Пт, 29.03.2024, 00.29.30
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Rap, Хип-Хоп, R'n'B - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Ангелочок, Turboblack, Тапок_Убийца  
Форум » Мистецький » Музика » Rap, Хип-Хоп, R'n'B
Rap, Хип-Хоп, R'n'B
Teren_Дата: Сб, 27.10.2007, 01.15.11 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє вітання усім учасникам форуму

Teren_
 
ManijakДата: Сб, 27.10.2007, 12.05.19 | Повідомлення # 17
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Djuice)
Мені 18. Жорстоким я не був, таким мене зробив світ.

Жаль ені тебе. Заплутався ти серйозно в житті. Не світ тебе робить жорстоким а такі нажаль як ти роблять цей світ жорстоким. Ти хочеш ідеалізувати цей світ і підстроїти під себе, та такого не буває. люди не досконалі. Кожна людина робить багато помилок в своєму житті. Якщо зациклюватися на таких питаннях як справедливість в житті і відштовхувати навколишніх від себе, то це призведе до руйнування особистості та душі. Ні не патріот ти. Патріот старається обєднати націю а не зруйнувати. Справжні патріоти не ходять в берцах з національними прапорами і не кричать " Я патріот!" Справжні патріоти не кажуть " вот я.." Адже ти ще нічого так і не зробив доброго для країни для людей. Правда я так і не зрозумів який твій прапор, жовто-блактитний з тризубом чи червоний з свастикою? Бо Гітлерівські ідеали підтримують лише глибоко психічно хворі люди. Задумайся над цим будьласка. Не шукай в житті тільки негативні сторони а завжди шукай позитивні. Бо якшо дивитися на життя лише з негативної сторони, то твоє життя і життя близьких тобі людей перетвориться на пекло...

Добавлено (27.10.2007, 12.05.19)
---------------------------------------------
Шось бачу ми відлучилися від питання музики ))

 
fritzДата: Вт, 30.10.2007, 15.05.35 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Manijak)
Жаль ені тебе. Заплутався ти серйозно в житті. Не світ тебе робить жорстоким а такі нажаль як ти роблять цей світ жорстоким. Ти хочеш ідеалізувати цей світ і підстроїти під себе, та такого не буває. люди не досконалі. Кожна людина робить багато помилок в своєму житті. Якщо зациклюватися на таких питаннях як справедливість в житті і відштовхувати навколишніх від себе, то це призведе до руйнування особистості та душі. Ні не патріот ти. Патріот старається обєднати націю а не зруйнувати. Справжні патріоти не ходять в берцах з національними прапорами і не кричать " Я патріот!" Справжні патріоти не кажуть " вот я.." Адже ти ще нічого так і не зробив доброго для країни для людей. Правда я так і не зрозумів який твій прапор, жовто-блактитний з тризубом чи червоний з свастикою? Бо Гітлерівські ідеали підтримують лише глибоко психічно хворі люди. Задумайся над цим будьласка. Не шукай в житті тільки негативні сторони а завжди шукай позитивні. Бо якшо дивитися на життя лише з негативної сторони, то твоє життя і життя близьких тобі людей перетвориться на пекло...

Сам ти "психічно хвора особистість"!!! За гонєво на Гітлера і сфастику я готовий глотку порвати!!!

А щодо цих стилів музики, то я ненавиджу всіх їх прихильників! А всяких недоносків, які носять широкі штани і продвигають цю лажу я би повбивав!
Хайль Гітлер!
Хайль Фюрер!!!

Слава нації!
Смерть ворогам: комуністам і жидам!





 
ManijakДата: Ср, 31.10.2007, 10.19.46 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (fritz)
Сам ти "психічно хвора особистість"!!! За гонєво на Гітлера і сфастику я готовий глотку порвати!!!

А ти хоч подумав шо ти написав.... Шо на твою думку доброго зробив Гітлер? Чи можей шось для тебе особисто він доброго зробив.
Ти живеш в країні я якій через нього вмерло багато людей. Він приніс розруху смерть голод. Ти подивися на оригінальоне відео канц табору. Якшо ти після цього далі кричиш Хй Гітлер, то ти вже не людина. Ти мразь. А глотку ти як не старайся мені не порвеш.
І де такі як ти уроди беруться? Головне шо люди які підтримують твої ідеали народилися і виросли в такі часи, де поняття не мають хто такий гітлер і шо він з себе представляв І шо таке війна і шо таке голод і так далі. Цікавло якби ти жив в 40-вих роках і пережив війну. Якби твоїх рідних поставили до стіни розстріляли маму згвалтували хату спалили а тебе в канц лагер загнали, ти б далі кричав "Хай Гітлер". Та ти просто гімняр понтовий. Ти би думав шо пишеш а то за таке і тобі глотку порвуть. Ти глянь чи є хтось з наших ветиранів які війну пройшли, шо кричать " Хай Гітлер" Ні одного.


Повідомлення відредагував Manijak - Ср, 31.10.2007, 10.21.25
 
fritzДата: Ср, 31.10.2007, 13.19.56 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
Manijak, а нахера мені дивитися на старперів, які однією ногою над гробом трясуться? Це перше.
2. Якщо тобі жалко усіх жидів, які загинули у концтаборах, то сам ти мразь!!!
3. Я підтримую тільки український нацизм. Гітлер для мене всього лише особа, на яку треба рівнятися(в ідейному сенсі).
4. Гітлер хоч трішки звільнив нас усіх від жидомасонів. Хай трохи, але звільнив!
5. Я не гімняр! І хто мені порве глотку.
Доречі ти часом не репер? Чи, не доведи господи, антифашист?

P.S. Не буду відволікатися від теми форуму, тому скажіть будь-ласка реп музика - музика чорножопих! Чому всі прихильники репу неможуть елементарно пояснити суть своєї музики, і звідки і коли вона виникла? Це напевне для них такий напряг, як написати нормальну музику до своїх примітивних віршиків?





 
ManijakДата: Ср, 31.10.2007, 13.53.39 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Я взагалі не належу ні до яких реперів і т. д і ніколи не належав
маю свою голову на плечах і не живу чужими ідеями.
Звичайно шо я проти фашизму. Я вроді це написав.
І антирасист тоже
Нема ніодної культури чи нації де можна всіх рівняти під одну лінійку
Знаєш якшо східняк скаже шо ти Бандера і всі на заході бандери то шо тоді получається?
Я завжди суджу тільки конкретно по людині
Ось що я ціню в людях : чесність, доброта, мудрість, творчий потенціал, амбіційність.
І ше є один парадокс. Людина якій притаманна мудрість, притаманні здебільшого і інші риси. Мудрих фашистів не буває. Вони всі були зі здвигами. бо нічого доброго ні для себе ні для інших не зробили. А Гітлер як собака подох. Думав всім світом правити. Значить думав не тим місцем. Вмів язиком тріпати, от і розводив народ. А мозгів не мав. Чого він добився? А нічого. І такі люди і подихають як собаки.

Добавлено (31.10.2007, 13.51.59)
---------------------------------------------
Коли Папа помер весь світ плакав з горя. Коли Гітлер помер весь світ плакав від радості.
будеш ставитися до людей не полюдськи , люди до тебе так само будуть ставитися.
ненависть породжує ненависть. Чув таке? Твої ідеї несуть в собі тільки негативні наслідки.
Якшо ти того не розумієш, то мені тебе просто шкода.

Добавлено (31.10.2007, 13.53.39)
---------------------------------------------

Quote (fritz)
2. Якщо тобі жалко усіх жидів, які загинули у концтаборах, то сам ти мразь!!!

Мені жалко. Того шо я людина. В кожної людини повинно бути милосердя. Навіть хижі звірі знають що це. Якшо тобі це не відомо то ти не повноцінна людина.


Повідомлення відредагував Manijak - Ср, 31.10.2007, 13.56.50
 
Teren_Дата: Ср, 31.10.2007, 23.39.18 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопці та ви тут такі теми по при музику проштовхуєте.Шкода що ні кого не можу застати on line, одного з вас я знаю особисто іншого ні.Я вам хочу сказати що ви маєте обидвоє раціональні погляди , але один путає націонілізм з нацизмом -різні речі радикально. Хто чув відгуки про ті часи може тверезо оцінити події. Я колись теж любив усі національності і не був проти щоб вони жили поруч, зараз я так не думаю ні одна чорна мавпа не дозволить тобі побудувати у них на землі свою церкву, а тут вони хочуть все.Біда наших ліберальних законів.Європа тепер потерпає від них німці від турків, а що роблять у Франції чорні ?працювати не хочуть ,а жити хочуть .Тут я підтримую Андрія що ми є господарями у своїй країні і ніхто інший. Націоналізм це молодість нації.
Я думаю що кричати Хайль не потрібно( не актуально) потрібно говорити Слава Україні!
cool


Teren_
 
fritzДата: Чт, 01.11.2007, 17.11.35 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
Взагаліто Зік Хайль перекладається як "Слава перемозі". Я не ходжу на берцах, мій прапор блакитно-жовтий і червоно чорний. Патріт це не про мене! Патріотом україни може бути і жид і чурка який тут живе. Справа в тому, що патріотизм це лише любов до Батьківщини, а український нацизм - це любов до країни, рідної землі, і нації.
Ніколи не плутайте поняття нація з поняттям громадяни. якщо зараз не боротися за чистоту української нації(етнічно-чисті українці), то завтра в по дворах будуть бігати малі діти мулати, метиси, рівень захворюваності на СНІД зросте у 3 рази!!! Ці чорножопі принесли в Америку і Європу тільки СНІД, Сифиліс, Гонорею(трипер). Зараз вони усьому світу дали реп! Може через 20 років і це виявиться якоюсь смертельнонебезпечною заразою? А такі як Manijak(не в образу нікому) скажуть, треба було з тим боротися раніше. Зараз у всьому світі ведеться політика змішування рас і націй. Для того, щоб в подальшому було легше маніпулювати людьми(років через 50-100). Таких як я, називають небезпечними для суспільства. Скажіть для якого суспільства? Того яке закриває свої очі, коли їхніх БІЛИХ братів і сестер гвалтують МАВПИ. Вам би було приємно, коли б вам ваша рідна дитина подарувала онука чи онучку з чорною шкірою? Встидно це точно!!!
Саме через ці переконання я нелюблю реп! Для нас(українців) це чужа культура, яка у відносини між людьми не приносить абсолютно ніякої користі, тільки шкодить.

P.S. 15% білих на планеті Земля - расисти!!!
70% чорних на планеті - расисти!!!
ВИСНОВКИ РОБІТЬ САМІ!!!





 
ManijakДата: Чт, 01.11.2007, 19.33.38 | Повідомлення # 24
Підполковник
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 1
Статус: Offline
Так ти шо вважаєш, шо кожного хто не чистокровний українець треба вбивати чи департувати???
Хаааааааааааа. Та всі люди пішли від Адама і Єви. Ти хочеш сказати шо ти чистокровний українець?
Спочатку скажи мені визначення чистокровного українця. Українці це колишні Словяни а Словяни- це куча народів мішаних.
В мене наприклад прапрадід німець і в тебе теж в якомусь поколінні може і негр бути і фіг знати хто, бо ше раз наголошую, що всі люди пішли від одних людей.
Твої твердження це апсолютніший апсурд. Бо шоб задовольнити твої бажання, треба знищити все людство
 
Teren_Дата: Чт, 01.11.2007, 22.47.39 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Емблемою фашизму, що зародився в Італії після Першої світової війни, не випадково стала давньоримська фасція — в’язка лозин, символ єднання та міцності. Фашисти висунули привабливу тезу про «єдність нації» — на противагу класовій боротьбі і партійним розбратам, породжуваним «гнилою» демократичною системою. Ідеологи фашизму вважали, що парламентську демократію має змінити т.зв. корпоративна держава на основі професійних груп (корпорацій), що виконують певні функції. Разом корпорації становлять єдиний національний організм, і виходить повна ідилія...

А ось у випадку з нацистами ситуація принципово інша. Тут на передній план виходить турбота про «чистоту нації», нетерпимість до інородців, печерний біологізм із обмірюванням черепів, вираховуванням відсотка арійської крові тощо. Саме для нацизму характерна ідея про «неповноцінні раси» і «расу панів», нібито покликану правити Землею. Фашисти були значно менш амбітними, ніж нацисти, котрі будували грандіозні плани з радикальної перебудови всього світу.

Звідси випливає ще одне знакова відмінність між фашизмом і нацизмом — ставлення до релігії. Якщо у фашистських державах церковні інституції набули великого авторитету та впливу, то нацисти відверто церкви не шанували. Для них релігія була конкурентом у боротьбі за душі співгромадян.

Слово «націоналізм» було вперше введено Гердером у 1774 році.
Новочасний (moderne) націоналізм - починають розуміти і як ідеологію і як політичний рух, у яких нація та суверенна національна держава набувають характеру центральних внутрішніх цінностей і які здатні політич-но змобілізувати народ або велику групу населення. Націоналізм, отже, значною мірою втілює в собі динамічний принцип, що стає основою надій, почуттів і дій. Він є засобом об'єднання та активізації людей для досягнення спільної мети!


Teren_
 
CLEVERДата: Ср, 16.01.2008, 23.17.43 | Повідомлення # 26
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажу кратко------ слухаю невсе підрят, але є речі від яких мене ПЛЮЩИТЬ biggrin biggrin smile tongue

Добавлено (16.01.2008, 23.17.43)
---------------------------------------------
Djuice, Слухай юний націоналіст biggrin я трошки розумію прощоти говориш але.... якби я був з росії,польщі чи іншої країни то в мене склалосьб враження про Україну ненайкраще і поки є такі якти доти весь світ і вчасності Європа буде ставитись з призрінням! dry

P\S А ЧИМ ТИ КРАЩИЙ ЗА ТОГО НЕГРА ЯК ТИ ВИСЛОВЛЮЄШСЯ??????


Лишь вдоволь позанимавшись сексом,ВРЕМЕННО понимаеш,что ето неглавное.
Чем меньше пишешь в инфе, тем меньше трахают мозг!!!
 
MarianДата: Вт, 13.05.2008, 13.54.38 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 3
Статус: Offline
Ви так багато пишете, що лінь стільки читати!!!!!!!!!!!!!1

Життя як волосок у сраці - коротке, покручене і завжди у гімні
 
андрійДата: Вт, 30.09.2008, 21.08.57 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Rap це круто і класно! кому не подобається мені все одно

"Глупость состоит не в совершении глупости, а в неспособности скрыть ее. Все люди совершабт ошибки, но мудрецы скрывают свои промахи, тогда как глупцы выставляют их на показ.
Репутацыя более зависит от, того, что скрыто, чем от того, что видно. Если не можеш быть добродетельным, по крайней мере, будь осторожным"
Бальтазар Грациан (1601-1658)
 
Форум » Мистецький » Музика » Rap, Хип-Хоп, R'n'B
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz