітарному варіанті. Її можна почути на диску "Російський Шансон в Німеччині" випущений німецькою фірмою "Solo-Florentin".

З лютого 1997 року з Михайлом працює новий соліст Світлана Тернова, якого він почув на фестивалі пісні "Заволжье", і узяв її в групу. Паралельно з своєю творчістю він пише їй альбом в естрадному стилі.

Пісні "Поле зелене", і "Моя королева" які співає Свєта. Михайло написав в 16 років і також присвятив Марині. Він їх переробив для виконання від жіночої особи.

27 березня 1998 року в готелі "Космос" Михайло брав участь на врученні премії "Овація" і одержав її в номінації "Російський Шансон".

У 1994 році був знятий д\ф "Бард Михайло Круг" і показаний по каналу "Культура" тільки в 1999 році.

У 2000 році виконав роль кримінального авторитету у фільмі "Квітень" (реж. Костянтин Мурзенко).

У ніч з 30 червня на 1 липня 2002 року убитий в своєму будинку в Твері.

Похований в Твері на Дмітрово-Черкаськом кладовищі.


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
ManijakДата: Ср, 31.10.2007, 10.25.23 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
Ну на рахунок круга ти собі погнав............ Круг виріс у бідній сімї.........він ніразу не переступив закон,всі свої пісні він складав на волі,ніразу не буваючи в містях не столь оддальонних..........

Тоді це тільки усугубляє його положення. Нафіга він в свїх піснях пропогандує негативні ідеї. Ти сам подумай. Скільки лддей звернули не в ту сторону через Круга. Дитина коли росте на такій музиці, стримиться жити так як змальовується це в піснях. Вона думає шо бути вором - це круто.
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Ср, 31.10.2007, 11.38.12 | Повідомлення # 19
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Manijak)
Тоді це тільки усугубляє його положення. Нафіга він в свїх піснях пропогандує негативні ідеї. Ти сам подумай. Скільки лддей звернули не в ту сторону через Круга. Дитина коли росте на такій музиці, стримиться жити так як змальовується це в піснях. Вона думає шо бути вором - це круто.

Да не Тарас,ти вслухайся в слова........ він в кожній пісні наголошує що життя зека це погане життя........
Поговорим, ребята, за друзей!
Права молва: Их не бывает много.

Друзья, как и любовь, всегда от Бога.
Порой в жизни ближе нет людей!

Мы дружбой обязаны друзьям.
Они для нас единственная малость.

От счастья, что не каждому досталось.
У них ключи к душам и сердцам.

-
Нашу дружбу нам всем до конца нести.
Она крепче с течением лет
Но у дружбы нет срока давности,
И у чувств срока давности нет.
Но у дружбы нет срока давности,
И у чувств срока давности нет.
-

Друзья всегда напомнят о себе.
В Нью-Йорк напишут и в далёкий лагерь.

И пусть для всех ты далеко не ангел,
Нужна поддержка друга и тебе!

Ну, оторвитесь Вы от суеты!
С друзьями встретьтесь, как бывало раньше.

И станет на земле вдруг меньше фальши.
И будут наши помыслы чисты.

-
Нашу дружбу нам всем до конца нести.
Она крепче с течением лет
Но у дружбы нет срока давности,
И у чувств срока давности нет.
Но у дружбы нет срока давности,
И у чувств срока давности нет.
- Куцкель

----------------------------------------------------------
Я закрою глаза, я забуду обиды,
Em Dm E7
Я прощу даже то, что не стоит пощать.
Am D G
Приходите в мой дом, мои двери открыты,
Am Em F# H Em
Буду песни вам петь и вином угощать.

Буду песни вам петь про судьбу и разлуку,
Про веселую жизнь и нелепую смерть.
И как прежде в глаза мы посмотрим друг другу,
И конечно еще мне захочется спеть.

И тогда я спою до слезы, до рассвета,
Будет время дрожать на звенящей струне,
А я буду вам петь и надеяться гдето,
Что не скажете худо никогда обо мне.

Я закрою глаза, я обиды забуду,
Я прощу все что можно и все, что нельзя.
Но другим никогда, видит Бог, я не буду,
Если что-то не так - вы простите меня.
-----------------------------------------------------
В нього багато хороших пісень..........
Його вбили тому що він зяйняв вели ке місце на сцені..........
І це багатьом мішало.........
Ти візьми скачай з нашого фтп в розділі документальні фільми........фільм про його життя........і подивись


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
fritzДата: Ср, 31.10.2007, 13.05.49 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
Ќ©Љ©Ђ©Ќ, можливо якраз і ці пісні входять до того числа непоганих..., але ж не усі піні такі. Чому, наприклад, у Києві вже 2 роки водіям маршруток забороняють під час перевезення вмикати шансон? У Львові також. В Тернополі теж планували таке зробити. Неспроста це все!!!




 
ManijakДата: Ср, 31.10.2007, 13.08.10 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну ці пісні мають хороші тексти. талановита людина. Але є які мають інший зміст.
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Ср, 31.10.2007, 13.47.04 | Повідомлення # 22
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (fritz)
Ќ©Љ©Ђ©Ќ, можливо якраз і ці пісні входять до того числа непоганих..., але ж не усі піні такі. Чому, наприклад, у Києві вже 2 роки водіям маршруток забороняють під час перевезення вмикати шансон? У Львові також. В Тернополі теж планували таке зробити. Неспроста це все!!!

У києві їх заборонили вмикати тому що :
По перше,ця музика розлабляє (що може призвести до аварії....)
По друге..... ця музика крутилася тіки на 2-3 радіо хвилях.........ці хвилі заборонили транслюватись бо під час виборів вони активно критикували політиків..........
А зажертися з політиками.............
Вот чого у більшості людей у машині або хаос.або диско....або шансон???
Да не спорю є такі виконавці шансону.що ажсамому не хочсется слухати ..........але....
Не всі такі......... Я писав про Круга.........
Це дійсно талановита людина........


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Teren_Дата: Ср, 31.10.2007, 23.19.57 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Тема надзвичайна цікава , але все звелось до конкретної людини Круга. Мені подобається кілька його пісень і те тільки під настрій.Колись з ним співала Віка Циганова так вона після певних обставин у її житті перестала співати шансон і стало віруючою людиною.Я думаю що потрібно поважати смаки інших адже тільки про це я так зрозумів стараються тут пояснити один одному. Смаки у людей міняються чи то від віку чи то від обставин не має значення. Всі стилі мають право на існування і ніхто нікого не примушує.А що до громадських місць то правильно якщо шоферу подобається шансон а всім пасажирам вони ж не вийдуть з автобуса. Я вважаю що слід дотримуватись правил в громадських місцях. Мої сусіди останнім часом люблять слухати Цоя так десь після 1.00 але я його чую але й вони ж дома.

Teren_

Повідомлення відредагував Teren_ - Чт, 01.11.2007, 15.39.19
 
fritzДата: Чт, 01.11.2007, 17.21.36 | Повідомлення # 24
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Ќ©Љ©Ђ©Ќ)
У києві їх заборонили вмикати тому що :
По перше,ця музика розлабляє (що може призвести до аварії....)
По друге..... ця музика крутилася тіки на 2-3 радіо хвилях.........ці хвилі заборонили транслюватись бо під час виборів вони активно критикували політиків..........
А зажертися з політиками.............
Вот чого у більшості людей у машині або хаос.або диско....або шансон???
Да не спорю є такі виконавці шансону.що ажсамому не хочсется слухати ..........але....
Не всі такі......... Я писав про Круга.........
Це дійсно талановита людина........

Заборонили вмикати через те, що шансон погано впливає на розвиток моральних цінностей суспільства, і вчить поганого підростаюче покоління.
Ще одна причина - це вважалося агітацією за Януковича...





 
АнгелочокДата: Сб, 03.11.2007, 00.05.21 | Повідомлення # 25
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Djuice)
Шансон-музика для зеків, якщо ти її слухаєш, значить твоє місце серед них.

я обожнюю шансон так само як і рок, ти вважаєш що мені місце в тюрмі?? мдяяяя.... ти не розумієш просто самих пісень,не внікаєш в слова..


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
ManijakДата: Сб, 03.11.2007, 14.25.37 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
обожнюю шансон так само як і рок, ти вважаєш що мені місце в тюрмі?? мдяяяя.... ти не розумієш просто самих пісень,не внікаєш в слова..

Чесне слово. перший раз чую шоб людина обожнювала шансон і рок ))
Це не можливо. Хіба в тебе серйозне роздвоєння особистості ))
ну не може наприклад людина слухати Катю лель і Крематорі. Чи Круга і Супультуру.
Якшо ти слухаєш Бон джові чи Расмус чи ше шось. то це я б не назвав рок а поп музикою. Не все де гітара і барабани рок.
Рок це - Парадай Лост, Крематорі, Найт Віш, Лінкін Парк , Крід, Лімп Бізкіт, Папа роч, Танцвут, Стратоваріс, Ту ді фор, Умпх,
Тірс оф трагеді, Аморфіс, Фармер оф бразерс, Апокаліптіка, Гуано ейпс, Лінкін парк і так далі. привів приклад декількох хороших і не поганих гуртів.
Не можу уявити шоб людина слухала таку музику і Шансон.
Напиши будьласка яку саме рок музику слухаєш. Якшо поп-рок і романтік- рок балад -рок, то тоді вірю.
 
CLEVERДата: Нд, 04.11.2007, 23.59.35 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Djuice)
Шансон-музика для зеків, якщо ти її слухаєш, значить твоє місце серед них.

логіка желізна wacko

Я так почитав трошки вище написане і поняв що багато хто просто нерубить де шансон(що я люблю і слухаю) а що блатняки(це дійсно пісні для тих хто сидів або буде biggrin )


Лишь вдоволь позанимавшись сексом,ВРЕМЕННО понимаеш,что ето неглавное.
Чем меньше пишешь в инфе, тем меньше трахают мозг!!!


Повідомлення відредагував CLEVER - Пн, 05.11.2007, 00.01.24
 
fritzДата: Вт, 06.11.2007, 17.44.00 | Повідомлення # 28
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
Взагалі шансон зародився вже давно у Франції. То, як він є спотворений зараз(хоч і тоді це була брєдова музика), якраз тільки блатняком і можна назвати.




 
АнгелочокДата: Пт, 09.11.2007, 20.04.02 | Повідомлення # 29
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Manijak)
Не можу уявити шоб людина слухала таку музику і Шансон.

а от уяви собі я слухаю, слухаю Лінкін парк, папа роуч, Нікельбека, а з шансону Бутирка, Круг, Наговіцин, Кучін... і нема в мене роздвоєння особистості.... якщо не знаєш людини, то нащо робити передчасні висновки... я наприкалд не вважаю, що якщо це абсолютно різні стилі, то людина ну просто ніяким чином не може це слухати одночасно.... мдааааааа...... знаєш в мене просто нема слів...


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
ManijakДата: Сб, 10.11.2007, 02.11.34 | Повідомлення # 30
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ангелочок)
а от уяви собі я слухаю, слухаю Лінкін парк, папа роуч, Нікельбека, а з шансону Бутирка, Круг, Наговіцин, Кучін... і нема в мене роздвоєння особистості.... якщо не знаєш людини, то нащо робити передчасні висновки... я наприкалд не вважаю, що якщо це абсолютно різні стилі, то людина ну просто ніяким чином не може це слухати одночасно.... мдааааааа...... знаєш в мене просто нема слів...

Ну Нкелбека і Лінкін парк То ще таке, там музика дещо для широкого кругу.
Не може . Так само як не може людина мати дві душі. В кожній музиці є своя "душа" своя "стихія" не може бути чорне одночасно і білим.
Нонсенс. Ну на рахунок вище перечислених тобою гуртів з горем пополам можна погодитися. Але якби ти сказала шо ти слухає крім цього Аматорі наприклад або Крематорі, то це апсолютно не можливо.
Слухати музику можна всяку але от розуміти її...
 
Форум » Мистецький » Музика » Шансон
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz