Чт, 28.03.2024, 19.06.53
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Мікеланджело Буонарроті - Форум | Реєстрація | Вхід
Canada-lan
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Тапок_Убийца  
Форум » Мистецький » Художнє мистецтво » Мікеланджело Буонарроті (Італійський скульптор, художник, архітектор і поет)
Мікеланджело Буонарроті
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Пн, 22.10.2007, 18.29.58 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Хочу представити до вашої уваги деякі згадки про Мікеланджело. Він вважається, одним із найкращих митців епохи Відродження і одним із моїх улюбленних художників. Мікеланджело - італійський скульптор, художник, архітектор і поет. Ще за життя Мікеланджело його твори вважалися найвищими досягненнями мистецтва Відродження. Оскільки він був італійцем, то йому властива релігійна тематика, бо в усіх італійльких митців простежується ця тенденція. Найвідомішими його творами вважаються *П'єта* або як її ще називають *Пієта* та *Давид*. Це надзвичайні його твори, які вражають навіть тих людей, які не цікавляться мистецтвом.

*Пієта* - монументальніший твір – мармурова П'єта (Ватикан, собор св. Петра). Ця тема була популярна в епоху Ренесансу, але тут вона трактується достатньо стримано. Смерть і супроводжуюча її скорбота немов містяться в мармурі, з якого створена скульптура. Співвідношення фігур таке, що вони утворюють низький трикутник, точніше, конічну структуру. Голе тіло Христа контрастує з пишним, багатим світлотінню одягом Богоматері. Мікеланджело зобразив Богоматері молодої, немов це не Мати і Син, а сестра, що оплакує передчасну смерть брата.

Образ Давида був традиційним у Флоренції. Мікеланджело зобразив момент, передуючий сутичці. Давид стоїть з перекинутою через плече пращею, стискаючи в лівій руці камінь. Права частина фігури напружена, тоді як ліва злегка розслаблена, як у атлета, готового до дії. Образ Давида містив особливий сенс для Флорентійців, і скульптура Мікеланджело привернула загальну увагу. Давид став символом вільної і пильної республіки, готової перемогти будь-якого ворога. Місце у соборі виявилося невідповідним, і комітет громадян ухвалив, що скульптура повинна охороняти головний вхід в будівлю уряду, палаццо Веккьо, перед яким тепер знаходиться її копія.


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Zarino4kaДата: Вт, 23.10.2007, 22.00.28 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Провірені користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Цікава історія про Мікеланджело, дуже сподобалась, я теж люблю мистецвто - малювання, це моє хоббі, коли є натхнення то я малюю, правда мені подобається малювати мультяшек, пробувала і аніме, кажуть виходить не погано biggrin , так що стараюсь і малюю, зараз наприклад, відтворюю діснеївські герої. Є один сайт з правилами техніки малювання він мені дуже подобається і допомагає, якщо когось зацікавить можу дати ссилку, там описано все поетапно і намальовано по кроку, короче супер і виходить все як там показано, аж сама дивуюсь, невже це я могла таке намалювати? biggrin якось може виложу вам свої "шедеври", ну звісно якщо захочете ))

Красива жінка сама себе стереже, некрасиву повинен стерегти чоловік.
Абхазьке прислів'я.
 
©А_Ќ©Љ©Ђ©ЌДата: Ср, 24.10.2007, 00.22.22 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 523
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Zarino4ka)
Цікава історія про Мікеланджело, дуже сподобалась, я теж люблю мистецвто - малювання, це моє хоббі, коли є натхнення то я малюю, правда мені подобається малювати мультяшек, пробувала і аніме, кажуть виходить не погано biggrin , так що стараюсь і малюю, зараз наприклад, відтворюю діснеївські герої. Є один сайт з правилами техніки малювання він мені дуже подобається і допомагає, якщо когось зацікавить можу дати ссилку, там описано все поетапно і намальовано по кроку, короче супер і виходить все як там показано, аж сама дивуюсь, невже це я могла таке намалювати? biggrin якось може виложу вам свої "шедеври", ну звісно якщо захочете ))

Виложуй звичайно.......доречі на сайті створено розділ твори користувачів.в яких ви можете виставляти свої творчі доробки.вірші,романи і тд......


Майбутнє, якого ми боїмося,
перетворюється в теперішнє,
яке ми не любимо
а потім в минуле,
яке ми обожнюємо.

 
Тапок_УбийцаДата: Пт, 26.10.2007, 22.35.41 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Що я можу сказати про Мікеланджело, геній... єдине слово яке йому підходить

Momento Mori
 
АнгелочокДата: Пт, 09.11.2007, 20.23.17 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 189
Репутація: 6
Статус: Offline
ось на честь...
Прикріплення: 8349372.jpg (122.2 Kb)


Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...

Ніцше
 
sheludkosvtlДата: Сб, 05.12.2020, 20.09.07 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Да Микельанжело это великий художник, хотя мне больше нравятся художники раннего Средневековья, есть в их творчестве какой-то наив.
 
Форум » Мистецький » Художнє мистецтво » Мікеланджело Буонарроті (Італійський скульптор, художник, архітектор і поет)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz